HEVER CASTLE TRIATHLON 2013

Sep
29
2013

Splits

  • 800 metre Swim
  • 40 kilometre Cycle
  • 8 kilometre Run

Race Options

Organiser

Castle Triathlon Series

Contact details

Map

Mid Distance

Triathlon | 2013-09-29 00:00am
1 viewed last hour.

All Race Results

Gender

Jump to bib

Pos#NameCatClubFinish Time
Finished (299 in total)
1st

1703

Andrew SnookM1stSEN1st01:58:08-
2nd

1646

Mark FurthM2ndSEN2nd02:00:15+00:02:07
3rd

1728

Max WolkeM3rdSEN3rd02:03:57+00:05:49
4th

1708

Stephen TebbettM4thSEN4th02:05:24+00:07:16
5th

1920

Philip HowardM5thV401st02:09:46+00:11:38
6th

1748

Samuel BrowneM6thSEN5thEast London Triathletes02:10:08+00:12:00
7th

1942

Gary MooreM7thV501st02:12:26+00:14:18
8th

1894

Tim ClementsM8thV402nd02:13:14+00:15:06
9th

1691

JAN PhilippeM9thV403rdChantilly triathlon02:14:09+00:16:01
10th

1622

Gary CannM10thV502nd02:15:38+00:17:30
11th

1928

Kevin KnowlesM11thSEN6thNo02:15:51+00:17:43
12th

1799

Peter HorrellM12thSEN7th02:16:00+00:17:52
13th

1645

Liviu FuduluM13thSEN8th02:16:45+00:18:37
14th

1629

BRENDAN CorriganM14thSEN9th-02:17:15+00:19:07
15th

1715

Norbert Van DorpeM15thV404th02:17:17+00:19:09
16th

1614

Martin BrownM16thV405th02:17:18+00:19:10
17th

1663

Steve JefferyM17thV406th02:17:19+00:19:11
18th

1713

David ToveyM18thSEN10th02:18:15+00:20:07
19th

1671

James KnowlingM19thSEN11th02:18:36+00:20:28
20th

1874

Sim WishladeM20thSEN12th02:18:36+00:20:28
21st

1876

Marc WyburnM21stSEN13th02:18:50+00:20:42
22nd

1808

Tony LambM22ndV407th02:19:02+00:20:54
23rd

1893

IAN CleaverM23rdSEN14th02:19:27+00:21:19
24th

1690

Lesley PeroneF1stSEN1stEast Essex Tri02:19:30+00:21:22
25th

1812

Steve LawsonM24thSEN15th02:20:04+00:21:56
26th

1902

THEODORA DyakovaF2ndSEN2nd02:20:10+00:22:02
27th

1702

Steve SmithM25thV408th02:20:27+00:22:19
28th

1700

Adrian RussellM26thSEN16th02:20:48+00:22:40
29th

1610

KEVIN BoyntonM27thSEN17th02:21:04+00:22:56
30th

1613

christian BrooksM28thV409th02:21:19+00:23:11
31st

1714

Ion TsakalisM29thV4010th02:21:22+00:23:14
32nd

1609

Nick BoothroydM30thV503rd02:22:20+00:24:12
33rd

1636

Tom DoddM31stSEN18thTr & Tri Again02:22:32+00:24:24
34th

1718

Steve WallisM32ndV4011thBURNTWOOD TRIATHLON CLUB02:22:34+00:24:26
35th

1856

jack SmithM33rdSEN19th02:22:45+00:24:37
36th

1712

Nick ThorntonM34thV4012th02:22:53+00:24:45
37th

1686

richard ParkerM35thV4013thSalisbury Tri Club02:23:02+00:24:54
38th

1611

Nick BrookesM36thV504thRedhill CC02:23:10+00:25:02
39th

1692

Emma PurcellF3rdSEN3rd02:23:10+00:25:02
40th

1725

Gareth WilliamsM37thSEN20th02:23:11+00:25:03
41st

1848

Sue RustF4thSEN4thLondon Heathside02:23:21+00:25:13
42nd

1789

Russel HaydenM38thV505th02:23:24+00:25:16
43rd

1631

Nicholas CreakM39thV4014th02:23:38+00:25:30
44th

1612

Ryan BrooklingM40thV4015thNA02:23:49+00:25:41
45th

1754

Dan ButlerM41stV4016thMedwayTri02:24:23+00:26:15
46th

1651

Ian GowerM42ndV506thSittingbourne Striders02:24:33+00:26:25
47th

1953

David PriestleyM43rdV4017th02:25:22+00:27:14
48th

1680

Rachel NewsteadF5thSEN5th02:25:41+00:27:33
49th

1617

Robin BruceM44thV4018th02:26:26+00:28:18
50th

1822

Greg MayesM45thV4019th02:26:28+00:28:20
51st

1806

Darren KingstonM46thSEN21st02:26:41+00:28:33
52nd

1694

Iain RedfordM47thV4020th02:26:43+00:28:35
53rd

1950

Stuart ParkinsonM48thV4021st02:26:48+00:28:40
54th

1621

Rory BurghesM49thV4022nd02:27:08+00:29:00
55th

1664

David JohnstoneM50thSEN22nd02:27:50+00:29:42
56th

1845

Tristan RodgersM51stSEN23rdNo02:27:54+00:29:46
57th

1937

Martin MckinlayM52ndSEN24thWiggle02:28:52+00:30:44
58th

1707

Peter TaylorM53rdV507thTUNBRIDGE WELLS TRI CLUB02:29:13+00:31:05
59th

1699

Oliver RowleyM54thSEN25th02:30:13+00:32:05
60th

1883

stephen BeillM55thV4023rd02:30:14+00:32:06
61st

1761

Richard CollinsM56thSEN26th02:30:30+00:32:22
62nd

1606

Pedro BatistaM57thSEN27th02:30:40+00:32:32
63rd

1625

Antoine CharitatM58thSEN28th02:30:47+00:32:39
64th

1811

Edward LawsonM59thV4024thMedway Tri02:30:56+00:32:48
65th

1956

Scott RudlandM60thV4025thlarkfield tri02:31:02+00:32:54
66th

1820

chris MatthewsM61stSEN29th02:31:31+00:33:23
67th

1740

richard BetsonM62ndSEN30th02:31:53+00:33:45
68th

1695

Liz RedfordF6thV401st02:32:09+00:34:01
69th

1672

Brad LinternM63rdSEN31st02:32:22+00:34:14
70th

1924

Lucy HurnF7thSEN6thWindrush02:32:26+00:34:18
71st

1681

Bayley NicholsonM64thSEN32nd02:32:29+00:34:21
72nd

1633

James DawsonM65thV4026th02:32:34+00:34:26
73rd

1701

Emily SherlockF8thSEN7th02:32:35+00:34:27
74th

1654

Steven HealeyM66thSEN33rd02:33:05+00:34:57
75th

1670

Paul KingM67thSEN34thPREMIER TRI02:33:07+00:34:59
76th

1918

Emma HenryF9thSEN8th02:33:10+00:35:02
77th

1974

Matthew WestM68thV4027th02:33:13+00:35:05
78th

1641

John FishwickM69thSEN35th02:33:25+00:35:17
79th

1643

Rodney FraserM70thV4028th02:33:27+00:35:19
80th

1850

Jo SandsF10thV402nd02:33:40+00:35:32
81st

1615

Nick Brown '89M71stSEN36th02:33:41+00:35:33
82nd

1798

Peter HorneM72ndSEN37th02:34:09+00:36:01
83rd

1794

Pete HirstM73rdSEN38th02:34:11+00:36:03
84th

1722

Richard WhiteM74thSEN39th02:34:16+00:36:08
85th

1803

John JefferyM75thSEN40thNo02:34:34+00:36:26
86th

1733

Paul AppletonM76thSEN41st02:35:02+00:36:54
87th

1782

Richard FolleyM77thSEN42nd02:35:02+00:36:54
88th

1975

Chris WhiteM78thSEN43rd02:35:12+00:37:04
89th

1849

Des SandsM79thV4029th02:35:18+00:37:10
90th

1727

Rupert WinlawM80thV4030th02:35:24+00:37:16
91st

1602

James AndersonM81stSEN44th02:35:29+00:37:21
92nd

1840

Chris PottsM82ndSEN45th02:35:49+00:37:41
93rd

1657

Stewart HellierM83rdV4031st02:35:51+00:37:43
94th

1726

Paul WillsM84thV508thMid Sussex Triathlon Club02:35:52+00:37:44
95th

1661

Adam HumphreysM85thSEN46th02:35:54+00:37:46
96th

1607

Martin BeardmoreM86thSEN47th02:35:56+00:37:48
97th

1758

Chris CheethamM87thV4032ndChris Cheetham02:36:18+00:38:10
98th

1886

Tom BravingtonM88thSEN48th02:36:24+00:38:16
99th

1897

Alan CusackM89thSEN49th02:36:24+00:38:16
100th

1314

Lucy RobbieF11thSEN9th02:36:32+00:38:24
101st

1676

Andrew MilesM90thV4033rd02:36:33+00:38:25
102nd

1618

Jonathan BruntM91stSEN50th02:36:35+00:38:27
103rd

1952

Matthew PrestonM92ndV4034th02:36:42+00:38:34
104th

1771

Simon Dodd '77M93rdSEN51stMedwayTri02:36:52+00:38:44
105th

1889

Tim BrooksM94thV509th02:36:53+00:38:45
106th

1774

Philip DringM95thV4035th02:37:03+00:38:55
107th

1898

Dave DadsonM96thV4036th02:37:10+00:39:02
108th

1965

Christian TroughtonM97thSEN52ndTBC02:37:16+00:39:08
109th

1743

Christopher BowersM98thSEN53rd02:37:24+00:39:16
110th

1976

Oliver WilliamsM99thSEN54th02:37:27+00:39:19
111st

1814

Steven LeonardM100thSEN55th02:37:37+00:39:29
112nd

1796

Sarah HolmesF12thSEN10th02:37:46+00:39:38
113rd

1861

David Smith '88M101stSEN56th02:37:49+00:39:41
114th

1824

Imran MillerM102ndSEN57th02:38:28+00:40:20
115th

1899

Steve DickensM103rdV4037thTri-Anglia Triathlon Club02:38:33+00:40:25
116th

1732

Chris PoleM104thSEN58th02:38:42+00:40:34
117th

1967

Henry TurnerM105thSEN59th02:39:09+00:41:01
118th

1624

Alana ChapmanF13thSEN11th02:39:34+00:41:26
119th

1802

David JacobyM106thSEN60th02:39:54+00:41:46
120th

1730

Hugh YoungM107thSEN61st02:40:00+00:41:52
121st

1650

Ben GowardM108thSEN62nd02:40:22+00:42:14
122nd

1604

Peter BarnesM109thV5010thFusion Triathlon Club02:40:27+00:42:19
123rd

1760

Mark ClewsM110thSEN63rdFiddler02:40:28+00:42:20
124th

1888

Hannah BronwinF14thSEN12th02:40:29+00:42:21
125th

1881

Clifford BarnettM111stV4038th02:40:38+00:42:30
126th

1710

Michael Thomas '76M112ndSEN64thSEVENOAKS02:40:41+00:42:33
127th

1873

Zara WhiteF15thSEN13thWinchester Triathlon Club02:41:14+00:43:06
128th

1696

Matthew RobbinsM113rdSEN65thNo02:41:15+00:43:07
129th

1857

Alastair Smith '73M114thV4039th02:41:16+00:43:08
130th

1630

Charlotte CraigF16thV501stDMVAC02:41:34+00:43:26
131st

1689

Matt PeggM115thSEN66th02:41:39+00:43:31
132nd

1852

Richard ScuttM116thSEN67th02:41:53+00:43:45
133rd

1921

Graham HubbardM117thV4040th02:41:59+00:43:51
134th

1900

Chris DrewM118thSEN68th02:42:00+00:43:52
135th

1865

Daniel ThackrayM119thSEN69th02:42:06+00:43:58
136th

1620

Lucinda BurghesF17thV403rd02:42:22+00:44:14
137th

1762

Ben CookeM120thSEN70th02:42:24+00:44:16
138th

1705

Nicholas StoffelM121stV4041st02:42:33+00:44:25
139th

1895

Damian ConwayM122ndSEN71st02:43:01+00:44:53
140th

1896

Liam ConwayM123rdSEN72nd02:43:01+00:44:53
141st

1866

Emma ThackrayF18thSEN14th02:43:02+00:44:54
142nd

1863

Kenny StephensonM124thSEN73rdKenny Stephenson02:43:04+00:44:56
143rd

1601

Angus AbrahamM125thSEN74thTrinidad and Tobago02:43:17+00:45:09
144th

1919

Emma HoughtonF19thSEN15thSalisbury Tri Club02:43:36+00:45:28
145th

1834

Simon NolanM126thSEN75thCrondall Rouleurs Cycling Club02:43:41+00:45:33
146th

1688

Ian PatemanM127thV5011thSittingbourne Tri Club02:43:46+00:45:38
147th

1698

Philip RoweM128thV4042nd02:44:03+00:45:55
148th

1926

David Jones '69M129thV4043rd02:44:11+00:46:03
149th

1854

Penny ShannonF20thSEN16th02:44:22+00:46:14
150th

1655

Richard Heath '65M130thV4044th02:44:26+00:46:18
151st

1720

Mike WaymouthM131stV4045th02:44:29+00:46:21
152nd

1779

Matthew EdwardsM132ndSEN76th02:44:29+00:46:21
153rd

1908

Ian GlencrossM133rdV5012th02:44:35+00:46:27
154th

1859

Ben Smith '84M134thSEN77th02:45:23+00:47:15
155th

1608

Nina BlamireF21stSEN17th02:45:25+00:47:17
156th

1825

Robert MooreM135thSEN78th02:45:26+00:47:18
157th

1943

Roger NashM136thV4046th02:45:48+00:47:40
158th

1800

briony HudsonF22ndSEN18th02:45:53+00:47:45
159th

1904

Faye ElliottF23rdSEN19th02:45:53+00:47:45
160th

1946

Rachel NewlingF24thSEN20th02:45:56+00:47:48
161st

1862

Paul SnellM137thSEN79th02:46:01+00:47:53
162nd

1619

Sandra BucktonF25thV404thLondon Heathside02:46:02+00:47:54
163rd

1734

Craig ArnoldM138thSEN80th02:46:08+00:48:00
164th

1635

Martin DillowM139thV4047thTBC02:46:11+00:48:03
165th

1660

George HoldtM140thSEN81st02:46:12+00:48:04
166th

1860

James Smith '86M141stSEN82nd02:46:13+00:48:05
167th

1788

Joanna HarrisF26thSEN21stwimbledon windmilers02:46:40+00:48:32
168th

1925

Amanda JonesF27thV405th02:46:54+00:48:46
169th

1647

Nicky GardnerF28thV406th02:47:14+00:49:06
170th

1916

Rick HarropM142ndV4048th02:47:24+00:49:16
171st

1675

Vincent McgoldrickM143rdV5013th02:47:32+00:49:24
172nd

1936

Jem McilveenM144thSEN83rd02:47:42+00:49:34
173rd

1603

Tamsin BackF29thSEN22nd02:47:43+00:49:35
174th

1858

James Smith '76M145thSEN84th02:48:05+00:49:57
175th

1693

sarah RamptonF30thV407th02:48:07+00:49:59
176th

1880

Martin BardleM146thV4049th02:48:15+00:50:07
177th

1847

Christa RottensteinerF31stV408th02:48:18+00:50:10
178th

1677

Louise MooreF32ndV409th02:48:44+00:50:36
179th

1793

Grahame HindesM147thV5014th02:48:46+00:50:38
180th

1841

Dean RedheadM148thSEN85th02:48:49+00:50:41
181st

1640

Scott EllisM149thV4050thOCEAN TRI CLUB02:49:01+00:50:53
182nd

1955

matt RowleyM150thV4051st02:49:09+00:51:01
183rd

1917

Simon HeathM151stSEN86th02:49:20+00:51:12
184th

1826

Andrew MorganM152ndSEN87th02:49:39+00:51:31
185th

1742

Darren BirdM153rdSEN88thLondon Fire Brigade Triathlon Club02:49:49+00:51:41
186th

1949

Robert OwenM154thV5015th02:49:49+00:51:41
187th

1775

Mark DudleyM155thSEN89th02:49:52+00:51:44
188th

1739

Kevin BennettM156thSEN90th02:50:07+00:51:59
189th

1791

Selena Hedley LewisF33rdSEN23rd02:50:36+00:52:28
190th

1783

ian FryM157thV4052nd02:50:44+00:52:36
191st

1961

Nick Smith '73M158thV4053rd02:51:12+00:53:04
192nd

1781

Angela FeazeyF34thV4010th02:51:17+00:53:09
193rd

1906

Derek FoucheM159thSEN91st02:51:17+00:53:09
194th

1934

Ashley MaylinM160thV5016th02:51:26+00:53:18
195th

1816

Ellen LovattF35thSEN24th02:51:27+00:53:19
196th

1838

Cherry PhypersF36thSEN25th02:51:33+00:53:25
197th

1659

Des HobbsM161stV4054th02:51:34+00:53:26
198th

1818

Dean MartinM162ndV5017th02:51:51+00:53:43
199th

1951

Sue PinnickF37thV4011th02:51:55+00:53:47
200th

1869

Adam TyrrellM163rdV4055th02:52:21+00:54:13
201st

1706

CYRIL SullivanM164thV4056th02:52:27+00:54:19
202nd

1682

Roger NicholsonM165thV4057th02:52:43+00:54:35
203rd

1790

James HayfieldM166thSEN92nd02:52:47+00:54:39
204th

1910

Miles GoodwinM167thV4058th02:52:55+00:54:47
205th

1890

John CardM168thSEN93rd02:53:01+00:54:53
206th

1959

Alex SeattleM169thSEN94th02:53:13+00:55:05
207th

1912

Karina GrubisicF38thSEN26th02:53:30+00:55:22
208th

1745

Joseph BrassingtonM170thSEN95th02:53:32+00:55:24
209th

1823

Helen MilesF39thSEN27th02:53:32+00:55:24
210th

1628

Robert CorbettM171stV4059thBromley Tri02:53:35+00:55:27
211st

1978

Jonathan YoungM172ndSEN96thMet Police Triathlon Club02:53:46+00:55:38
212nd

1931

NICOLA LorraineF40thSEN28th02:54:26+00:56:18
213rd

999

Lucy StapletonF41stSEN29th02:54:43+00:56:35
214th

1616

Conor BrowneM173rdV4060th02:55:04+00:56:56
215th

1832

Bruce NeishM174thSEN97th02:55:22+00:57:14
216th

1879

Ian BaileyM175thV5018thTonbridge Triathlon Club02:55:48+00:57:40
217th

1763

Freddie CookeF42ndSEN30th02:55:55+00:57:47
218th

1766

Sebastian CookeM176thSEN98th02:55:55+00:57:47
219th

1835

Vicky OwenF43rdSEN31st02:56:04+00:57:56
220th

1892

Gillian CheesmanF44thV4012thNo02:56:09+00:58:01
221st

1755

john CaigerM177thV4061st02:56:20+00:58:12
222nd

1846

Dean RoseM178thSEN99th02:56:20+00:58:12
223rd

1836

Christine PalmerF45thSEN32nd02:56:25+00:58:17
224th

1751

Mark BurgessM179thV5019th02:57:01+00:58:53
225th

1875

Kerry WoodlandF46thV4013th02:57:18+00:59:10
226th

1697

Colin RoweM180thV4062nd02:57:36+00:59:28
227th

1648

Benjamin GlitheroM181stSEN100th02:57:59+00:59:51
228th

1963

Hermione TaylorF47thSEN33rd02:58:00+00:59:52
229th

1877

Jay AkbarM182ndSEN101st02:58:07+00:59:59
230th

1831

Justin MurrayM183rdV4063rd02:58:15+01:00:07
231st

1977

Terry WilsonM184thV5020thTONBRIDGE02:58:19+01:00:11
232nd

1901

Sam DwyerM185thSEN102nd02:58:25+01:00:17
233rd

1833

Helen NickolsF48thSEN34th02:58:57+01:00:49
234th

1805

Alison KellyF49thSEN35th02:59:05+01:00:57
235th

1887

James BridgeM186thSEN103rd02:59:15+01:01:07
236th

1667

Layla JusticeF50thSEN36th02:59:25+01:01:17
237th

1719

Tim WallisM187thV4064th02:59:32+01:01:24
238th

1752

Lucy BurrowsF51stSEN37thTriforce02:59:34+01:01:26
239th

1872

Paul WeberM188thV4065thTriforce02:59:34+01:01:26
240th

1750

Nipper BultinM189thSEN104thFidlers02:59:37+01:01:29
241st

1940

Celine MillourF52ndSEN38th02:59:47+01:01:39
242nd

1962

Emma StokesF53rdV4014th03:00:00+01:01:52
243rd

1786

Andi HallF54thSEN39th03:00:50+01:02:42
244th

1819

Lorraine MartinF55thV502nd03:00:51+01:02:43
245th

1839

jonathan PierceM190thSEN105th03:00:56+01:02:48
246th

1669

paul KauterM191stV5021stNA03:01:15+01:03:07
247th

1801

Daniel HumeM192ndSEN106thNo03:01:20+01:03:12
248th

1737

Robert BeeversM193rdSEN107th03:01:46+01:03:38
249th

1073

Victoria LeverF56thSEN40th03:02:14+01:04:06
250th

1947

Lucie NobleF57thSEN41st03:02:14+01:04:06
251st

1907

SOPHIE GickF58thSEN42nd03:02:28+01:04:20
252nd

1685

Stuart PaineM194thSEN108th03:02:49+01:04:41
253rd

1829

Pippa MossF59thV503rd03:02:49+01:04:41
254th

1756

DICK CarruthersM195thV4066th03:03:28+01:05:20
255th

1807

Rebecca KingstonF60thSEN43rd03:03:37+01:05:29
256th

1945

Alice NewlingF61stSEN44th03:03:53+01:05:45
257th

1868

Darren TuttM196thSEN109th03:04:57+01:06:49
258th

1759

john Clark '68M197thV4067th03:04:58+01:06:50
259th

1843

Nina RenshawF62ndSEN45th03:06:27+01:08:19
260th

1944

Andrew NaylorM198thSEN110th03:06:57+01:08:49
261st

1842

Arthur RenshawM199thV601stTHORNBURY RC03:07:45+01:09:37
262nd

1885

Nick BowdreyM200thV4068thNo03:07:53+01:09:45
263rd

1815

Rosie LickorishF63rdSEN46th03:08:14+01:10:06
264th

1870

Francine UpshonF64thSEN47th03:08:14+01:10:06
265th

1709

Glenn TelferM201stV5022nd03:08:38+01:10:30
266th

1932

Christine LyonsF65thV4015th03:09:42+01:11:34
267th

1960

Sarah SmithF66thV4016th03:09:42+01:11:34
268th

1777

David EdgellM202ndV4069thDartford Dynamo's03:09:48+01:11:40
269th

1724

Darren WilliamsM203rdV4070th03:09:52+01:11:44
270th

1785

Andrew GiffordM204thSEN111st03:10:16+01:12:08
271st

1828

Jack MossM205thSEN112nd03:10:41+01:12:33
272nd

1797

Victoria HonourF67thSEN48th03:10:50+01:12:42
273rd

1678

Edward MorganM206thSEN113rd03:12:53+01:14:45
274th

1704

Helen SnookF68thSEN49th03:12:59+01:14:51
275th

1817

Suzanne MargetsonF69thV4017thTHAMES TURBO03:15:21+01:17:13
276th

1778

John EdwardsM207thV4071st03:15:23+01:17:15
277th

1632

Karen DaveyF70thSEN50th03:16:23+01:18:15
278th

1658

peter HillerbyM208thSEN114th03:16:45+01:18:37
279th

1784

Fiona GibsonF71stSEN51st03:16:46+01:18:38
280th

1957

John RushworthM209thV4072nd03:18:10+01:20:02
281st

1913

Anne HammantF72ndSEN52nd03:19:26+01:21:18
282nd

1914

Rebecca HardimanF73rdSEN53rd03:19:47+01:21:39
283rd

1884

Tom BloomfieldM210thV4073rd03:20:27+01:22:19
284th

1905

MARIA FahyF74thV4018thTBC03:21:48+01:23:40
285th

1827

Rosie MorganF75thSEN54th03:21:57+01:23:49
286th

1867

Bryce TitmanM211stSEN115th03:23:26+01:25:18
287th

1735

Jonathan BakerM212ndSEN116th03:23:49+01:25:41
288th

1966

RACHEL TurnbullF76thSEN55thSalisbury Tri Club03:23:49+01:25:41
289th

1656

Katie HellierF77thSEN56th03:23:58+01:25:50
290th

1941

Nicholas MitchellM213rdV4074th03:26:10+01:28:02
291st

1753

Randolph BurtM214thV4075th03:26:32+01:28:24
292nd

1773

louise DowellF78thV4019thTeam Raindrop03:26:41+01:28:33
293rd

1970

Andy ViallM215thSEN117th03:28:10+01:30:02
294th

1649

Patricia GomesF79thSEN57th03:28:38+01:30:30
295th

1871

Perry WadeM216thV4076th03:30:26+01:32:18
296th

1605

Sue BarnesF80thV504th03:33:59+01:35:51
297th

1792

Eloise HindesF81stSEN58th03:34:02+01:35:54
298th

1923

Esther HuntingtonF82ndSEN59th03:38:03+01:39:55
299th

1933

Rodrigo MagdalenoM217thSEN118th03:47:39+01:49:31
DNF (3 in total)
-

1922

Beth HuntFSEN00:00:00-
-

1770

William De LucyMSEN00:00:00-
-

1915

Emma HarropFSEN00:00:00-

You may also be interested in...

Radnor Charity Triathlon Platinum 2019-09-14 09:30:00
Dartford White Oak Triathlon Sprint Distance 2019-06-09 06:00:00
Crawley Triathlon Late Summer Tri Super Sprint 2019-09-08 06:30:00
Gosfield Lake Triathlon Sprint Distance 2019-07-07 08:00:00