Bannockburn 703 10K 2017

Jun
18
2017

Splits

  • 10 kilometre Run

Race Options

Organiser

Bannockburn 10K

Map

Bannockburn 10 K

Running | 2017-06-18 10:00am
1 viewed last hour.

All Race Results

Gender

Jump to bib

Pos#NameCatClubChip TimeFinish Time
Finished (268 in total)
1st

186

Scott McdonaldM1stSEN1stCentral AC00:32:2000:32:20-
2nd

245

Douglas MckinnonM2ndSEN2ndCorstorphine AC00:36:0400:36:04+00:03:44
3rd

266

Telfer GrayM3rdJNR1stWee County Harriers00:38:2300:38:23+00:06:03
4th

155

Oliver SamphierM4thV401st00:39:2200:39:23+00:07:02
5th

210

Derek SmallM5thSV501st00:39:2900:39:31+00:07:09
6th

264

Jennifer WettonF1stSEN1stCentral AC00:39:3500:39:35+00:07:15
7th

291

Mark SutherlandM6thV402nd00:39:5100:39:53+00:07:31
8th

263

Andrew KirkM7thSEN3rd00:40:1100:40:12+00:07:51
9th

285

Andrew Mc LindenM8thSSV601stHamilton Harriers00:40:2400:40:25+00:08:04
10th

260

Alison McgillF2ndV351stFIFE AC00:40:2900:40:31+00:08:09
11th

169

Graeme MuirM9thV403rdTeam Muir00:40:5400:40:58+00:08:34
12th

98

Andrew PottsM10thV404th00:41:3200:41:38+00:09:12
13th

288

Philip SweeneyM11thSEN4thCentral A.C.00:41:4800:41:51+00:09:28
14th

200

Adam MiddletonM12thSEN5th00:41:3500:41:55+00:09:15
15th

272

John HyndM13thSV502ndcarnegie Harriers00:42:0600:42:07+00:09:46
16th

161

Aaron ForsytheM14thSEN6th00:42:4300:42:45+00:10:23
17th

211

Ailsa SmallF3rdSEN2nd00:42:4600:42:49+00:10:26
18th

69

Sam ScobieM15thJNR2ndPat's Aerobics00:42:5600:42:57+00:10:36
19th

220

Ross McmasterM16thSEN7thPat's Aerobics00:42:5400:43:00+00:10:34
20th

228

Marcin TycnerM17thSEN8thScone Tennis Club00:43:3300:43:36+00:11:13
21st

126

Derek RayboldM18thV405thScottishdeekie00:43:4700:43:47+00:11:27
22nd

179

Craig PalmerM19thJNR3rdCentral Athletics00:43:5200:43:52+00:11:32
23rd

274

Mark PullanM20thV406thDunblane Runners00:43:4700:43:54+00:11:27
24th

286

Jamie GardnerM21stV407thTeam Jamdog00:44:0700:44:15+00:11:47
25th

150

Stuart YoungM22ndV408th00:44:1300:44:31+00:11:53
26th

219

Iain TaylorM23rdV409th00:44:5200:45:01+00:12:32
27th

48

Roddy MilneM24thV4010thTeam Milne00:44:4800:45:01+00:12:28
28th

209

MICHAEL KirwanM25thSV503rdGLASGOW SOUTH ROAD RUNNERS00:44:5800:45:05+00:12:38
29th

268

stewart MckellorM26thV4011thVegan Runners00:45:0500:45:15+00:12:45
30th

39

Douglas CruickshanksM27thV4012th00:45:2400:45:27+00:13:04
31st

290

Ross ChristieM28thSEN9thGrangemouth Stags Rugby Club00:45:2600:45:49+00:13:06
32nd

197

Luke GlencrossM29thJNR4thDunblane Runners00:45:4200:45:50+00:13:22
33rd

60

Derek McneilM30thSV504thWee County Harriers00:45:4600:45:53+00:13:26
34th

42

Ross CroallM31stSEN10thArbroath District Athletics Club00:45:5300:45:56+00:13:33
35th

139

Neil ConnellM32ndSEN11th00:45:5500:46:11+00:13:35
36th

36

Fiona RossF4thSV451stBMF Falkirk00:45:5900:46:13+00:13:39
37th

305

Lawrence BelleniM33rdSEN12th00:46:0100:46:19+00:13:41
38th

76

Craig WilsonM34thV4013th00:46:3100:46:32+00:14:11
39th

93

Craig PhilpM35thSEN13th00:46:0900:46:39+00:13:49
40th

238

Danny ChandlerM36thV4014thKirkintilloch Olympians00:46:4000:46:44+00:14:20
41st

283

Kieran MorganM37thSV505thcarnegie Harriers00:46:4700:46:49+00:14:27
42nd

137

Gerard CowieM38thSEN14th00:46:5000:46:54+00:14:30
43rd

133

Sarah ShanksF5thV352ndGrangemouth Triathlon Club00:46:4400:46:59+00:14:24
44th

194

Christine CaldwellF6thV353rdWee County Harriers00:46:5500:47:06+00:14:35
45th

251

Stephen OliverM39thSV506thFalkirk Victoria Harriers00:46:5800:47:06+00:14:38
46th

303

Fiona NichollF7thSV452nd00:46:5600:47:07+00:14:36
47th

280

Darren GreenM40thV4015th00:47:1300:47:22+00:14:53
48th

208

MARIA DohertyF8thSV453rdGLASGOW SOUTH ROAD RUNNERS00:47:2100:47:27+00:15:01
49th

115

ALASTAIR CunninghamM41stSV507th00:47:2200:47:28+00:15:02
50th

253

Andrew SmithM42ndSEN15th00:47:4400:47:51+00:15:24
51st

293

Ian McfarlaneM43rdSV508thWee County Harriers00:48:1500:48:19+00:15:55
52nd

97

Alex HatrickM44thSEN16thDunblane Runners00:48:1900:48:28+00:15:59
53rd

222

edd McmanusM45thV4016thWee County Harriers00:48:1800:48:28+00:15:58
54th

65

Gordon MilneM46thSEN17th00:48:1200:48:32+00:15:52
55th

279

SUE WoodsF9thSV454thWee County Harriers00:48:2200:48:34+00:16:02
56th

244

Alan GreenhornM47thV4017th00:48:3100:48:39+00:16:11
57th

239

David WoolfriesM48thV4018th00:48:1700:48:40+00:15:57
58th

172

Ronnie AndersonM49thV4019th00:48:2000:48:52+00:16:00
59th

140

Alan PotterM50thSV509th00:48:4200:48:58+00:16:22
60th

142

Gary DempseyM51stSEN18thGrangemouth RFC00:48:3000:49:03+00:16:10
61st

237

David HoolaghanM52ndSEN19th00:48:5700:49:06+00:16:37
62nd

281

Colin NaismithM53rdSEN20thActive Stirling00:49:0900:49:09+00:16:49
63rd

26

Siobhan RennieF10thSEN3rdPats Aerobics00:49:0700:49:13+00:16:47
64th

129

Ross MacdonaldM54thSEN21st00:48:4300:49:14+00:16:23
65th

99

Lisa MajorF11thV354th00:49:1300:49:20+00:16:53
66th

12

Craig HowieM55thSEN22nd00:49:0500:49:20+00:16:45
67th

205

Brian RoseM56thV4020thJog Scotland00:49:3300:49:41+00:17:13
68th

241

Celia GreigF12thV355thGlasgow Triathlon Club00:49:3800:49:45+00:17:18
69th

117

Karen McallisterF13thSSV551st00:49:5600:50:15+00:17:36
70th

13

Robert HowieM57thSSV602nd00:50:0100:50:16+00:17:41
71st

71

Ryan WiselyM58thSEN23rdSerenity Baggers00:50:1000:50:24+00:17:50
72nd

271

Mark LogieM59thV4021stCentral Athletics00:50:2000:50:30+00:18:00
73rd

50

Gillian ReesF14thSEN4th00:50:2200:50:36+00:18:02
74th

304

Piorr FieodorowM60thV4022nd00:50:2500:50:41+00:18:05
75th

165

Mark Gean-hughesM61stV4023rd00:50:2600:50:45+00:18:06
76th

14

Ronald GrayM62ndV4024thWee County Harriers00:50:3600:50:51+00:18:16
77th

203

Hazel SmallF15thSV455th00:50:4300:50:52+00:18:23
78th

297

Derek ByrneM63rdV4025th00:50:5200:50:56+00:18:32
79th

156

Robert BrownM64thSEN24thSNIY00:50:5300:50:58+00:18:33
80th

122

Miroslaw ZebikM65thSV5010thTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:51:0200:51:04+00:18:42
81st

106

Claire ThompsonF16thSEN5thClairey rocks00:50:5600:51:13+00:18:36
82nd

107

Calum BrandM66thSEN25thWee County Harriers00:51:1200:51:13+00:18:52
83rd

33

Doreen McclearyF17thSV456thTeam McCleary00:50:5600:51:13+00:18:36
84th

38

PAMELA ParkerF18thSV457thKirkintilloch Olympians00:50:5900:51:14+00:18:39
85th

166

Steven HamiltonM67thSV5011thPat's Aerobics00:51:1800:51:21+00:18:58
86th

230

Jenny HughesF19thSV458th00:51:0500:51:28+00:18:45
87th

703

Harry MckenzieM68thJNR5thPat's Aerobics00:51:2700:51:30+00:19:07
88th

109

Keith MackenzieM69thV4026th00:51:1800:51:38+00:18:58
89th

249

Nichola NisbetF20thSEN6thLMF00:51:3600:51:51+00:19:16
90th

191

Craig DeaconsM70thSEN26thGrangemouth RFC00:51:3700:51:57+00:19:17
91st

226

IAN HutchisonM71stV4027th00:51:4300:52:02+00:19:23
92nd

236

James PendleburyM72ndSEN27th00:51:4500:52:07+00:19:25
93rd

1

Alexandra CrollF21stSEN7thPats Aerobics00:52:0300:52:09+00:19:43
94th

28

James BeatonM73rdSEN28thWee County Harriers00:51:5800:52:11+00:19:38
95th

84

Maggie HendryF22ndSSV552ndWesterwood Running Club00:52:0800:52:23+00:19:48
96th

23

Stewart KeatingM74thV4028thCarron Valley Trail Runners00:52:2500:52:29+00:20:05
97th

148

Louise PeacockF23rdV356th00:52:2200:52:48+00:20:02
98th

80

Mark RiddellM75thSEN29th00:52:4500:53:01+00:20:25
99th

192

Gordon CrossanM76thV4029thGrangemouth RFC00:52:5000:53:10+00:20:30
100th

56

Alan PatonM77thV4030th00:52:5000:53:11+00:20:30
101st

178

michael MccoolM78thSV5012th00:53:1600:53:22+00:20:56
102nd

64

Andrew UrwinM79thSEN30thSunderland Strollers00:53:1600:53:44+00:20:56
103rd

300

Duncan MackenzieM80thSEN31st00:53:3400:53:56+00:21:14
104th

187

Jane McfarlaneF24thSV459thPat's Aerobics00:53:4700:53:57+00:21:27
105th

78

Kit MitchellM81stSV5013th00:53:3900:54:01+00:21:19
106th

265

James DennyM82ndSEN32ndGrangemouth Rugby Club00:53:4100:54:04+00:21:21
107th

270

Sharon MarsF25thSEN8th00:53:5600:54:15+00:21:36
108th

128

Gordon SoutarM83rdV4031st00:53:5300:54:17+00:21:33
109th

190

Steven ChristieM84thSEN33rd00:54:2500:54:29+00:22:05
110th

216

Kevin KeaneM85thSEN34thPats Aerobics00:54:1500:54:33+00:21:55
111st

49

Clare MacdonaldF26thSV4510thWee County Harriers00:54:2100:54:35+00:22:01
112nd

77

Stuart BlakelyM86thSEN35th00:54:2300:54:39+00:22:03
113rd

114

LINDA CunninghamF27thSV4511th00:54:3700:54:44+00:22:17
114th

75

Cathy ColvinF28thSV4512thDunblane Runners00:54:4500:54:55+00:22:25
115th

81

AILEEN RoseF29thV357th00:54:5900:55:07+00:22:39
116th

5

Bryan KeithM87thSEN36th00:54:5500:55:09+00:22:35
117th

21

Nyree MclaughlinF30thV358thWee County Harriers00:55:0800:55:20+00:22:48
118th

284

SUSAN McdiarmidF31stSV4513thWee County Harriers00:55:0700:55:20+00:22:47
119th

255

Evie GallagherF32ndJNR1stTeam Gallagher00:55:0600:55:23+00:22:46
120th

92

Jacki LightowlerF33rdSEN9th00:54:5300:55:23+00:22:33
121st

54

David SherriffM88thV4032nd00:55:2400:55:24+00:23:04
122nd

72

David JardineM89thSV5014th00:55:1100:55:27+00:22:51
123rd

301

Chris ElderM90thV4033rd00:55:1000:55:27+00:22:50
124th

275

Heather CassidyF34thV359thWee County Harriers00:55:2100:55:34+00:23:01
125th

232

Kirsteen MackenzieF35thV3510th00:55:1700:55:40+00:22:57
126th

217

Kelly OrmesherF36thSEN10th00:55:2800:55:45+00:23:08
127th

189

Robert HiddlestonM91stSV5015thPat's Aerobics00:55:4000:55:50+00:23:20
128th

74

Sean McquaidM92ndSEN37th00:55:2900:55:57+00:23:09
129th

233

Ben KerryM93rdSEN38thGrangemouth Rugby Club00:55:5000:56:11+00:23:30
130th

3

Arthur MooreM94thSV5016th00:56:0200:56:15+00:23:42
131st

40

Louise HopeF37thV3511thSTRATHAVEN STRIDERS00:55:5000:56:17+00:23:30
132nd

212

Lorne MclearyM95thV4034th00:56:1800:56:34+00:23:58
133rd

225

Cath WilsonF38thSV4514th00:56:0300:56:37+00:23:43
134th

100

David FergusonM96thSEN39thBELLAHOUSTON ROAD RUNNERS00:56:1700:56:41+00:23:57
135th

79

Amy FergusonF39thSEN11th00:56:1700:56:41+00:23:57
136th

35

Malcolm MorganM97thSV5017th00:56:2900:56:44+00:24:09
137th

218

Josie MayF40thSEN12th00:56:3500:56:53+00:24:15
138th

177

Molly WaddellF41stJNR2ndPat's Aerobics00:56:4600:57:00+00:24:26
139th

68

Richard ScobieM98thSV5018thPat's Aerobics00:56:4700:57:00+00:24:27
140th

176

Cameron ScobieM99thSEN40thPat's Aerobics00:56:4600:57:00+00:24:26
141st

90

Laura AndersonF42ndV3512th00:56:3200:57:03+00:24:12
142nd

269

Emma WhitfieldF43rdSEN13th00:56:5700:57:12+00:24:37
143rd

252

Claire HarperF44thSEN14th00:56:5900:57:15+00:24:39
144th

55

Iain BlackleyM100thSEN41st00:57:1600:57:16+00:24:56
145th

32

Jim McclearyM101stSSV603rdTeam McCleary00:57:0900:57:26+00:24:49
146th

240

Scott McbrierM102ndSSV604th00:57:0400:57:33+00:24:44
147th

85

Dennis HendryM103rdSSV605thWesterwood Running Club00:57:2700:57:43+00:25:07
148th

6

Rod SmithM104thSV5019th00:57:1600:57:46+00:24:56
149th

257

Craig BolanM105thSEN42ndGrangemouth Rugby Club00:57:2300:57:47+00:25:03
150th

215

Sandy FraserM106thSV5020th00:57:3600:58:02+00:25:16
151st

88

John DuncanM107thSV5021st00:57:5200:58:12+00:25:32
152nd

73

Laura DobbinF45thSEN15th00:57:4600:58:15+00:25:26
153rd

294

Stuart UllathorneM108thV4035thDunblane Runners00:58:0600:58:15+00:25:46
154th

20

Karen GaleaF46thV3513th00:58:1600:58:38+00:25:56
155th

59

Joanne HoustonF47thV3514thRun Dunn!00:58:1700:58:38+00:25:57
156th

246

Hayley MckinnonF48thSEN16thCarnethy Hill Runners00:58:3900:58:59+00:26:19
157th

57

Lee PatonF49thV3515th00:58:4800:59:10+00:26:28
158th

261

Beverly MckenzieF50thSEN17thBMF Falkirk00:58:5600:59:15+00:26:36
159th

262

Jo BoothF51stSEN18thBMF Falkirk00:58:5600:59:16+00:26:36
160th

247

Megan StewartF52ndSEN19th00:59:1200:59:29+00:26:52
161st

143

Alister MacleodM109thSEN43rdTeam BofA00:59:1100:59:36+00:26:51
162nd

144

Helen BoosF53rdV3516thTeam BofA00:59:1100:59:36+00:26:51
163rd

102

GRAHAM DouglasM110thSSV606th00:59:0200:59:37+00:26:42
164th

145

Joanne HughesF54thV3517th00:59:2800:59:40+00:27:08
165th

188

Rachel FerrierF55thSEN20thPat's Aerobics00:59:3000:59:40+00:27:10
166th

108

karine MiddletonF56thV3518th00:59:1000:59:45+00:26:50
167th

278

will FrewM111stSEN44thTeam Frew00:59:5601:00:09+00:27:36
168th

15

Kathleen HaddowF57thSV4515th00:59:5801:00:10+00:27:38
169th

16

Gillian McleanF58thV3519th00:59:5801:00:11+00:27:38
170th

7

Sandie PurdomF59thV3520th01:00:1501:00:20+00:27:55
171st

160

Erin ForsytheF60thV3521st01:00:0701:00:24+00:27:47
172nd

67

LESLEY McguireF61stSSV553rd01:00:1301:00:29+00:27:53
173rd

25

martin KaneM112ndV4036thWee County Harriers01:01:0601:01:20+00:28:46
174th

17

Lynn EvendenF62ndSV4516thJog Scotland Larbert01:01:2901:01:47+00:29:09
175th

8

William LynchM113rdSV5022nd01:01:4901:01:54+00:29:29
176th

2

Helen GardenF63rdV3522nd01:01:4601:01:55+00:29:26
177th

94

Jaf MccaffertyM114thSEN45th01:01:3101:01:55+00:29:11
178th

95

Nikki MccaffertyF64thSEN21st01:01:3101:01:55+00:29:11
179th

256

Aiden FrewM115thJNR6thJog Scotland01:01:4201:01:55+00:29:22
180th

27

Stewart FurayM116thV4037thWee County Harriers01:01:4501:02:01+00:29:25
181st

46

Craig BrownM117thSEN46thDenny Bootcamp01:01:3701:02:05+00:29:17
182nd

31

Joneen ClarkeF65thV3523rdTeam FC01:01:4201:02:07+00:29:22
183rd

86

David DrummondM118thSEN47thMcdrummond01:01:4301:02:11+00:29:23
184th

4

Charlotte SchofieldF66thV3524thEDINBURGH RUNNING NETWORK01:02:1701:02:30+00:29:57
185th

134

Nicki McclellandF67thV3525th01:02:1301:02:43+00:29:53
186th

183

Emma WallaceF68thV3526th01:02:4001:02:45+00:30:20
187th

184

Andy McconkeyM119thSEN48th01:02:4001:02:45+00:30:20
188th

41

Aprill SmithF69thV3527th01:02:1801:02:46+00:29:58
189th

250

Chris BucklandM120thSEN49th01:03:0401:03:06+00:30:44
190th

302

Russell CouperM121stSV5023rd01:03:2201:03:23+00:31:02
191st

18

Karen PenmanF70thSV4517thJog Scotland01:03:1301:03:31+00:30:53
192nd

299

Catherine ForsythF71stSEN22nd01:03:0201:03:34+00:30:42
193rd

224

Gordon JackM122ndV4038th01:02:5601:03:36+00:30:36
194th

34

Lynne DrewetteF72ndSV4518th01:03:1001:03:40+00:30:50
195th

276

Chris AllenM123rdSEN50th01:03:3801:04:10+00:31:18
196th

273

Julie WiF73rdV3528th01:04:0301:04:22+00:31:43
197th

267

Elizabeth McarthurF74thSV4519th01:04:0301:04:23+00:31:43
198th

62

Katrina DrummondF75thV3529th01:04:1201:04:38+00:31:52
199th

131

Debbie ParkerF76thSV4520th01:04:1301:04:42+00:31:53
200th

110

Barbara DownsF77thV3530thDuni-pacers01:04:1701:04:47+00:31:57
201st

111

Lynsey MathesonF78thV3531stDani-pacers01:04:1701:04:47+00:31:57
202nd

234

Kyle ForsythM124thJNR7thGrangemouth Rugby Club01:04:4801:05:10+00:32:28
203rd

295

Adam MowatM125thJNR8thGrangemouth RFC01:04:5001:05:12+00:32:30
204th

164

Elin VagleF79thSV4521st01:04:4001:05:13+00:32:20
205th

103

Susan CockburnF80thSSV554th01:04:4601:05:14+00:32:26
206th

173

Agnes RamsayF81stSSV555thRun4It01:05:1901:05:30+00:32:59
207th

138

Laura CurrieF82ndSV4522ndRun 4 It01:05:1901:05:30+00:32:59
208th

231

Maria Celeste Abreu CostaF83rdV3532ndWTF01:05:0301:05:31+00:32:43
209th

22

Fiona KeatingF84thV3533rdCarron Valley Trail Runners01:05:3301:05:37+00:33:13
210th

206

Rachel ByrneF85thV3534thCarron Valley Trail Runners01:05:3301:05:37+00:33:13
211st

213

Alan GordonM126thSEN51stJogscotland Larbert01:05:2501:05:51+00:33:05
212nd

227

Hannah PickfofdF86thSEN23rd01:05:4601:05:55+00:33:26
213rd

258

Tracy BellinghamF87thV3535th01:05:4201:06:11+00:33:22
214th

298

Tracey WarnockF88thV3536th01:05:4201:06:11+00:33:22
215th

127

Morna GrantF89thSEN24thMorna Grant01:05:5201:06:12+00:33:32
216th

132

Dawn GrantF90thSEN25thWee County Harriers01:05:5201:06:12+00:33:32
217th

207

Karen DerrickF91stSSV556thGracemount Jog Squad01:06:0501:06:38+00:33:45
218th

154

Louise SamphierF92ndV3537th01:06:0901:06:43+00:33:49
219th

174

Emma ThomsonF93rdV3538th01:06:2101:06:51+00:34:01
220th

170

Susan LawsonF94thSV4523rdTeam Muir01:06:3601:06:54+00:34:16
221st

119

Julie MurphyF95thV3539th01:06:3101:07:08+00:34:11
222nd

104

Norman CockburnM127thSSV607th01:07:0701:07:36+00:34:47
223rd

201

Paula JarvieF96thV3540th01:07:1101:07:39+00:34:51
224th

259

Lesley DicksonF97thSV4524th01:07:1401:07:43+00:34:54
225th

235

James ForsythM128thSV5024thGrangemouth Rugby Club01:07:4501:08:08+00:35:25
226th

146

Eva KocanovaF98thV3541st01:07:5201:08:26+00:35:32
227th

116

Rebecca DillonF99thV3542ndDuni-pacers01:08:0601:08:37+00:35:46
228th

158

Karen BaillieF100thSEN26th01:08:0601:08:37+00:35:46
229th

196

Markus BeherM129thV4039th01:08:3201:09:04+00:36:12
230th

63

Pauline UrwinF101stSEN27thSunderland Strollers01:08:4501:09:12+00:36:25
231st

254

Lesley GallagherF102ndSV4525thTeam Gallagher01:08:4501:09:17+00:36:25
232nd

163

David MooneyM130thSSV608th01:08:5101:09:17+00:36:31
233rd

53

Malcolm ReesM131stSEN52nd01:09:1501:09:29+00:36:55
234th

180

Anna McneishF103rdV3543rdWee County Harriers01:09:1801:09:32+00:36:58
235th

52

karen WilliamsF104thSV4526thWee County Harriers01:09:1801:09:32+00:36:58
236th

47

Mags MilneF105thV3544thTeam Milne01:09:3001:09:44+00:37:10
237th

221

Sarah McmasterF106thSEN28thPat's Aerobics01:09:3601:09:46+00:37:16
238th

175

Julie LawrieF107thSV4527th01:09:1301:09:47+00:36:53
239th

30

Julie McalpineF108thSEN29thHamilton Harriers01:09:2201:09:47+00:37:02
240th

19

Laura GreyF109thV3545th01:09:4101:10:03+00:37:21
241st

229

Amy CallumF110thSEN30th01:09:5201:10:21+00:37:32
242nd

202

frances ChambersF111stSV4528th01:10:1801:10:40+00:37:58
243rd

193

Kayleigh GrahamslawF112ndSEN31st01:10:4501:11:15+00:38:25
244th

296

Alison McclymontF113rdV3546th01:10:5101:11:29+00:38:31
245th

204

Corrie MacfarlaneF114thV3547thGrangemouth RFC01:11:1801:11:42+00:38:58
246th

198

Christopher KeiganM132ndSEN53rdGrangemouth RFC01:11:2201:11:44+00:39:02
247th

123

Eileen SchulzF115thV3548th01:11:1101:11:49+00:38:51
248th

289

Danny LetfordM133rdSSV609th01:11:4701:12:29+00:39:27
249th

51

june StewartF116thV3549thWee County Harriers01:12:2901:12:53+00:40:09
250th

223

Fiona MulgrewF117thSV4529th01:12:2801:12:57+00:40:08
251st

113

HELEN ForrestF118thSSV557th01:12:3701:13:03+00:40:17
252nd

130

Jane MalcolmF119thSV4530thFetcheveryone01:12:3701:13:10+00:40:17
253rd

124

Teresa MccoyF120thV3550th01:13:1001:13:10+00:40:50
253rd

58

Mark AverleyM134thV4040th01:13:2801:13:29+00:41:08
254th

10

Christopher GrahamM135thSEN54thAll4OneCause01:13:1801:13:44+00:40:58
255th

162

Ashleigh DurkinF120thSEN32nd01:13:5001:14:16+00:41:30
256th

89

Isobel DuncanF121stSSV558th01:16:1701:16:49+00:43:57
257th

121

Beth GallagherF122ndJNR3rd01:17:5901:18:16+00:45:39
258th

61

Graham AndersonM136thSV5025th01:18:4801:19:17+00:46:28
259th

11

Claire ComrieF123rdSEN33rdAll4OneCause01:20:2201:20:49+00:48:02
260th

136

Theresa DrummondF124thSSV559thBridge of all Run for IT01:21:0301:21:15+00:48:43
261st

277

Carol KirkpatrickF125thSSV5510th01:21:0301:21:15+00:48:43
262nd

171

Pamela ReidF126thV3550th01:23:5801:24:31+00:51:38
263rd

147

Rob WilliamsM137thSSV6010th01:24:1501:24:50+00:51:55
264th

214

Megan LehaneF127thSEN34thGrangemouth Rugby Club01:28:4301:29:08+00:56:23
265th

182

Lucy MckenzieF128thJNR4thPat's Aerobics01:30:5501:31:36+00:58:35
266th

181

Fiona MckenzieF129thSV4531stPat's Aerobics01:31:1101:31:53+00:58:51
DNF (2 in total)
-

153

Sally AndrewsFSV4500:00:0000:00:00-
-

37

Jennifer CurrieFSENTeam currie00:00:0000:00:00-

You may also be interested in...

Bannockburn 705 10K Bannockburn 3 K 2019-06-16 10:00:00
Dunblane12km & 2km Fun run Kid's 2kmFun Run 2019-05-26 13:00:00
Buchlyvie 10K 10 Km 2019-01-26 13:30:00
Tom Scott Memorial Road Race 10 Mile 2019-03-31 10:00:00