Skegness 10K 2018

Dec
02
2018

Splits

  • 10 kilometre Run

Race Options

Entry Details

Athlete places1,000
Age range15 - 99
Race Entry£18.00
Affiliation Discount£2.00

Race entry is closed. Closed 22nd Nov 2018, 10:00

Map

10 K Run

Running | 2018-12-02 10:00am
1 viewed last hour.

Deferrals are now closed.

On-the-day entries and transfers available from 8am.

Entry Details

Athlete places1,000
Age range15 - 99
Race Entry£18.00
Affiliation Discount£2.00

Race entry is closed. Closed 22nd Nov 2018, 10:00

All Race Results

Gender

Jump to bib

Pos#NameCatClubChip TimeFinish Time
Finished (753 in total)
1st

590

Thomas NorthM1stOPEN1stLincoln Wellington AC00:29:3500:33:34-
2nd

599

ALAN OliverM2ndOPEN2ndSleaford Striders AC00:34:2100:34:23+00:04:46
3rd

277

Ben EvisonM3rdOPEN3rdSkegness Triathlon Club00:30:3400:34:34+00:00:59
4th

35

Iain BaileyM4thV401stsleaford striders00:30:4600:34:42+00:01:11
5th

522

Thomas MarshallM5thOPEN4thLincoln Wellington AC00:35:2400:35:24+00:05:49
6th

108

Lewis BudgenM6thOPEN5thLincoln Wellington AC00:31:3200:35:28+00:01:57
7th

58

chris david BaxterM7thOPEN6thBADGERS00:35:4800:35:48+00:06:13
8th

462

William KellyM8thOPEN7thSkegness & District Running Club00:36:0400:36:06+00:06:29
9th

521

Nick MarshM9thV402ndLincoln Wellington AC00:36:3900:36:41+00:07:04
10th

329

William Glen Morrison GoodacreM10thOPEN8th00:36:4100:36:42+00:07:06
11th

513

Leigh MacdonaldM11thOPEN9thLINCOLN WELLINGTON ATHLETIC CLUB00:37:3600:37:38+00:08:01
12th

168

Adam CoffeyM12thOPEN10thCITY OF HULL AC00:37:5600:37:59+00:08:21
13th

567

Philip MorganM13thV501stKILLAMARSH KESTRELS00:38:2100:38:24+00:08:46
14th

248

Steven DowseM14thOPEN11th00:38:3900:38:42+00:09:04
15th

617

Gary PawsonM15thOPEN12th00:38:4700:38:49+00:09:12
16th

669

Jonathan Gwyn RobertsM16thOPEN13thLincoln & District Runners00:38:4900:38:53+00:09:14
17th

670

Simon David RobertsM17thOPEN14thNewark Striders Running Club00:38:5600:39:00+00:09:21
18th

662

eddie RexM18thV403rdCITY OF HULL AC00:39:0300:39:05+00:09:28
19th

208

Ed Richard CrawfordM19thOPEN15thSkegness & District Running Club00:39:1100:39:14+00:09:36
20th

471

Ian KirkM20thV404thLINCOLN WELLINGTON ATHLETIC CLUB00:39:1300:39:16+00:09:38
21st

191

Claire CooneyF1stOPEN1st00:39:1500:39:17+00:09:40
22nd

173

Mark CollingwoodM21stV405thSKEGNESS & DISTRICT RC00:39:2700:39:30+00:09:52
23rd

722

Daniel Robert ClarkM22ndOPEN16thBoston Community Runners00:39:2600:39:33+00:09:51
24th

83

Peter BM23rdV406thGrantham Running Club00:39:4300:39:48+00:10:08
25th

369

RICHARD HarrisonM24thV407thSelby Striders00:39:5000:39:54+00:10:15
26th

575

Wendy MullineuxF2ndOPEN2ndTRENTHAM RUNNING CLUB00:39:5500:39:59+00:10:20
27th

775

John SuthernsM25thOPEN17thHolme Pierrepont RC00:39:5800:40:00+00:10:23
28th

766

Aaron StevensM26thOPEN18th00:40:0100:40:04+00:10:26
29th

328

Chris GodfreyM27thOPEN19thWoodhall Spa Steamers00:40:0900:40:14+00:10:34
30th

214

Shaun CrowsonM28thV408thBARROW RUNNERS00:40:1300:40:18+00:10:38
31st

90

Jake Ashley BradleyM29thOPEN20th00:40:2100:40:23+00:10:46
32nd

255

Darren EdmondsM30thV409thSutton-in-Ashfield Harriers00:40:2200:40:27+00:10:47
33rd

212

David CrossM31stOPEN21stNewark Striders00:40:5100:40:56+00:11:16
34th

629

Martin PennyM32ndV502ndRipley Running Club00:41:0300:41:06+00:11:28
35th

809

Jonathan Richard TroopM33rdOPEN22ndCleethorpes & District AC00:41:0500:41:09+00:11:30
36th

265

Simon EldridgeM34thOPEN23rdHalmer Harriers00:41:0400:41:09+00:11:29
37th

94

Richard BravingtonM35thOPEN24thLichfield Running Club00:41:0800:41:12+00:11:33
38th

190

Tom CooneyM36thV4010th00:41:1500:41:17+00:11:40
39th

581

Dean NewmanM37thV4011th00:41:1200:41:22+00:11:37
40th

123

Andrew ByattM38thV4012thCaistor Running Club00:41:1700:41:27+00:11:42
41st

236

Karlovy DerschakalM39thOPEN25th00:41:2200:41:28+00:11:47
42nd

856

Peter WassM40thV503rdLINCOLN WELLINGTON ATHLETIC CLUB00:41:2500:41:28+00:11:50
43rd

176

Ben CollinsM41stOPEN26th00:41:2100:41:29+00:11:46
44th

765

Justin Mark StephensonM42ndV4013thScunthorpe & District AC00:41:3500:41:41+00:12:00
45th

322

Dave GibneyM43rdV4014thwolds veteran runners club00:41:3700:41:43+00:12:02
46th

489

Mark LangdaleM44thV504thWest End Runners00:41:4000:41:44+00:12:05
47th

733

Leigh Darrell SmithM45thOPEN27thLincoln Wellington AC00:41:4600:41:48+00:12:11
48th

163

Kelvin ClementsM46thV4015thBoston Community Runners00:41:4900:41:55+00:12:14
49th

868

Darren Ralph WestonM47thV505thSkegness & District Running Club00:41:5700:42:00+00:12:22
50th

712

Andy SheltonM48thV506thSKEGNESS & DISTRICT RC00:41:5800:42:04+00:12:23
51st

845

Neil WalkerM49thV507th00:41:5700:42:06+00:12:22
52nd

661

Robert RennieM50thOPEN28thSkegness Coasters00:42:0500:42:10+00:12:30
53rd

101

Judith BroadbentF3rdOPEN3rdLincoln Wellington AC00:42:0900:42:11+00:12:34
54th

40

Nick BakerM51stV508th00:42:0900:42:15+00:12:34
55th

783

Martin TebbsM52ndOPEN29thBoston Community Runners00:42:0800:42:18+00:12:33
56th

784

Alexander (sandy) TelferM53rdV509thsleaford striders00:42:1500:42:19+00:12:40
57th

870

Nathan WettonM54thOPEN30th00:42:1300:42:22+00:12:38
58th

777

Chris SweeneyM55thV4016thSKEGNESS & DISTRICT RC00:42:2500:42:32+00:12:50
59th

321

Jim GibneyM56thV4017thwolds veteran runners club00:42:3400:42:40+00:12:59
60th

887

PAUL WilsonM57thV5010thSKEGNESS & DISTRICT RC00:42:3300:42:42+00:12:58
61st

588

Stephen NorrisM58thV4018th00:42:3100:42:47+00:12:56
62nd

559

Brian MitchellM59thV4019thWitham Runners00:42:4300:42:48+00:13:08
63rd

170

Andrew ColdwellM60thV5011thReal Fitness00:42:4400:42:53+00:13:09
64th

281

Daniel James FarmerM61stOPEN31stLincoln & District Runners00:43:1000:43:14+00:13:35
65th

118

Shaun Andrew BusbyM62ndOPEN32ndBEDFORD HARRIERS AC00:43:0700:43:16+00:13:32
66th

600

Daniel O'loughlinM63rdOPEN33rdGlasgow Frontrunners00:43:1300:43:23+00:13:38
67th

114

Craig BurrowsM64thOPEN34thSheffield Running Club00:43:1700:43:27+00:13:42
68th

511

Mark LyonM65thV4020thSkegness & District Running Club00:43:2500:43:31+00:13:50
69th

93

Ruth BrandonF4thV401stHolme Pierrepont RC00:43:3000:43:34+00:13:55
70th

545

Lucas MeagorM66thV4021stBEVERLEY AC00:43:3000:43:34+00:13:55
71st

147

Jane CharlesworthF5thV402ndLINCOLN WELLINGTON ATHLETIC CLUB00:43:3400:43:38+00:13:59
72nd

372

Mark HarveyM67thOPEN35thSkegness Coasters00:43:3500:43:38+00:14:00
73rd

613

Jamie ParkesM68thOPEN36th00:43:3200:43:40+00:13:57
74th

143

Martin David ChapmanM69thOPEN37thSkegness & District Running Club00:43:3800:43:43+00:14:03
75th

686

Clint SawyerM70thV4022ndLincoln Tri Club00:43:3700:43:44+00:14:02
76th

904

Tom WylesM71stOPEN38th00:43:3800:43:44+00:14:03
77th

333

Simon GoodrickM72ndOPEN39th00:43:2900:43:49+00:13:54
78th

223

Scott DanielM73rdOPEN40thSKEGNESS & DISTRICT RC00:43:5200:44:00+00:14:17
79th

916

Stuart CraggM74thV4023rdSKEGNESS & DISTRICT RC00:43:5800:44:04+00:14:23
80th

354

Vickie HallamF6thV403rdWest End Runners00:44:0200:44:06+00:14:27
81st

488

Oli William LammimanM75thOPEN41stBoston Athletics00:44:1400:44:19+00:14:39
82nd

38

Alex Roy BaileyM76thOPEN42nd00:44:1600:44:28+00:14:41
83rd

690

David ScottM77thV4024thCleethorpes Tri Club00:44:1800:44:31+00:14:43
84th

213

Pete CrowM78thV5012thLOUTH AC00:44:2800:44:32+00:14:53
85th

772

Janine StonesF7thV404thMablethorpe RC00:44:3400:44:38+00:14:59
86th

451

Curtis JonesM79thOPEN43rdSKEGNESS & DISTRICT RC00:44:3400:44:42+00:14:59
87th

46

Paul BarkerM80thV5013th00:44:3300:44:44+00:14:58
88th

907

Abbey Frances YoungF8thOPEN4thSkegness Tri Club00:44:4700:44:49+00:15:12
89th

104

Ash BrownM81stV4025thSKEGNESS & DISTRICT RC00:44:3800:44:49+00:15:03
90th

570

Sara MorrowF9thV405thSelby Striders00:44:4800:44:53+00:15:13
91st

72

Stuart Royce BicknellM82ndOPEN44th00:44:3800:44:57+00:15:03
92nd

71

Private AthleteM83rdOPEN45th00:44:4100:45:00+00:15:06
93rd

125

Glyn BythwayM84thV5014th00:44:5200:45:05+00:15:17
94th

87

Richard BourneM85thV4026thFylde Coast Runners00:45:0200:45:13+00:15:27
95th

648

James ProctorM86thOPEN46thSKEGNESS & DISTRICT RC00:45:0700:45:15+00:15:32
96th

251

James DurhamM87thOPEN47thBEVERLEY AC00:45:0400:45:16+00:15:29
97th

791

Angela ThompsonF10thV406thSkegness & District Running Club00:45:1200:45:18+00:15:37
98th

830

Carl UrquhartM88thV5015thPont-y-pwl & District Running Club00:45:2100:45:35+00:15:46
99th

432

John HuttonM89thV4027thsleaford striders00:45:2100:45:36+00:15:46
100th

857

Steven John WatersM90thOPEN48thClapham Chasers RC00:45:2900:45:38+00:15:54
101st

140

Matthew Simon ChambersM91stOPEN49th00:45:2000:45:39+00:15:45
102nd

20

Janet Helen ArmstrongF11thV501stLINCOLN WELLINGTON ATHLETIC CLUB00:45:3400:45:39+00:15:59
103rd

671

Steven RobertsM92ndV5016th00:45:3500:45:49+00:16:00
104th

330

Mark GoodaleM93rdOPEN50thHalmer Harriers00:45:2900:45:55+00:15:54
105th

583

Peter NichollsM94thOPEN51stSkegness Triathlon Club00:45:2600:45:58+00:15:51
106th

203

Simon CraftM95thV5017th00:45:5700:46:04+00:16:22
107th

842

anna VinterF12thOPEN5thLincoln Wellington AC00:46:0200:46:07+00:16:27
108th

121

Andy John ButlerM96thV5018th00:46:0400:46:16+00:16:29
109th

349

Damon GrundyM97thOPEN52nd00:46:0100:46:21+00:16:26
110th

326

Adrian GlennM98thOPEN53rdWoodhall Spa Steamers00:46:1700:46:34+00:16:42
111st

26

louisa jane AshleyF13thV407thNorth Derbyshire Running Club00:46:3000:46:39+00:16:55
112nd

141

Nick ChambersM99thV5019th00:46:2300:46:41+00:16:48
113rd

466

Wayne KewM100thV5020thMablethorpe RC00:46:3900:46:43+00:17:04
114th

700

John SeckerM101stV5021st00:46:3000:46:53+00:16:55
115th

858

Darren WatkinM102ndV5022nd00:46:4700:46:58+00:17:12
116th

853

anna WarnerF14thOPEN6th00:46:4900:47:02+00:17:14
117th

553

Adam MilburnM103rdOPEN54th00:46:4700:47:05+00:17:12
118th

70

Nick BeveridgeM104thOPEN55thNewark Striders Running Club00:46:5800:47:05+00:17:23
119th

401

PAUL HodginM105thOPEN56th00:46:5300:47:07+00:17:18
120th

731

Robert SmithM106thV5023rdLincoln Wellington AC00:47:0200:47:09+00:17:27
121st

869

Tom WestonM107thOPEN57th00:46:5200:47:10+00:17:17
122nd

759

Carl StanhamM108thV4028thHurricane Striders00:46:5400:47:10+00:17:19
123rd

480

Andy KnowlesM109thV5024thCaistor Running Club00:46:4700:47:14+00:17:12
124th

756

Chris SquireM110thOPEN58th00:45:5500:47:14+00:16:20
125th

250

Ryan DuffyM111stOPEN59th00:46:4200:47:19+00:17:07
126th

606

jordan PapworthM112ndOPEN60th00:46:4200:47:19+00:17:07
127th

320

David GeorgeM113rdV5025thCaistor Running Club00:46:5900:47:20+00:17:24
128th

195

Lea CooperM114thV4029thSkegness Coasters00:47:1900:47:22+00:17:44
129th

431

Chris HurstM115thV4030thSKEGNESS & DISTRICT RC00:47:1700:47:28+00:17:42
130th

659

Russ ReadM116thOPEN61st00:46:3400:47:29+00:16:59
131st

556

Ade MillsM117thV5026thHalmer Harriers00:47:0400:47:30+00:17:29
132nd

800

Andrew TinkerM118thOPEN62nd00:47:2300:47:31+00:17:48
133rd

490

Ian LawrenceM119thOPEN63rd00:47:1700:47:38+00:17:42
134th

448

Dean George JohnsonM120thOPEN64th00:47:2800:47:39+00:17:53
135th

62

Martin BeagleyM121stV601stSkegness & District Running Club00:47:1600:47:39+00:17:41
136th

878

Clive WilkinsonM122ndV4031st00:46:3900:47:41+00:17:04
137th

152

Jack ChristianM123rdV602nd00:47:1900:47:46+00:17:44
138th

895

Simon WiseM124thV4032ndSavona Striders00:47:4100:47:46+00:18:06
139th

748

MARIUSZ SockoM125thV4033rdPolska biega00:47:3500:47:51+00:18:00
140th

116

John BurtonM126thV5027th00:47:4000:47:52+00:18:05
141st

479

Tanya KnightF15thV408thBoston Community Runners00:47:4100:47:53+00:18:06
142nd

761

Gareth Paul StanhamM127thV4034thHurricane Striders00:47:3800:47:53+00:18:03
143rd

536

Shaun McarthurM128thV603rd00:47:4200:47:57+00:18:07
144th

298

Terry FoneM129thV701stEye Community Runners00:47:4800:47:57+00:18:13
145th

267

Dana Louise ElsamF16thOPEN7th00:47:3800:47:59+00:18:03
146th

172

Caroline ColleyF17thV502ndLincoln Wellington AC00:47:5600:48:01+00:18:21
147th

278

BEN EvisonM130thOPEN65th00:47:4100:48:05+00:18:06
148th

664

Leanne RickettF18thOPEN8thSkegness & District Running Club00:48:0000:48:06+00:18:25
149th

477

Rob KisbyM131stV4035th00:47:5700:48:08+00:18:22
150th

252

mick Anthony DurkinM132ndV5028thsleaford striders00:47:5600:48:14+00:18:21
151st

622

Helen Louise PearsonF19thV409th00:48:0200:48:16+00:18:27
152nd

359

Michael Stuart HansonM133rdV4036thCleethorpes Tri Club00:48:0400:48:16+00:18:29
153rd

843

colette VinterF20thV503rd00:47:4000:48:19+00:18:05
154th

99

Russell Douglas BrightM134thV4037th00:48:0400:48:21+00:18:29
155th

82

Thomas BondM135thOPEN66thGainsborough & Morton Striders00:48:0900:48:21+00:18:34
156th

866

Mitchell WesleyM136thV5029th00:47:5900:48:25+00:18:24
157th

88

GARY BowenM137thV604th00:48:2300:48:30+00:18:48
158th

42

Kevin BaldwinM138thV5030thSavona Striders00:48:2700:48:32+00:18:52
159th

855

John WarrenerM139thOPEN67thSleaford Striders AC00:48:1800:48:36+00:18:43
160th

474

MICHAEL KirkM140thV4038th00:48:2800:48:36+00:18:53
161st

504

SAM LingM141stOPEN68th00:47:4200:48:37+00:18:07
162nd

246

Mark Alan DixonM142ndV4039th00:48:2500:48:40+00:18:50
163rd

48

Daniel James BarnesM143rdOPEN69thSKEGNESS & DISTRICT RC00:48:2200:48:47+00:18:47
164th

37

Tony BaileyM144thOPEN70th00:48:2800:48:48+00:18:53
165th

911

Martin JessopM145thV4040thSkegness Coasters00:48:3800:48:54+00:19:03
166th

601

Andrew Janes OutingM146thV4041st00:47:4800:48:57+00:18:13
167th

444

Chris JekielM147thV4042ndHolme Pierrepont RC00:48:3500:48:57+00:19:00
168th

644

ANDY PrestonM148thV4043rdsleaford striders00:48:2900:48:58+00:18:54
169th

127

Janusz CalkaM149thV5031st00:48:4300:48:59+00:19:08
170th

910

David KenyonM150thV5032ndSKEGNESS & DISTRICT RC00:48:4600:49:01+00:19:11
171st

802

ryan TittershillM151stOPEN71stWoodhall Spa Steamers00:48:4500:49:02+00:19:10
172nd

295

Henry Mark FletcherM152ndOPEN72ndWoodhall Spa Steamers00:48:4500:49:02+00:19:10
173rd

200

michael CorneyM153rdOPEN73rd00:48:0700:49:08+00:18:32
174th

1

Robin HarrisonM154thV5033rdSKEGNESS & DISTRICT RC00:48:5900:49:09+00:19:24
175th

226

Gail DaviesF21stV504thSkegness & District Running Club00:48:5500:49:09+00:19:20
176th

311

Steve FreestoneM155thV4044th00:48:4000:49:11+00:19:05
177th

584

Kate NicholsonF22ndOPEN9th00:48:3300:49:11+00:18:58
178th

699

Dan SearleM156thV4045thShepperton Running Group00:48:5700:49:20+00:19:22
179th

331

Darren Paul GoodaleM157thOPEN74th00:48:5400:49:21+00:19:19
180th

342

Dave GreasleyM158thV4046th00:48:2100:49:23+00:18:46
181st

389

Neil HeronM159thV605th00:49:1200:49:24+00:19:37
182nd

627

JOSEPH PellM160thOPEN75thsleaford striders00:49:1300:49:29+00:19:38
183rd

478

Seweryn KnapM161stOPEN76th00:49:1100:49:30+00:19:36
184th

2

CLIF AbbotM162ndV606th00:49:2000:49:32+00:19:45
185th

544

Keely McniffeF23rdOPEN10thsleaford striders00:49:1900:49:36+00:19:44
186th

854

Samantha WarrenerF24thOPEN11thSleaford Striders AC00:49:1800:49:36+00:19:43
187th

377

Luke HaynesM163rdOPEN77th00:49:1700:49:39+00:19:42
188th

841

Daniel Stephen VinesM164thOPEN78th00:49:2800:49:40+00:19:53
189th

410

Ben HolmesM165thOPEN79th00:49:1000:49:42+00:19:35
190th

75

Ian BirchallM166thV4047th00:49:1900:49:44+00:19:44
191st

523

Alex MarshallM167thOPEN80th00:49:3200:49:47+00:19:57
192nd

219

Waldemar CzechowskiM168thV4048th00:49:3000:49:48+00:19:55
193rd

721

Marc SilverwoodM169thOPEN81stSavona Striders00:49:3000:49:52+00:19:55
194th

363

Janet HarmstonF25thV601stSkegness Coasters00:49:4500:49:54+00:20:10
195th

656

Will RawlingsM170thOPEN82nd00:49:3200:49:55+00:19:57
196th

138

Jo Rachel ChalmersF26thV4010thHolme Pierrepont Running Club00:49:3000:49:56+00:19:55
197th

585

Mark NindM171stV5034thLincoln & District Runners00:49:4400:50:01+00:20:09
198th

832

kestas VaivadaM172ndOPEN83rd00:49:4500:50:02+00:20:10
199th

149

Emily JacksonF27thOPEN12thCleethorpes Tri Club00:49:5500:50:09+00:20:20
200th

27

Christian AtkinM173rdV4049th00:49:5700:50:09+00:20:22
201st

912

Diane KitchenF28thV505thilkley harriers00:49:4700:50:11+00:20:12
202nd

894

Richard WinnM174thV4050th00:49:5400:50:21+00:20:19
203rd

411

Brett HolmesM175thOPEN84th00:49:5500:50:21+00:20:20
204th

465

Jonathan KerryM176thV4051stSKEGNESS & DISTRICT RC00:50:0900:50:24+00:20:34
205th

23

Odette ArundellF29thV4011thSKEGNESS & DISTRICT RC00:50:0800:50:28+00:20:33
206th

17

Matthew AnnanM177thOPEN85thSleaford Striders AC00:50:0800:50:31+00:20:33
207th

494

Jody Ryan LeggateM178thV4052nd00:49:4200:50:32+00:20:07
208th

663

REBECCA RichardsF30thV4012thHalmer Harriers00:50:0800:50:34+00:20:33
209th

416

Jenny HorneF31stOPEN13thSheffield Running Club00:49:5600:50:35+00:20:21
210th

376

Mark Richard HaynesM179thV4053rd00:50:1600:50:37+00:20:41
211st

429

Ian John HumphriesM180thV4054thWerrington Joggers00:50:3000:50:37+00:20:55
212nd

271

Carl EndersbyM181stV4055th00:49:5400:50:37+00:20:19
213rd

514

Christopher MachinM182ndV4056th00:50:2500:50:39+00:20:50
214th

884

Richard WilsonM183rdV4057thLonely Goat00:49:5900:50:40+00:20:24
215th

917

Lucy VamplewF32ndOPEN14thACKWORTH ROAD RUNNERS00:50:2800:50:41+00:20:53
216th

341

Steffi GrayF33rdOPEN15th00:50:2900:50:44+00:20:54
217th

106

Dave BrumptonM184thV5035th00:50:3900:50:50+00:21:04
218th

197

Jack CooperM185thOPEN86th00:50:4100:50:52+00:21:06
219th

580

Fiona Newman NewmanF34thV4013th00:49:5800:50:55+00:20:23
220th

153

Zeliha CicekliF35thOPEN16th00:49:5600:51:00+00:20:21
221st

510

Charlie LuffM186thV4058thSKEGNESS & DISTRICT RC00:50:4600:51:01+00:21:11
222nd

231

Alex Kenneth DawsonM187thOPEN87th00:50:3800:51:05+00:21:03
223rd

786

SHAWN ThomasM188thV5036thSKEGNESS & DISTRICT RC00:50:5400:51:08+00:21:19
224th

673

David RobertsonM189thV4059th00:50:5500:51:14+00:21:20
225th

50

Mark BarnsleyM190thV4060thCleethorpes & District AC00:50:4400:51:17+00:21:09
226th

319

Daniel James GelderM191stV4061stCleethorpes & District AC00:50:4300:51:17+00:21:08
227th

171

Sarah Jane ColemanF36thV4014thCleethorpes & District AC00:50:4400:51:17+00:21:09
228th

413

GARY HoodM192ndV5037thGWC Ultimate00:51:2500:51:31+00:21:50
229th

306

Samantha Louise FoxF37thV4015thSkegness & District Running Club00:51:2400:51:37+00:21:49
230th

681

Mark SandsM193rdV4062ndSkegness & District Running Club00:51:2400:51:38+00:21:49
231st

899

Philip John WoodwardM194thV4063rd00:51:1200:51:40+00:21:37
232nd

394

Philippa HillF38thV4016thLINCOLN WELLINGTON ATHLETIC CLUB00:51:2900:51:40+00:21:54
233rd

302

Andrew FovargueM195thV4064thMARCH AC00:50:4800:51:42+00:21:13
234th

792

ANNA ThompsonF39thV506thsleaford striders00:51:0800:51:56+00:21:33
235th

614

Lee ParsonsM196thV4065thGainsborough and Morton Striders00:51:3600:51:57+00:22:01
236th

492

Brian LeeM197thV5038th00:50:5600:51:57+00:21:21
237th

852

Kimberley Ward-pawsonF40thOPEN17th00:51:4200:52:00+00:22:07
238th

535

Helen McarthurF41stV507thNorth Derbyshire Running Club00:51:3300:52:01+00:21:58
239th

324

Emma Christine GilesF42ndOPEN18th00:50:4600:52:04+00:21:11
240th

275

Kimberley Anne Etherington-batesF43rdOPEN19thNotfast RC00:51:4100:52:08+00:22:06
241st

415

david andrew HopperM198thOPEN88th00:50:4300:52:08+00:21:08
242nd

779

Laura TaylorF44thOPEN20thCleethorpes & District AC00:51:3700:52:11+00:22:02
243rd

180

Francis ConnollyM199thV4066th00:51:4500:52:15+00:22:10
244th

403

Rebecca HodgsonF45thOPEN21st00:51:4900:52:19+00:22:14
245th

527

Dennis MartinM200thV5039th00:51:2100:52:21+00:21:46
246th

259

Dean EdwardsM201stV5040th00:51:3200:52:22+00:21:57
247th

631

Katie PerryF46thOPEN22nd00:52:0900:52:29+00:22:34
248th

919

Gemma HallF47thV4017th00:52:2800:52:35+00:22:53
249th

339

Andy GrantM202ndOPEN89th00:52:0800:52:38+00:22:33
250th

658

Boo ReadM203rdV4067th00:52:0800:52:39+00:22:33
251st

893

Tracy WinnF48thV4018th00:52:1900:52:45+00:22:44
252nd

776

Ruth Louise SwainF49thV4019thHolme Pierrepont Running Club00:52:2300:52:45+00:22:48
253rd

189

Ben CookeM204thOPEN90th00:52:0800:52:48+00:22:33
254th

186

Ian CookeM205thV5041sttriathlon england00:52:0800:52:48+00:22:33
255th

352

Rachel HallF50thV4020thSquirrels00:52:2100:52:50+00:22:46
256th

436

Michael IrvingM206thV4068thSkegness Triathlon Club00:52:2000:52:52+00:22:45
257th

146

Ian Andrew CharlesM207thOPEN91st00:52:1700:52:53+00:22:42
258th

131

Meg CarpenterF51stOPEN23rd00:52:1600:52:55+00:22:41
259th

665

Geoff RileyM208thOPEN92ndNewark Striders00:52:4800:53:01+00:23:13
260th

880

Shirley Anne WillettF52ndV508thLOUTH AC00:52:1400:53:01+00:22:39
261st

771

Neil StocksM209thV4069thSkegness Coasters00:52:3600:53:05+00:23:01
262nd

357

Chris HammondM210thOPEN93rd00:52:1600:53:05+00:22:41
263rd

624

James Michael PeckM211stOPEN94thHalmer Harriers00:52:4400:53:08+00:23:09
264th

684

Ian SatchwellM212ndV4070thBoston Community Runners00:52:1000:53:08+00:22:35
265th

909

Martin ZillerM213rdOPEN95th00:52:2100:53:10+00:22:46
266th

301

Alan FountainM214thV607th00:52:5100:53:11+00:23:16
267th

6

Chloe AireyF53rdOPEN24thGainsborough & Morton Striders00:52:5200:53:13+00:23:17
268th

871

Melanie WheelerF54thV4021stSkegness Triathlon Club00:53:0300:53:14+00:23:28
269th

280

James FairgrieveM215thV4071stCleethorpes & District AC00:52:2200:53:16+00:22:47
270th

481

Cormac William tighe KnowlesM216thOPEN96th00:52:5000:53:17+00:23:15
271st

105

Ian BrownM217thV4072nd00:52:5700:53:18+00:23:22
272nd

637

Joe PhippsM218thOPEN97th00:52:4200:53:18+00:23:07
273rd

892

Lee David WilsonM219thV4073rd00:52:5000:53:18+00:23:15
274th

531

Alison MarwoodF55thOPEN25th00:53:0300:53:30+00:23:28
275th

291

William FisherM220thOPEN98th00:52:4900:53:31+00:23:14
276th

817

Matt TunnardM221stV4074thBoston Community Runners00:52:3900:53:32+00:23:04
277th

764

Jason Steels-webbM222ndOPEN99th00:53:1700:53:35+00:23:42
278th

493

Adam Kane Le'gateM223rdOPEN100th00:53:2200:53:43+00:23:47
279th

505

Ben LiversidgeM224thOPEN101stSKEGNESS & DISTRICT RC00:53:0400:53:43+00:23:29
280th

36

CAROLINE BaileyF56thOPEN26th00:53:2300:53:44+00:23:48
281st

650

Jody RaggoM225thOPEN102nd00:53:1300:53:44+00:23:38
282nd

392

Karen HichissonF57thV509thNewark Striders00:52:5900:53:46+00:23:24
283rd

206

Chrissy CravenF58thV4022nd00:53:1700:53:48+00:23:42
284th

205

Paul CravenM226thV4075th00:53:1600:53:48+00:23:41
285th

19

Charlotte ArmsbyF59thV4023rdSkegness & District Running Club00:53:1800:53:51+00:23:43
286th

33

Georgina BacheF60thV4024thSkegness & District Running Club00:53:1800:53:51+00:23:43
287th

520

Sharon MargarsonF61stV4025thMABLETHORPE RUNNING CLUB00:53:3700:53:53+00:24:02
288th

124

TREVOR ByngM227thOPEN103rd00:53:0600:53:56+00:23:31
289th

5

Alistair AinsworthM228thOPEN104th00:53:1700:53:57+00:23:42
290th

698

Karen SealF229thV4076th00:53:3900:53:59+00:24:04
291st

61

Alan BaylissM230thV4077th00:52:4400:54:02+00:23:09
292nd

49

Joanne BarnsleyF62ndV4026thCleethorpes & District AC00:53:1000:54:04+00:23:35
293rd

630

Emma PensonF63rdOPEN27thBoston & District AC00:53:4500:54:04+00:24:10
294th

228

Angela DavisF64thV4027thCITY OF HULL AC00:53:1400:54:06+00:23:39
295th

497

Sarah LentonF65thV4028thLakeside Lincoln00:53:3100:54:09+00:23:56
296th

546

Eleanor MeasuresF66thOPEN28th00:53:4100:54:09+00:24:06
297th

566

Dave MooreM231stOPEN105th00:53:5900:54:11+00:24:24
298th

449

Michael JohnsonM232ndOPEN106th00:53:4100:54:21+00:24:06
299th

578

Steve NeedhamM233rdV608thNotfast RC00:53:5200:54:23+00:24:17
300th

485

Robert LaingM234thV5042nd00:53:4200:54:27+00:24:07
301st

455

Chloe Anne JonesF67thOPEN29th00:54:2000:54:31+00:24:45
302nd

397

Karen HindleF68thV4029th00:53:2700:54:31+00:23:52
303rd

751

ALEXANDRA SouthF69thV4030thSkegness Coasters00:54:2400:54:33+00:24:49
304th

338

MIchelle GoughF70thV4031st00:53:1500:54:33+00:23:40
305th

608

Katy ParkerF71stOPEN30thSelby Striders00:54:0900:54:33+00:24:34
306th

652

Vishal RajputM235thOPEN107th00:54:1300:54:38+00:24:38
307th

696

Dean ScrimshireM236thV5043rdSquirrels00:54:1300:54:43+00:24:38
308th

54

Jade BartonF72ndOPEN31st00:53:2500:54:44+00:23:50
309th

174

Sharon CollingwoodF73rdV4032nd00:54:1700:54:45+00:24:42
310th

452

Mark JonesM237thV5044thWINSTON RUNNERS00:54:1300:54:48+00:24:38
311st

705

Paul Richard ShannonM238thV4078th00:54:0200:54:51+00:24:27
312nd

241

IVAN ARTHUR DickensM239thV609th00:53:3800:54:52+00:24:03
313rd

755

Neville SpraggM240thV5045th00:54:1200:54:54+00:24:37
314th

703

Ian SellarsM241stOPEN108th00:54:0900:54:55+00:24:34
315th

811

Thomas TroopM242ndOPEN109th00:54:4100:54:58+00:25:06
316th

348

Barrie GrimshawM243rdV4079th00:54:5100:55:00+00:25:16
317th

612

Zoe Ann ParkesF74thV4033rdMABLETHORPE RUNNING CLUB00:54:4300:55:00+00:25:08
318th

446

Debbie JinksF75thV5010thMABLETHORPE RUNNING CLUB00:54:4400:55:00+00:25:09
319th

550

Andrea MettamF76thV5011thMABLETHORPE RUNNING CLUB00:54:4400:55:00+00:25:09
320th

729

Adrian Robert SmartM244thOPEN110th00:54:4000:55:03+00:25:05
321st

734

Sarah SmithF77thV602ndSkegness & District Running Club00:54:5100:55:04+00:25:16
322nd

924

Nicola TurnerF78thV4034th00:54:1900:55:04+00:24:44
323rd

290

Nathan FisherM245thV4080thSkegness Coasters00:54:2800:55:09+00:24:53
324th

812

Andy TrowM246thV4081stHolme Pierrepont Running Club00:54:4700:55:12+00:25:12
325th

439

Rajesh JaganathanM247thV4082nd00:54:5100:55:13+00:25:16
326th

683

Ravindranath V. SantM248thV5046th00:54:5000:55:13+00:25:15
327th

517

Sarah Manu-smithF79thOPEN32nd00:54:2800:55:13+00:24:53
328th

103

Angela BrownF80thV5012thNotfast RC00:54:4900:55:18+00:25:14
329th

178

Alex ColmanM249thOPEN111st00:54:4800:55:20+00:25:13
330th

564

Amelia MochanF81stOPEN33rd00:54:4900:55:20+00:25:14
331st

902

Nikki Mary elizabeth WrightF82ndV4035th00:54:4100:55:20+00:25:06
332nd

32

Natalie AustinF83rdOPEN34th00:55:1000:55:23+00:25:35
333rd

279

Russ EwansM250thV4083rd00:54:3800:55:25+00:25:03
334th

735

Hannah SmithF84thOPEN35th00:54:3900:55:25+00:25:04
335th

586

Derrick NobleM251stV5047thCleethorpes & District AC00:55:1500:55:26+00:25:40
336th

555

frances - MillsF85thV5013thBoston triathlon club00:54:4200:55:31+00:25:07
337th

445

Samantha Jensen MartinF86thV4036thCleethorpes & District AC00:54:3500:55:33+00:25:00
338th

435

Stewart James InglisM252ndV5048thHalmer Harriers00:55:1000:55:37+00:25:35
339th

551

Peter MiddletonM253rdV4084thNotfast RC00:55:0800:55:45+00:25:33
340th

421

dianne marie HoughtonF87thV4037thBoston Community Runners00:55:0800:55:48+00:25:33
341st

334

Neil GoodwinM254thV4085thBoston Community Runners00:54:5100:55:51+00:25:16
342nd

719

David SilkM255thV5049thBungay Black Dogs00:55:0200:55:57+00:25:27
343rd

21

Val ArmstrongF88thOPEN36thSavona Striders00:55:5300:55:58+00:26:18
344th

308

Samantha FranksF89thV4038thCleethorpes & District AC00:55:3300:55:58+00:25:58
345th

604

Melanie PapworthF90thOPEN37thSleaford Striders AC00:55:4600:56:08+00:26:11
346th

204

Mickaela CraneF91stOPEN38thSkegness & District Running Club00:55:3100:56:08+00:25:56
347th

55

Neale BassfordM256thV4086th00:55:3900:56:09+00:26:04
348th

263

Sarah-Jane EggletonF92ndV4039th00:55:4000:56:10+00:26:05
349th

628

Samantha Ann PellF93rdV4040th00:55:4400:56:11+00:26:09
350th

457

adrian JoyceM257thV5050thCaistor Running Club00:55:5300:56:13+00:26:18
351st

380

Emmajean HearnF94thV4041stSkegness & District Running Club00:54:4900:56:14+00:25:14
352nd

132

Victoria Jane CassF95thOPEN39thLOUTH AC00:55:3300:56:20+00:25:58
353rd

441

Richard JanssenM258thV5051st00:55:5400:56:21+00:26:19
354th

757

Julie StaceyF96thV4042nd00:55:4800:56:21+00:26:13
355th

325

Di GillF97thV5014th00:55:5400:56:24+00:26:19
356th

486

Amy Rebecca LambleyF98thOPEN40thSkegness & District Running Club00:55:5300:56:26+00:26:18
357th

3

DONNA AdlardF99thOPEN41st00:55:5600:56:27+00:26:21
358th

269

ANDREW ElsonM259thV5052nd00:55:2700:56:28+00:25:52
359th

336

Julie Margaret GoodwinF100thV5015thSKEGNESS & DISTRICT RC00:56:0300:56:35+00:26:28
360th

379

Peter Martin HaywardM260thV6010th00:56:1800:56:37+00:26:43
361st

701

Alex James SedmanM261stOPEN112nd00:56:1300:56:41+00:26:38
362nd

782

Louise Ann Sophie Victoria Penelope TaylorF101stV4043rd00:56:3400:56:44+00:26:59
363rd

238

Ian DexterM262ndV4087thSKEGNESS & DISTRICT RC00:55:4400:56:50+00:26:09
364th

353

Matthew HallM263rdOPEN113rd00:55:4000:56:52+00:26:05
365th

616

Matt PattersonM264thV4088thNewark Striders Running Club00:56:1000:56:52+00:26:35
366th

901

Donna WrightF102ndV4044th00:56:1100:56:52+00:26:36
367th

913

Dean SleightM265thV5053rd00:56:1000:56:54+00:26:35
368th

825

Keith TylerM266thV702ndCleethorpes & District AC00:56:1600:56:56+00:26:41
369th

381

Jimmy HearnM267thV5054thSkegness & District Running Club00:55:3400:56:59+00:25:59
370th

918

Katharine GarnerF103rdV5016th00:55:3700:57:00+00:26:02
371st

437

Debbie IwanczukF104thOPEN42ndCaistor Running Club00:56:4600:57:03+00:27:11
372nd

30

Rebecca Louise AtkinsonF105thOPEN43rd00:56:4100:57:08+00:27:06
373rd

28

Lisa AtkinF106thV4045th00:57:0000:57:12+00:27:25
374th

29

Julian AtkinM268thV4089th00:57:0000:57:13+00:27:25
375th

573

Michelle MossF107thV4046thSKEGNESS & DISTRICT RC00:56:3900:57:14+00:27:04
376th

633

Samantha Claire PetersonF108thOPEN44th00:56:3800:57:15+00:27:03
377th

187

Sarah Louise CookF109thOPEN45th00:56:4700:57:17+00:27:12
378th

516

Michelle ManbyF110thOPEN46th00:56:2200:57:18+00:26:47
379th

589

Rachael NorrisF111stOPEN47th00:57:0700:57:20+00:27:32
380th

430

Dawn HuntF112ndV4047th00:56:3300:57:21+00:26:58
381st

188

Harry Anthony CookM269thOPEN114th00:56:5700:57:25+00:27:22
382nd

122

Claire ByattF113rdV4048thCaistor Running Club00:56:3900:57:26+00:27:04
383rd

787

SARAH ThomasF114thV5017thSKEGNESS & DISTRICT RC00:56:5200:57:29+00:27:17
384th

891

adam WilsonM270thOPEN115th00:57:1400:57:29+00:27:39
385th

685

Rachael SatchwellF115thV4049th00:56:3400:57:32+00:26:59
386th

464

Marcus KenningM271stV4090thBoston triathlon club00:56:4500:57:35+00:27:10
387th

874

Emma WhiteleyF116thOPEN48th00:56:4200:57:37+00:27:07
388th

808

Kate TrolloneF117thOPEN49thPink Ladies00:56:5400:57:38+00:27:19
389th

885

Elaine WilsonF118thV5018thMABLETHORPE RUNNING CLUB00:57:2500:57:41+00:27:50
390th

737

Mark SmithM272ndV5055th00:57:1500:57:47+00:27:40
391st

135

Dawn CawstonF119thV4050thSKEGNESS & DISTRICT RC00:57:2000:57:54+00:27:45
392nd

692

Kathryn ScottF120thV5019thNewark Striders Running Club00:57:2700:57:55+00:27:52
393rd

774

ANDREW StubbsM273rdV5056th00:57:3500:57:55+00:28:00
394th

691

Andrew ScottM274thV5057thNewark Striders00:57:2700:57:55+00:27:52
395th

900

Nicola WorboysF121stV5020thStephen Worboys00:57:3700:57:56+00:28:02
396th

209

spencer CreekM275thV4091stHurricane Striders00:57:0400:57:58+00:27:29
397th

210

Helen CreekF122ndV4051st00:57:0500:57:58+00:27:30
398th

282

Joanna BonehillF123rdV4052ndWoodhall Spa Steamers00:57:0900:57:59+00:27:34
399th

927

Phil John RobertsM276thV5058thBoston triathlon club00:56:5300:58:01+00:27:18
400th

16

Amy AnnakinF124thOPEN50thWoodhall Spa Steamers00:57:1100:58:03+00:27:36
401st

460

Ruth KearnsF125thV5021st00:57:2800:58:15+00:27:53
402nd

294

Bernadette FitzharrisF126thV4053rdEye Community Runners00:56:5500:58:18+00:27:20
403rd

347

Eric GreigM277thV4092nd00:57:5100:58:19+00:28:16
404th

552

Caroline MidgleyF127thV4054th00:57:0100:58:22+00:27:26
405th

218

John Robert CussonsM278thV6011th00:57:1900:58:22+00:27:44
406th

454

Martin JonesM279thV4093rd00:57:5200:58:24+00:28:17
407th

609

Rachel ParkerF128thV4055thSKEGNESS & DISTRICT RC00:57:4900:58:24+00:28:14
408th

361

Lisa HardyF129thV4056th00:57:4900:58:24+00:28:14
409th

789

TIXON ThomasM280thV4094th00:58:0900:58:31+00:28:34
410th

484

munish KumarM281stV4095th00:58:1700:58:39+00:28:42
411st

420

Dawn HoughF130thOPEN51st00:58:0500:58:43+00:28:30
412nd

41

Janine BakerF131stV4057th00:57:5000:58:43+00:28:15
413rd

499

Diana Jean LeticeF132ndV5022ndHalmer Harriers00:58:0000:58:45+00:28:25
414th

865

Paulina WergorkiwiczF133rdOPEN52ndSavona Striders00:57:5000:58:46+00:28:15
415th

863

Szymon WegorkiwiczM282ndOPEN116thSavona Striders00:57:5000:58:46+00:28:15
416th

373

Lora HawkinsF134thOPEN53rdSKEGNESS & DISTRICT RC00:57:4200:58:47+00:28:07
417th

515

Paul Andrew MaddisonM283rdV5059th00:57:5400:58:48+00:28:19
418th

694

Steph ScottF135thOPEN54thSKEGNESS & DISTRICT RC00:57:4400:58:49+00:28:09
419th

626

Ben PeelM284thV4096thSkegness Coasters00:58:3700:58:52+00:29:02
420th

284

Sarah FiddiesF136thV4058thSKEGNESS & DISTRICT RC00:58:1800:58:54+00:28:43
421st

803

Corinne TomlinF137thOPEN55thSKEGNESS & DISTRICT RC00:58:1800:58:54+00:28:43
422nd

518

Nicola MaplethorpeF138thOPEN56th00:58:0600:58:57+00:28:31
423rd

428

Kerry Ann HudsonF139thV5023rdFETCH EVERYONE RUNNING CLUB00:58:0400:58:58+00:28:29
424th

270

Mandie ElsonF140thV5024th00:58:2400:59:01+00:28:49
425th

752

Hilar SpellerF141stV5025thSKEGNESS & DISTRICT RC00:58:2700:59:03+00:28:52
426th

59

Tim BaxterM285thV5060thHalmer Harriers00:58:1900:59:04+00:28:44
427th

720

Carol SilverwoodF142ndV5026thSavona Striders00:58:2700:59:05+00:28:52
428th

156

Darren ClarkM286thV4097th00:58:1200:59:07+00:28:37
429th

668

Gayle RobbinsF143rdV4059thCleethorpes & District AC00:58:1200:59:07+00:28:37
430th

549

Laura MestonF144thV4060th00:58:0400:59:09+00:28:29
431st

92

Dawn Elizabeth BramleyF145thV4061st00:57:5300:59:10+00:28:18
432nd

112

Anita BurnettF146thV4062ndHalmer Harriers00:58:2000:59:11+00:28:45
433rd

920

Dan WalkerM287thV4098thSKEGNESS & DISTRICT RC00:58:1400:59:12+00:28:39
434th

426

Kate HowardF147thV4063rdSKEGNESS & DISTRICT RC00:58:4500:59:20+00:29:10
435th

877

Andy WilkinsonM288thV5061stSkegness Coasters00:58:2600:59:20+00:28:51
436th

443

Helen JekielF148thV4064thHolme Pierrepont RC00:58:5600:59:20+00:29:21
437th

293

Breda FitzgeraldF149thV4065th00:58:4200:59:21+00:29:07
438th

651

Claire Jane RainesF150thOPEN57th00:58:3800:59:21+00:29:03
439th

264

Matthew EggletonM289thOPEN117th00:58:4000:59:25+00:29:05
440th

925

John MillarM290thV703rdNotfast RC00:58:4900:59:27+00:29:14
441st

120

Lesley BuswellF151stV4066th00:58:5700:59:29+00:29:22
442nd

215

Daniella Florence CullumF152ndOPEN58thCleethorpes Tri Club00:58:5000:59:32+00:29:15
443rd

498

Reece LetchM291stOPEN118thCleethorpes Tri Club00:58:5000:59:32+00:29:15
444th

467

Debbie KewF153rdV5027thMablethorpe RC00:58:3200:59:33+00:28:57
445th

509

Nicola LowreyF154thV5028th00:58:5400:59:37+00:29:19
446th

528

Rebecca MartinF155thOPEN59th00:58:3700:59:37+00:29:02
447th

660

Chris RedheadM292ndOPEN119thNotfast RC00:59:0200:59:39+00:29:27
448th

851

Christopher WardM293rdV4099th00:58:4100:59:41+00:29:06
449th

785

Fiona ThomasF156thV4067thHalmer Harriers00:58:5700:59:42+00:29:22
450th

74

Kim BirchallF157thV4068th00:58:5200:59:45+00:29:17
451st

169

Emma CoffeyF158thOPEN60thCITY OF HULL AC00:59:1400:59:47+00:29:39
452nd

725

Janet Margaret SkinnerF159thV603rdHurricane Striders00:58:5600:59:48+00:29:21
453rd

367

Caroline HarrisonF160thV604thHurricane Striders00:58:5900:59:52+00:29:24
454th

254

Reuben James DykesM294thOPEN120th00:59:1200:59:53+00:29:37
455th

898

Jemima WongF161stOPEN61st00:58:3000:59:54+00:28:55
456th

814

Steve TuckerM295thV40100thHalmer Harriers00:59:1000:59:56+00:29:35
457th

385

Nicole HendersonF162ndV5029thNewark Striders Running Club00:59:2200:59:56+00:29:47
458th

860

Kirsty WatsonF163rdOPEN62ndNotfast RC00:59:3000:59:59+00:29:55
459th

569

Kerrie Dawn MorrisonF164thV4069thPink Ladies00:59:1601:00:01+00:29:41
460th

888

Rebecca WilsonF165thV4070th00:59:3101:00:04+00:29:56
461st

225

LOUISE DarringtonF166thV4071stSkegness & District Running Club00:59:3301:00:06+00:29:58
462nd

318

Brian DarringtonM296thV40101stSKEGNESS & DISTRICT RC00:59:3401:00:06+00:29:59
463rd

526

Carrie MartinF167thV4072nd00:59:0701:00:07+00:29:32
464th

491

Sarah Louise LawrenceF168thOPEN63rd00:59:5001:00:09+00:30:15
465th

727

Lois SlocombeF169thOPEN64th00:59:4801:00:10+00:30:13
466th

797

HEma Chandra ThotaM297thV40102nd00:59:4801:00:12+00:30:13
467th

615

Fay PatersonF170thV4073rdNotfast RC00:59:4101:00:13+00:30:06
468th

167

Sarah-Jane CobbF171stV4074thNewark Striders Running Club00:59:4701:00:14+00:30:12
469th

151

Christopher James ChevisM298thOPEN121st00:59:1801:00:16+00:29:43
470th

730

Danielle Alana SmartF172ndOPEN65th00:59:4601:00:24+00:30:11
471st

414

Katy Rachel HopkinsF173rdOPEN66thHalmer Harriers00:59:4501:00:29+00:30:10
472nd

332

Rebecca GoodrickF174thOPEN67th01:00:1001:00:31+00:30:35
473rd

507

Alison Claire LouisF175thV5030thHalmer Harriers00:59:4901:00:39+00:30:14
474th

181

Rachel ConwayF176thOPEN68thBoston Community Runners01:00:0901:00:44+00:30:34
475th

620

Nick PearsonM299thV40103rdEye Community Runners00:59:2201:00:45+00:29:47
476th

666

Laura TrussF177thOPEN69thEye Community Runners00:59:2201:00:45+00:29:47
477th

610

Nick ParkerM300thOPEN122nd00:59:4701:00:47+00:30:12
478th

130

Jon CarpenterM301stOPEN123rdBoston Community Runners00:59:5101:00:51+00:30:16
479th

676

David Christopher RobinsonM302ndV40104thCleethorpes Tri Club01:00:1801:00:54+00:30:43
480th

133

Suzanne CatleyF178thV4075thNotfast RC01:00:2001:00:56+00:30:45
481st

404

CHARMANE HolgateF179thOPEN70thSKEGNESS & DISTRICT RC01:00:5001:00:56+00:31:15
482nd

675

Louise RobinsonF180thOPEN71stCaistor Running Club01:00:1101:00:57+00:30:36
483rd

68

Lisa BentonF181stV4076th01:00:4101:01:01+00:31:06
484th

399

Joanne HockingF182ndOPEN72ndHurricane Striders01:00:0401:01:03+00:30:29
485th

758

Pete StaffordM303rdV5062ndHalmer Harriers01:00:1901:01:05+00:30:44
486th

861

Sandra WatsonF183rdV5031stSkegness Triathlon Club01:00:0701:01:17+00:30:32
487th

297

Katy FlippanceF184thOPEN73rdWoodhall Spa Steamers01:00:3301:01:24+00:30:58
488th

795

Joyce ThompsonF185thV605thPink Ladies01:00:4701:01:30+00:31:12
489th

642

Sue PorterF186thV5032nd01:00:5401:01:30+00:31:19
490th

647

Paul PriorM304thV40105th01:01:2201:01:31+00:31:47
491st

276

Melanie EvansF187thV4077th01:01:2401:01:31+00:31:49
492nd

183

Emma CookF188thOPEN74th01:00:3101:01:31+00:30:56
493rd

273

Sharon EnglishF189thV5033rdBoston Community Runners01:00:3401:01:31+00:30:59
494th

274

Graham EnglishM305thV5063rd01:00:3401:01:31+00:30:59
495th

503

Bethany Anne LinesF190thOPEN75th01:00:3201:01:32+00:30:57
496th

162

Jayne ClementsF191stV4078thBoston Community Runners01:00:4101:01:39+00:31:06
497th

529

Andrea Martin (clark)F192ndV4079th01:00:3501:01:40+00:31:00
498th

211

Julie CroftF193rdV5034thSkegness Coasters01:01:1901:01:45+00:31:44
499th

303

Michelle FovargueF194thV4080thMARCH AC01:00:3201:01:45+00:30:57
500th

794

Simon ThompsonM306thV40106th01:00:4401:01:49+00:31:09
501st

805

joanne TomlinsonF195thV4081st01:01:0601:01:50+00:31:31
502nd

804

chris TomlinsonM307thV40107thLincoln & District Runners01:01:0701:01:50+00:31:32
503rd

872

Helen WhiteF196thV4082nd01:00:4701:01:54+00:31:12
504th

823

Sue TurnerF197thV5035th01:01:0601:01:55+00:31:31
505th

822

Hayley TurnerF198thOPEN76th01:01:1301:02:01+00:31:38
506th

427

Donna Louise HowdenF199thV5036th01:01:0001:02:12+00:31:25
507th

327

Rob Andrew GoddardM308thV5064thSKEGNESS & DISTRICT RC01:01:4701:02:14+00:32:12
508th

689

Katherine SchmidtF200thV5037th01:01:4301:02:17+00:32:08
509th

636

Lorraine PhillipsF201stV5038th01:01:1601:02:19+00:31:41
510th

879

Sarah WilkinsonF202ndOPEN77th01:02:1101:02:23+00:32:36
511st

79

Emma Louise BlowF203rdOPEN78th01:02:0701:02:24+00:32:32
512nd

109

Louise BudgenF204thOPEN79th01:01:3501:02:26+00:32:00
513rd

818

TuplinM309thV40108thSkegness & District Running Club01:01:2301:02:31+00:31:48
514th

260

Jemmima Lucy EdwardsF205thOPEN80th01:01:1701:02:33+00:31:42
515th

344

Heather GreenF206thV5039thNewark Striders Running Club01:02:0701:02:41+00:32:32
516th

111

James BurnM310thOPEN124th01:01:5801:02:45+00:32:23
517th

657

julia caroline RaysonF207thV4083rdSKEGNESS & DISTRICT RC01:02:1201:02:48+00:32:37
518th

541

helen McgroryF208thOPEN81st01:02:1201:02:54+00:32:37
519th

796

Margaret ThompsonF209thV5040th01:01:3701:02:54+00:32:02
520th

640

Michelle PitcherF210thV4084th01:02:0001:02:54+00:32:25
521st

148

Laura CharltonF211stOPEN82nd01:02:3901:03:21+00:33:04
522nd

543

James MclocklinM311stOPEN125th01:03:1001:03:33+00:33:35
523rd

309

heather FreemanF212ndV5041stSADRC01:02:5801:03:34+00:33:23
524th

922

Christopher SmithsonM312ndV6012th01:02:3201:03:34+00:32:57
525th

253

Diana M DykesF213rdV606th01:02:2601:03:36+00:32:51
526th

43

Jan BaldwinF214thV607thSwift-tees01:03:0301:03:40+00:33:28
527th

726

Anne Helen SleafordF215thV4085th01:02:4201:03:46+00:33:07
528th

207

Kate CravenF216thV5042nd01:02:4501:03:51+00:33:10
529th

548

Beverley MellorsF217thV5043rdNotts Women Runners01:02:3501:03:55+00:33:00
530th

358

Glyn HandleyM313rdV40109th01:03:0301:04:00+00:33:28
531st

530

Paul MarwoodM314thOPEN126th01:03:0301:04:00+00:33:28
532nd

873

Emma Jayne WhiteheadF218thOPEN83rd01:03:5001:04:04+00:34:15
533rd

760

Kyra Joy StanhamF219thOPEN84thHurricane Striders01:03:0801:04:07+00:33:33
534th

247

Beth DoigF220thOPEN85thSkegness & District Running Club01:03:1401:04:10+00:33:39
535th

95

Roberta BrayF221stOPEN86th01:02:5701:04:15+00:33:22
536th

85

Helen BoothF222ndOPEN87th01:03:4701:04:16+00:34:12
537th

762

Rebekah StanhopeF223rdV4086th01:03:4701:04:16+00:34:12
538th

11

Dawn AllenF224thV4087thHalmer Harriers01:03:0401:04:22+00:33:29
539th

562

Amy Victoria MitchellF225thV4088th01:03:0601:04:29+00:33:31
540th

39

Tanya PennistonF226thV5044thBoston Community Runners01:03:1501:04:31+00:33:40
541st

579

Sue NeedhamF227thV608thNotfast RC01:04:0401:04:35+00:34:29
542nd

355

jackie HallettF228thV609thBoston Community Runners01:03:2001:04:38+00:33:45
543rd

383

Zoe Marie HeathF229thV4089thShepshed Running Club01:03:3501:04:40+00:34:00
544th

337

Sandy GordonF230thV4090th01:03:2101:04:41+00:33:46
545th

450

julie JonesF231stV5045thNotts Women Runners01:03:2601:04:46+00:33:51
546th

525

Antony MartinM315thV5065thCleethorpes & District AC01:03:5301:04:51+00:34:18
547th

283

Gillian FewsterF232ndV4091st01:03:3901:04:53+00:34:04
548th

827

Joanne UnsworthF233rdV4092nd01:03:3901:04:54+00:34:04
549th

736

Dennis Peter SmithM316thV704th01:03:3201:04:58+00:33:57
550th

81

Lynne BobyF234thV4093rd01:04:3201:05:01+00:34:57
551st

740

Laura SmithF235thOPEN88th01:03:4301:05:06+00:34:08
552nd

741

Richard SmithM317thOPEN127th01:03:4301:05:06+00:34:08
553rd

903

Natalia WroblewskaF236thV4094thNotts Women Runners01:03:4801:05:08+00:34:13
554th

378

Leanne HaynesF237thV4095th01:03:5301:05:10+00:34:18
555th

639

Victoria Anne PimmF238thV4096th01:03:5301:05:10+00:34:18
556th

229

Kaye DavisF239thV4097th01:04:0701:05:14+00:34:32
557th

286

Diane FinlayF240thV5046thPink Ladies01:04:3101:05:15+00:34:56
558th

767

Sarah StevensonF241stOPEN89thMABLETHORPE RUNNING CLUB01:04:2001:05:22+00:34:45
559th

560

Natalie Ellen MitchellF242ndOPEN90th01:04:1401:05:22+00:34:39
560th

351

Christina HallF243rdOPEN91stSKEGNESS & DISTRICT RC01:04:1401:05:23+00:34:39
561st

166

Dawn Anna-marie CobbF244thV4098thBoston Community Runners01:04:1601:05:32+00:34:41
562nd

770

Danni StockdaleF245thOPEN92nd01:04:5401:05:32+00:35:19
563rd

558

Alex MitchellF246thOPEN93rdSKEGNESS & DISTRICT RC01:04:4901:05:37+00:35:14
564th

557

Elaine MitchellF247thOPEN94thSKEGNESS & DISTRICT RC01:04:4901:05:37+00:35:14
565th

60

Katherine BaxterF248thV4099thHalmer Harriers01:04:5201:05:39+00:35:17
566th

847

Jacqui WaltonF249thV5047thNotfast RC01:05:0601:05:42+00:35:31
567th

837

Nijil Lal VasukuttyM318thV40110th01:05:2101:05:46+00:35:46
568th

850

Lydia WardF250thOPEN95th01:04:5001:05:49+00:35:15
569th

582

Sian NibloF251stOPEN96th01:04:5201:05:59+00:35:17
570th

412

Steven Jack HoltM319thV40111stCleethorpes & District AC01:04:5701:06:07+00:35:22
571st

375

Natasha Jane Catherine HaynesF252ndV40100thSKEGNESS & DISTRICT RC01:05:0101:06:09+00:35:26
572nd

592

Barry NortonM320thV705thSkegness & District Running Club01:04:5801:06:14+00:35:23
573rd

391

Michelle HewsonF253rdV5048thCaistor Running Club01:04:5901:06:19+00:35:24
574th

86

GLYN BotfieldM321stV6013thNorth Derbyshire Running Club01:05:4301:06:20+00:36:08
575th

18

Ruth ArcherF254thOPEN97thSKEGNESS & DISTRICT RC01:05:3001:06:22+00:35:55
576th

365

Karen HarrisonF255thV5049thHolme Pierrepont Running Club01:06:0001:06:23+00:36:25
577th

366

Nigel HarrisonM322ndV5066thHolme Pierrepont Running Club01:05:5901:06:24+00:36:24
578th

711

helena SheltonF256thV40101stSKEGNESS & DISTRICT RC01:05:3201:06:24+00:35:57
579th

914

Avril StoneF257thV40102ndSKEGNESS & DISTRICT RC01:05:3201:06:24+00:35:57
579th

914

Avril SioncF257thV40102ndSKEGNESS & DISTRICT RC01:05:3201:06:24+00:35:57
580th

816

Claire TunnardF258thV40103rdBoston Community Runners01:05:2701:06:25+00:35:52
581st

594

Kim O'callaghanF259thOPEN98th01:05:5201:06:43+00:36:17
582nd

799

Sue TinkerF260thV5050th01:05:5201:06:43+00:36:17
583rd

638

Steve PilvousekM323rdV6014thWerrington Joggers01:06:3301:06:47+00:36:58
584th

926

Tina ShaferF261stV5051st01:05:2501:06:51+00:35:50
585th

360

Jay HardingF262ndV5052ndSkegness Triathlon Club01:05:4201:06:53+00:36:07
586th

194

Sharon CooperF263rdV5053rdSkegness Coasters01:06:1401:06:55+00:36:39
587th

316

Giri GantasalaM324thV40112nd01:06:5901:07:20+00:37:24
588th

9

Maureen Ann AllenF264thV701stGainsborough and Morton Striders01:06:1801:07:20+00:36:43
589th

408

Di Denise HolmesF265thV6010thNewark Striders Running Club01:06:5001:07:33+00:37:15
590th

102

Elaine BroomfieldF266thV40104thSkegness & District Running Club01:06:2301:07:34+00:36:48
591st

406

Karl HolmesM325thV5067thCleethorpes & District AC01:06:1801:07:35+00:36:43
592nd

840

Gillian VernonF267thV6011thWoodhall Spa Steamers01:06:4301:07:36+00:37:08
593rd

244

Bernie DivallF268thV40105thNewark Striders Running Club01:06:5401:07:36+00:37:19
594th

179

Helen ConeyF269thV40106th01:06:2301:07:44+00:36:48
595th

237

EMMA DeweyF270thV40107thSkegness Coasters01:06:4901:07:45+00:37:14
596th

793

Kim ThompsonF271stOPEN99th01:06:5001:07:45+00:37:15
597th

618

Aaron PearsM326thV40113rdSmalley Road Runners01:06:4701:07:56+00:37:12
598th

461

Dawn KellamF272ndV40108thSavona Striders01:07:0501:08:01+00:37:30
599th

645

Louise PriceF273rdV40109th01:07:2501:08:13+00:37:50
600th

844

clare WakemanF274thV6012th01:07:1101:08:15+00:37:36
601st

682

Tracy SandsF275thV5054thSkegness Coasters01:07:3701:08:18+00:38:02
602nd

22

TERESA ArnoldF276thV40110thSkegness Coasters01:07:2801:08:19+00:37:53
603rd

547

Mark Edward MeedsM327thV40114th01:07:2701:08:19+00:37:52
604th

150

Albany J ChattertonF277thOPEN100th01:07:4801:08:25+00:38:13
605th

100

Linda Bristow TylerF278thV6013th01:07:2201:08:33+00:37:47
606th

708

Michelle ShawF279thOPEN101st01:08:0501:08:33+00:38:30
607th

52

Karen BartonF280thV5055thSKEGNESS & DISTRICT RC01:07:3601:08:45+00:38:01
608th

781

Katy TaylorF281stOPEN102ndSKEGNESS & DISTRICT RC01:07:5501:08:49+00:38:20
609th

565

Katie MooreF282ndOPEN103rdSkegness Coasters01:08:1401:08:52+00:38:39
610th

695

Claire ScottF283rdV40111st01:08:1401:08:52+00:38:39
611st

886

Lauren WilsonF284thOPEN104thSkegness & District Running Club01:08:1401:09:07+00:38:39
612nd

635

Debra PetleyF285thV40112ndBoston Community Runners01:07:5901:09:14+00:38:24
613rd

908

Anita YoungF286thV5056th01:07:5901:09:14+00:38:24
614th

788

Dawn ThomasF287thV5057th01:08:0101:09:17+00:38:26
615th

242

Louise DickinsonF288thV40113rd01:08:3301:09:33+00:38:58
616th

424

Becky Nicole HourihanF289thV40114th01:08:3501:09:38+00:39:00
617th

368

nick HarrisonM328thOPEN128thNewark Striders Running Club01:08:1101:09:39+00:38:36
618th

287

Stephen FirthM329thV5068thSKEGNESS & DISTRICT RC01:08:2901:09:41+00:38:54
619th

398

Kevin Paul HindleM330thV40115th01:08:4301:09:49+00:39:08
620th

923

Michael MoodyM331stV40116th01:09:0001:09:50+00:39:25
621st

234

Ashley DearM332ndOPEN129th01:08:5301:09:51+00:39:18
622nd

292

Amelia FisherF290thOPEN105th01:08:5301:09:51+00:39:18
623rd

577

Katrina NeedhamF291stV40115thMablethorpe RC01:08:4901:09:51+00:39:14
624th

257

Tracey EdwardsF292ndV5058thSKEGNESS & DISTRICT RC01:08:5801:09:55+00:39:23
625th

261

Carolyn EdwardsF293rdV40116th01:08:4901:10:05+00:39:14
626th

468

Laurie KingM333rdV40117th01:08:4601:10:07+00:39:11
627th

12

Sally AllsoppM334thV40118thFylde Coast Runners01:10:0101:10:12+00:40:26
628th

921

Joan SmithsonF294thV5059thGainsborough & Morton Striders01:09:2001:10:21+00:39:45
629th

881

Di WilliamsonF295thV40117th01:09:1801:10:26+00:39:43
630th

268

SELINA ElsonF296thV5060thMABLETHORPE RUNNING CLUB01:09:2901:10:29+00:39:54
631st

177

Sandra ColmanF297thV5061stSkegness Coasters01:09:1201:10:36+00:39:37
632nd

66

Helena BennettF298thV40118th01:09:3901:10:43+00:40:04
633rd

220

Lisa DalbyF299thV40119th01:09:3801:10:45+00:40:03
634th

98

Marie BreretonF300thV40120th01:09:3601:10:52+00:40:01
635th

723

Tina SimpsonF301stV40121st01:09:3601:10:52+00:40:01
636th

405

Sally HollickF302ndV5062ndSleaford Striders AC01:09:5101:10:53+00:40:16
637th

653

Reena RambaniF303rdV40122nd01:10:3301:10:56+00:40:58
638th

469

Sandra Louise KingF304thOPEN106th01:10:1401:10:59+00:40:39
639th

128

Joanne Lucy CalverF305thV40123rdSleaford Town Runners01:09:4701:11:03+00:40:12
640th

674

Kelly RobinsonF306thV40124thBRJ Run and Tri01:09:5601:11:05+00:40:21
641st

746

Daniel James SnookM335thOPEN130thCleethorpes & District AC01:09:4201:11:09+00:40:07
642nd

745

Zoey SnookF307thOPEN107thCleethorpes & District AC01:09:4301:11:09+00:40:08
643rd

704

Geraldine Claire ShannonF308thV40125thSADRC01:10:2101:11:10+00:40:46
644th

198

Kathryn Rose CopeF309thOPEN108th01:09:5701:11:11+00:40:22
645th

245

Caroline DixonF310thV40126thCaistor Running Club01:10:4901:11:23+00:41:14
646th

593

Janet NortonF311stV6014thSkegness & District Running Club01:10:2601:11:42+00:40:51
647th

422

Marvin HoughtonM336thV6015th01:10:4801:11:51+00:41:13
648th

643

James Brian PorterM337thOPEN131st01:11:2801:11:51+00:41:53
649th

227

Mark Charles DaviesM338thV5069th01:10:4401:11:53+00:41:09
650th

619

Lucy PearsF312ndOPEN109thSmalley Road Runners01:10:4701:11:55+00:41:12
651st

192

Jackie CooperF313rdV5063rdSKEGNESS & DISTRICT RC01:11:2401:11:56+00:41:49
652nd

14

Denise AndrewF314thV40127thSKEGNESS & DISTRICT RC01:11:2001:12:01+00:41:45
653rd

473

Sarah KirkF315thV40128thSKEGNESS & DISTRICT RC01:10:5101:12:02+00:41:16
654th

655

Gayle RapleyF316thOPEN110th01:10:5401:12:10+00:41:19
655th

134

Paula CauntF317thV40129th01:11:1501:12:18+00:41:40
656th

487

Lynn Ann LambleyF318thV5064th01:11:1701:12:20+00:41:42
657th

84

susan BoothF319thV5065thHalmer Harriers01:11:5701:12:21+00:42:22
658th

370

Carol Ann HarrisonF320thV5066thSKEGNESS & DISTRICT RC01:11:4701:12:23+00:42:12
659th

815

Valerie TuckwoodF321stV6015thTeam Anstey Amblers and Runners01:11:2601:12:41+00:41:51
660th

826

Paula TylerF322ndV40130th01:11:3901:12:52+00:42:04
661st

388

Jo HeronF323rdV40131stBoston Community Runners01:11:3501:12:55+00:42:00
662nd

78

Jessica BlandF324thOPEN111stBoston Community Runners01:11:3601:12:55+00:42:01
663rd

554

Heidi Elizabeth MilesF325thOPEN112nd01:11:4801:13:01+00:42:13
664th

571

Anne MortimerF326thV5067thwolds veteran runners club01:11:4801:13:01+00:42:13
665th

77

Anita Dawn BlackburnF327thV5068th01:11:5701:13:08+00:42:22
666th

117

Sarah BurtonF328thV5069th01:12:0601:13:18+00:42:31
667th

157

Carmen ClarkF329thV5070th01:12:0501:13:18+00:42:30
668th

262

Spencer EdwardsM339thOPEN132nd01:12:2701:13:37+00:42:52
669th

256

Mark EdwardsM340thV40119thGrantham Running Clib01:12:2801:13:37+00:42:53
670th

714

Rachel ShinnF330thV40132ndSkegness Coasters01:12:3501:13:41+00:43:00
671st

743

Michelle SmithF331stV5071st01:12:3501:13:41+00:43:00
672nd

159

Sally ClarkeF332ndV5072ndPink Ladies01:13:0001:13:43+00:43:25
673rd

7

Nitin AironM341stV40120th01:13:3301:13:55+00:43:58
674th

312

Steve Terry FruenM342ndV5070thSKEGNESS & DISTRICT RC01:13:3101:14:01+00:43:56
675th

232

Brett De AngelisM343rdOPEN133rd01:12:4401:14:06+00:43:09
676th

233

Cara Anne De AngelisF333rdOPEN113rd01:12:4401:14:06+00:43:09
677th

221

Alison Victoria DaleF334thV5073rdLincoln Wellington AC01:12:5501:14:07+00:43:20
678th

646

Nicola Elizabeth PriestleyF335thV40133rd01:13:1301:14:09+00:43:38
679th

574

Mandi MuggesonF336thV40134th01:13:0501:14:10+00:43:30
680th

53

Madeline BartonF337thOPEN114th01:13:0301:14:15+00:43:28
681st

161

Fiona Jean ClarkeF338thOPEN115th01:13:0401:14:23+00:43:29
682nd

831

Julie UrquhartF339thV5074th01:13:3601:14:50+00:44:01
683rd

829

Jane UpsallF340thV40135th01:13:3401:15:01+00:43:59
684th

51

Sarita BartonF341stV40136thSKEGNESS & DISTRICT RC01:13:5001:15:01+00:44:15
685th

778

Kate TaborF342ndV40137th01:13:4001:15:06+00:44:05
686th

747

Lucy-Anna Snoshill-rothwellF343rdOPEN116th01:14:3401:15:17+00:44:59
687th

243

Pauline DickinsonF344thV40138th01:14:0801:15:20+00:44:33
688th

447

Michelle Louise JohnsonF345thV40139thTeam Anstey01:14:1201:15:27+00:44:37
689th

715

Claire ShipleyF346thV40140th01:14:1401:15:38+00:44:39
690th

217

Fiona AndersonF347thV40141stSkegness Coasters01:14:3401:15:47+00:44:59
691st

300

Shirley FordF348thV5075thSleaford Striders AC01:14:5201:15:55+00:45:17
692nd

423

JACQUELINE HoughtonF349thV5076th01:14:5201:15:56+00:45:17
693rd

10

David George AllenM344thV706thGainsborough and Morton Striders01:14:5501:16:09+00:45:20
694th

396

Donna Marie HillF350thV40142ndSkegness Coasters01:15:2901:16:14+00:45:54
695th

508

Kellie Marie LoweryF351stV40143rd01:15:2801:16:14+00:45:53
696th

434

Aaron InceM345thOPEN134thSmalley Road Runners01:15:1701:16:24+00:45:42
697th

15

Rachel AndrewF352ndV40144thSKEGNESS & DISTRICT RC01:15:4901:16:30+00:46:14
698th

193

Jessica CooperF353rdOPEN117thSkegness & District Running Club01:15:5101:16:31+00:46:16
699th

67

Peter BensonM346thV40121st01:16:1401:16:57+00:46:39
700th

835

Jo Van LandeghemF354thV40145th01:16:1401:16:57+00:46:39
701st

345

Suzanne Katherine GreenF355thV5077th01:16:1501:17:05+00:46:40
702nd

266

Sharon EllisF356thV5078th01:16:1501:17:05+00:46:40
703rd

57

Joyce BaumberF357thOPEN118thSKEGNESS & DISTRICT RC01:16:4701:17:55+00:47:12
704th

846

Lindsey Jane WalpoleF358thV40146th01:16:5601:18:08+00:47:21
705th

356

Wendy HammondF359thV40147thVegan Runners01:16:5401:18:17+00:47:19
706th

310

Valerie FreestoneF360thV5079thVegan Runners UK01:16:5401:18:17+00:47:19
707th

500

Vicky LewisF361stV5080thSkegness Coasters01:17:0701:18:20+00:47:32
708th

512

Rachael LyonsF362ndV40148thSmalley Road Runners01:17:2101:18:29+00:47:46
709th

710

Heather WintertonF363rdV40149th01:17:3401:18:51+00:47:59
710th

96

Amy BremnerF364thOPEN119th01:17:5101:18:55+00:48:16
711st

438

Kim JacklinF365thOPEN120th01:18:0201:18:55+00:48:27
712nd

506

Catherine Margaret LockettF366thOPEN121st01:18:0001:19:07+00:48:25
713rd

687

Sharna Ann SawyerF367thV5081st01:18:0201:19:20+00:48:27
714th

821

Benjiman TurnerM347thOPEN135thSkegness & District Running Club01:18:1401:19:25+00:48:39
715th

175

Paul CollinsM348thV5071st01:18:4301:19:31+00:49:08
716th

591

Tina Marie NorthF368thOPEN122ndSKEGNESS & DISTRICT RC01:18:4801:19:38+00:49:13
717th

717

Sarah ShuttleworthF369thV40150thAshfield Tri Club01:18:3801:19:58+00:49:03
718th

718

Philip ShuttleworthM349thV5072nd01:18:3801:19:58+00:49:03
719th

754

DARREN SpencerM350thV40122nd01:19:0001:20:07+00:49:25
720th

164

RORY CliffeM351stV6016th01:19:0101:20:08+00:49:26
721st

475

Jade victoria KirmanF370thOPEN123rdSKEGNESS & DISTRICT RC01:19:4501:20:35+00:50:10
722nd

137

Rhonnda ChallinorF371stOPEN124th01:19:5501:20:37+00:50:20
723rd

343

ROBERT GreenM352ndOPEN136thHalmer Harriers01:19:4101:20:40+00:50:06
724th

654

Lynn RandallF372ndV6016thTeam Anstey Amblers and Runners01:19:4301:20:58+00:50:08
725th

419

Ian HotsonM353rdV40123rd01:19:5101:21:10+00:50:16
726th

728

Samantha SmallerF373rdV40151stCleethorpes & District AC01:20:0101:21:11+00:50:26
727th

533

MOSES MayanjaM354thOPEN137th01:20:0101:21:22+00:50:26
728th

623

MELANIE PearsonF374thOPEN125th01:20:0101:21:22+00:50:26
729th

69

felicity ann BerryF375thV6017thMablethorpe RC01:21:0501:21:23+00:51:30
730th

501

Georgina LidgardF376thV40152nd01:21:0301:22:05+00:51:28
731st

709

Val ShawF377thV40153rd01:21:0201:22:05+00:51:27
732nd

641

Rebecca PorterF378thOPEN126thSkegness Coasters01:21:1701:22:30+00:51:42
733rd

693

Debbie Michelle ScottF379thV5082ndSADRC01:23:1301:23:48+00:53:38
734th

534

Ruth MaydellF380thOPEN127thSKEGNESS & DISTRICT RC01:23:1401:23:48+00:53:39
735th

625

Edward Richard PeelM355thV707thSkegness Coasters01:22:5001:24:16+00:53:15
736th

496

Ellie-Paige LeggateF381stOPEN128th01:23:2501:24:16+00:53:50
737th

495

Rees LeggateM356thV40124th01:23:2501:24:17+00:53:50
738th

440

Sanjiv JainM357thV5073rdSkegness & District Running Club01:23:2301:24:46+00:53:48
739th

45

Harriet BarfieldF382ndOPEN129th01:23:3401:24:56+00:53:59
740th

285

T FielderF383rdV40154thBedford Run Club01:25:1401:26:17+00:55:39
741st

596

Barbara OdlingF384thV5083rdSkegness Coasters01:24:5801:26:23+00:55:23
742nd

568

Susan MorganF385thV5084th01:26:3401:27:54+00:56:59
743rd

110

Rebecca Claire BurnF386thOPEN130th01:29:5501:30:43+01:00:20
744th

63

Steve BeaumontM358thV5074thSKEGNESS & DISTRICT RC01:33:1701:34:22+01:03:42
745th

386

Sandra HendersonF387thV5085th01:33:2901:34:43+01:03:54
746th

915

Rebecca GraceF388thOPEN131stSKEGNESS & DISTRICT RC01:35:3301:36:57+01:05:58
747th

667

Carol Jane RippinF389thV5086thSKEGNESS & DISTRICT RC01:35:4201:36:57+01:06:07
748th

239

Sonja DexterF390thV5087thSKEGNESS & DISTRICT RC01:35:4701:36:57+01:06:12
749th

288

Lisa FirthF391stV40155thSKEGNESS & DISTRICT RC01:35:3401:36:57+01:05:59
750th

80

jeanette BlytheF392ndV5088thSkegness Coasters01:45:3201:45:32+01:15:57
751st

890

stacey WilsonF393rdOPEN132nd01:47:5601:49:18+01:18:21
752nd

97

Heather BrennanF394thOPEN133rdWoodhall Spa Steamers01:47:5701:49:19+01:18:22
DNF (5 in total)
-

576

Laura NaylorFOPEN00:00:0000:00:00-
-

561

Neil MitchellMOPEN00:00:0000:00:00-
-

848

Adam WaplesMOPEN00:00:0000:00:00-
-

679

Andrew RowellMOPEN00:00:0000:00:00-
-

672

Elaine RobertsonFV40Cleethorpes & District AC00:00:0000:00:00-
Started (2 in total)
-

282

Katie FeltonFOPEN00:00:0000:00:00-
-

217

Debbie CumberworthFV50Skegness Coasters00:00:0000:00:00-

This results listing includes athletes who have opted not to show their full name. This is an option in the member profile settings.

You may also be interested in...

Waterbeach Running Festival 2K Distance 2019-05-11 10:30:00
National Primary & Year 7 Cross Country Final incorporating Leicestershire & Rutland Primary Schools County Championships Year 3 Girls 2019-03-23 10:45:00
Boxing Day Run Runs and Walks for Under 18's 2018-12-26 10:25:00
'Erewash ' Half Marathon 2019-08-10 08:30:00