Hathersage Hilly 2013

Jun
30
2013

Splits

  • 422 metre Swim
  • 21 kilometre Cycle
  • 7 kilometre Run

Race Options

Map

Sprint Triathlon

Triathlon | 2013-06-30 00:00am
2 viewed last hour.

All Race Results

Gender

Jump to bib

Pos#NameCatClubFinish Time
Finished (271 in total)
1st

316

ROB BaldockM1stSEN1stArup / TriLondon01:13:04-
2nd

321

JONNY McleanM2ndSEN2ndHOLMFIRTH HARRIERS01:13:04-
3rd

320

SIMON PattonM3rdV401stNULL01:14:54+00:01:50
4th

288

KELECHI UgonnaM4thSEN3rdSheffield Thriathlon Club01:15:28+00:02:24
5th

230

David StevensM5thV501stTriangle Rt01:15:56+00:02:52
6th

264

Andrew BedfordM6thSEN4thSALTAIRE STRIDERS01:16:44+00:03:40
7th

26

JON DanceM7thSEN5thMiddleton Harriers01:16:55+00:03:51
8th

237

ANDREW LewisM8thSEN6thNULL01:18:24+00:05:20
9th

300

MICHAEL ClaytonM9thSEN7thNULL01:18:59+00:05:55
10th

286

ERWIN WieringaM10thSEN8thSheffield Tri CLUB01:19:09+00:06:05
11th

291

Holywell HealthcareM11thSEN9thHolywell Health01:19:22+00:06:18
12th

314

SAM MarstersM12thSEN10thNULL01:19:52+00:06:48
13th

255

Matthew YoungM13thSEN11thChester01:20:29+00:07:25
14th

253

Douglas McgraghanM14thSEN12thNULL01:20:38+00:07:34
15th

308

JUDE MilburnM15thSEN13thSheffield Triathlon Club01:20:48+00:07:44
16th

315

MICHAEL BeechM16thSEN14thHigh Peak Triathlon Club01:21:06+00:08:02
17th

261

Misko AbramiukM17thV402ndRACING TNT01:21:21+00:08:17
18th

307

XAVIER ScottM18thSEN15thSheffield Triathlon Club01:21:41+00:08:37
19th

254

COLIN OsborneM19thV403rdNULL01:22:10+00:09:06
20th

277

JON CooperM20thSEN16thNULL01:22:56+00:09:52
21st

312

RICHARD PowellM21stV404thSheffield Triathlon Club01:23:12+00:10:08
22nd

5

SEAN MccurryM22ndV405thSHEFF TRI01:23:49+00:10:45
23rd

244

WILL BeauchampM23rdSEN17thSheffield Running Club01:23:55+00:10:51
24th

304

ADAM BleakmanM24thSEN18thDerbyshire Fire & Rescue Service RAMS01:23:58+00:10:54
25th

265

ASHLEIGH FieldM25thSEN19thNULL01:24:57+00:11:53
26th

179

MARTYN JamesM26thSEN20thPorter Valley Plodders01:25:15+00:12:11
27th

266

RICHARD LomasM27thSEN21stHIGH PEAK TRI CLUB01:25:26+00:12:22
28th

113

Melons And PlumsF1stSEN1stNULL01:25:58+00:12:54
29th

324

Longshaw Anthill MobM28thV406thNational Trust01:25:58+00:12:54
30th

167

PAUL LydonM29thV407thTotley AC01:26:05+00:13:01
31st

298

PAUL StefanM30thV408thNULL01:26:11+00:13:07
32nd

289

John BedfordM31stSEN22ndNULL01:26:16+00:13:12
33rd

221

PAUL BreezeM32ndV409thYaxley Runners01:26:36+00:13:32
34th

325

NICK NewbyM33rdV502ndHOLMFIRTH HARRIERS01:26:51+00:13:47
35th

311

JAMES RyeM34thSEN23rdSheffield Triathlon Club01:26:55+00:13:51
36th

124

IAN DuffinM35thV4010thRipley Running Club01:26:56+00:13:52
37th

240

NIGEL CritchlowM36thV4011thHIGH PEAK TRI01:27:19+00:14:15
38th

272

MARC DaigneaultM37thSEN24thNULL01:27:43+00:14:39
39th

103

DAVID MusgroveM38thSEN25thNULL01:27:50+00:14:46
40th

249

LUCAS JonesM39thSEN26thgoyt valley striders01:28:43+00:15:39
41st

184

MATT RigbyM40thV4012thnorton wheelers01:28:52+00:15:48
42nd

259

TIM WenhamM41stSEN27thNULL01:29:00+00:15:56
43rd

248

Matthew DormanM42ndSEN28thNULL01:29:05+00:16:01
44th

152

DAVID McguinnessM43rdV4013thDark Peak Fell Runners01:29:14+00:16:10
45th

271

WOJTEK SiodelskiM44thSEN29thRutland CC01:29:33+00:16:29
46th

93

IAN WhiteM45thV4014thNULL01:29:33+00:16:29
47th

241

LIZ WildF2ndSEN2ndNULL01:29:35+00:16:31
48th

295

National TrustM46thV503rdNULL01:29:41+00:16:37
49th

306

National Trust 3F3rdV401stNULL01:29:47+00:16:43
50th

47

BRIAN NewsonM47thSEN30thNULL01:30:06+00:17:02
51st

206

Daniel StephensonM48thV4015thNULL01:30:09+00:17:05
52nd

180

ADE HotsonM49thV4016thNULL01:30:14+00:17:10
53rd

171

NICK WallM50thV4017thNULL01:30:24+00:17:20
54th

228

John HewsonM51stSEN31stNULL01:30:39+00:17:35
55th

128

TIM RussonM52ndV4018thNULL01:30:44+00:17:40
56th

96

ANDREW ToddM53rdSEN32ndNULL01:30:54+00:17:50
57th

223

ANDREW SpyrkaM54thSEN33rdNULL01:30:59+00:17:55
58th

305

JAMES BoardwellM55thV4019thSheffield Tri01:31:12+00:18:08
59th

290

KIERAN ShanahanM56thSEN34thNULL01:31:26+00:18:22
60th

317

ADRIANO StaianoM57thSEN35thNULL01:31:31+00:18:27
61st

239

CHRIS MasonM58thSEN36thNULL01:31:33+00:18:29
62nd

267

ANDREW RoseM59thSEN37thNULL01:31:41+00:18:37
63rd

293

Simon FarrowM60thV4020thHOLMFIRTH HARRIERS01:31:56+00:18:52
64th

283

ELIZABETH MclellanF4thSEN3rdNULL01:32:23+00:19:19
65th

98

IAN RichardsonM61stV504thNULL01:32:38+00:19:34
66th

94

GRAHAM MarshM62ndSEN38thNULL01:32:44+00:19:40
67th

144

RUPERT FinnM63rdV4021stFAT BOYS01:32:54+00:19:50
68th

263

Richard EvansM64thV4022ndNULL01:32:58+00:19:54
69th

1

AN OtherM65thSEN39thNULL01:33:11+00:20:07
70th

196

Matthew CheneryM66thV4023rdNULL01:33:24+00:20:20
71st

242

OSKAR BisinskiM67thSEN40thNULL01:33:42+00:20:38
72nd

195

KEVIN ParkesM68thSEN41stRACING TNT01:33:43+00:20:39
73rd

201

DOMINIC WilliamsM69thV4024thSOUTH YORKSHIRE POLICE01:33:57+00:20:53
74th

37

RICHARD MorganM70thSEN42ndNULL01:34:05+00:21:01
75th

226

CHRISTOPHER MoranM71stSEN43rdSOUTH YORKSHIRE POLICE01:34:25+00:21:21
76th

39

JOSH ChristieM72ndSEN44thNULL01:34:42+00:21:38
77th

146

DAVID BelkM73rdSEN45thNULL01:34:45+00:21:41
78th

213

ALEX CannonM74thSEN46thElectroimpact01:34:45+00:21:41
79th

51

JOHN BrierleyM75thV4025thSHEFFIELD01:34:58+00:21:54
80th

99

WINSTON SouthwellM76thSEN47thNULL01:35:04+00:22:00
81st

38

MIKE TaylorM77thV4026thNULL01:35:17+00:22:13
82nd

30

CLARE OliffeF5thSEN4thNULL01:35:20+00:22:16
83rd

116

EDWARD DaviesM78thSEN48thNULL01:35:31+00:22:27
84th

234

NYGEL LyndleyM79thV4027thNULL01:35:42+00:22:38
85th

231

Sarah Martin-smithF6thSEN5thNULL01:35:49+00:22:45
86th

42

PAUL DayM80thV4028thNULL01:35:58+00:22:54
87th

205

JAMES MappinM81stV4029thNULL01:36:00+00:22:56
88th

48

THOMAS OutramM82ndSEN49thNULL01:36:06+00:23:02
89th

225

LOUISE PerrinsF7thSEN6thTotley AC01:36:11+00:23:07
90th

245

David PriceM83rdV505thNULL01:36:12+00:23:08
91st

156

HARRY BowellM84thV4030thNULL01:36:21+00:23:17
92nd

276

STEVEN BrandrethM85thV4031stPorter Valley Plodders01:36:27+00:23:23
93rd

95

PATRICK DonoghueM86thV4032ndNULL01:36:49+00:23:45
94th

151

NICOLA ParkinF8thV402ndNULL01:36:52+00:23:48
95th

69

JONATHAN StylesM87thV4033rdNULL01:36:56+00:23:52
96th

257

CATH ClarkF9thV403rdNULL01:36:58+00:23:54
97th

233

JONNY SimmonsM88thSEN50thNULL01:37:15+00:24:11
98th

197

JON HancockM89thV4034thNULL01:37:23+00:24:19
99th

309

TIM NixonM90thV506thNorthern Pennine Club01:37:29+00:24:25
100th

117

PAUL LoriganM91stV507thNULL01:37:43+00:24:39
101st

303

ALAN MowforthM92ndSEN51stNULL01:37:50+00:24:46
102nd

139

GRAHAM StullM93rdSEN52ndNULL01:37:55+00:24:51
103rd

236

GEOFF WardM94thV4035thNorthern Pennine Club01:37:59+00:24:55
104th

59

MARTIN BottomleyM95thV4036thNULL01:38:13+00:25:09
105th

121

SARAH EdmundsF10thSEN7thSERPENTINE01:38:27+00:25:23
106th

287

ISOBEL EllisF11thV501stSmiley Paces01:38:32+00:25:28
107th

322

DANIEL HartleyM96thSEN53rdNULL01:38:32+00:25:28
108th

87

ADRIAN JosephM97thSEN54thNULL01:38:37+00:25:33
109th

36

RICHARD WatkinsonM98thSEN55thNULL01:38:37+00:25:33
110th

301

Rachel SmithF12thV404thDerby Tri Club01:38:42+00:25:38
111st

123

DOMINIC BirdM99thV4037thNULL01:38:45+00:25:41
112nd

281

KIRSTY Bryan-jonesF13thV405thNULL01:38:50+00:25:46
113rd

177

MARTHA Laxton-kaneF14thV406thMilltown Milers / TNT01:38:58+00:25:54
114th

12

RICK LongM100thV4038thNULL01:39:02+00:25:58
115th

251

PHIL DuffyM101stV4039thHIGH PEAK TRI CLUB01:39:10+00:26:06
116th

107

CRAIG BoydM102ndV4040thNULL01:39:26+00:26:22
117th

181

Keith SharplesM103rdV508thNULL01:39:30+00:26:26
118th

58

LINDA FitzpatrickF15thV407thNULL01:39:33+00:26:29
119th

229

DAVE GregoryM104thV509thNULL01:39:45+00:26:41
120th

268

NEALE VanstoneM105thV4041stFAT BOYS01:39:48+00:26:44
121st

187

HANNAH WoodsF16thSEN8thSheffield Triathlon Club01:39:53+00:26:49
122nd

211

VICTORIA DoddF17thSEN9thKendal Triathlon Club01:40:00+00:26:56
123rd

258

ABI WaterfallF18thSEN10thNULL01:40:03+00:26:59
124th

299

FRANCES CundillF19thSEN11thBlack Knights Triathlon01:40:21+00:27:17
125th

238

James ThackrayM106thSEN56thNULL01:40:23+00:27:19
126th

282

DAVID BurkittM107thSEN57thNULL01:40:29+00:27:25
127th

174

TOM HarrisonM108thSEN58thNULL01:40:39+00:27:35
128th

119

STUART ScottM109thSEN59thNULL01:40:40+00:27:36
129th

25

CHRIS HoldsworthM110thV5010thNULL01:40:43+00:27:39
130th

29

JEREMY WindsorM111stV4042ndNULL01:40:45+00:27:41
131st

208

NEIL SpenceleyM112ndV4043rdNULL01:40:47+00:27:43
132nd

11

CHRISTOPHER PerryM113rdSEN60thNULL01:40:50+00:27:46
133rd

143

DUNCAN LaidlawM114thV4044thNULL01:40:50+00:27:46
134th

232

BENJAMIN RobsonM115thV5011thDark Peak01:40:59+00:27:55
135th

77

BEN BurtonM116thSEN61stNULL01:40:59+00:27:55
136th

86

DUNCAN HortonM117thSEN62ndNULL01:41:06+00:28:02
137th

34

DUNCAN BottomleyM118thV4045thNULL01:41:07+00:28:03
138th

252

ANDY KirklandM119thSEN63rdHIGH PEAK TRI CLUB01:41:17+00:28:13
139th

91

STEVE MarslandM120thV4046thNULL01:41:18+00:28:14
140th

157

ANTHONY DarbyM121stSEN64thNULL01:41:33+00:28:29
141st

162

James CobbM122ndSEN65thMeynell Valley Hunters01:41:36+00:28:32
142nd

70

STEVE ChuM123rdSEN66thNULL01:41:39+00:28:35
143rd

137

ANDREW ShawM124thV4047thSOUTH YORKSHIRE POLICE01:41:47+00:28:43
144th

115

SARAH BroadhurstF20thV408thNULL01:41:49+00:28:45
145th

202

DANIEL ButcherM125thSEN67thNULL01:41:53+00:28:49
146th

74

MYLES HeywoodM126thSEN68thNULL01:42:03+00:28:59
147th

169

FIRSTTRACKS AntonyM127thV4048thNULL01:42:12+00:29:08
148th

247

MADDY DesforgesF21stV409thNULL01:42:13+00:29:09
149th

73

STEVE ShattockM128thSEN69thNULL01:42:32+00:29:28
150th

6

Sam NeedhamM129thSEN70thSHEFF TRI01:42:35+00:29:31
151st

41

SARA GoddardF22ndV4010thNULL01:42:37+00:29:33
152nd

262

PAUL StillingsM130thV4049thNULL01:42:41+00:29:37
153rd

129

DAVID PapeM131stSEN71stNULL01:42:50+00:29:46
154th

190

Steve WardM132ndV4050thNULL01:43:01+00:29:57
155th

165

PETER KiddM133rdV5012thNULL01:43:02+00:29:58
156th

122

KIM RussonF23rdSEN12thRACING TNT01:43:19+00:30:15
157th

159

Carole QuirkF24thV502ndNULL01:43:25+00:30:21
158th

154

MARGARET DuncanF25thV4011thSmiley Paces01:43:31+00:30:27
159th

102

CLAIRE DutsonF26thSEN13thPorter Valley Plodders01:43:44+00:30:40
160th

106

ZOE WalkingtonF27thV4012thNULL01:44:00+00:30:56
161st

218

GAVIN SM134thV4051stNULL01:44:36+00:31:32
162nd

284

NEIL SextonM135thSEN72ndNULL01:44:37+00:31:33
163rd

50

TERRY CornwellM136thSEN73rdNULL01:44:47+00:31:43
164th

83

BEN ShipstonM137thV4052ndNULL01:44:50+00:31:46
165th

302

DAVID DrabbleM138thV5013thNULL01:45:02+00:31:58
166th

199

JOANNE HowettF28thV4013thBelper Tentwenty01:45:24+00:32:20
167th

163

SIMON GillisM139thV4053rdNULL01:45:29+00:32:25
168th

149

MARK MclarenM140thV4054thNULL01:45:32+00:32:28
169th

274

SALLY BrassingtonF29thSEN14thNULL01:45:34+00:32:30
170th

198

RACHEL HeleyF30thV4014thNULL01:45:41+00:32:37
171st

20

Robert BlowenM141stSEN74thNULL01:45:44+00:32:40
172nd

131

SOPHIE MilnerF31stV4015thNULL01:45:53+00:32:49
173rd

216

Gudrun MeislF32ndV4016thTFN TRI CLUB01:45:56+00:32:52
174th

200

MARK FinniganM142ndV4055thRACING TNT01:45:56+00:32:52
175th

178

BING JonesM143rdV5014thSheffield Triathlon Club01:45:57+00:32:53
176th

269

Paddle, Pedal & HobbleF33rdSEN15thNULL01:46:06+00:33:02
177th

194

JAFFEL VersiM144thSEN75thNULL01:46:07+00:33:03
178th

109

JOHN WrightM145thV4056thPlodders01:46:14+00:33:10
179th

68

DAVID TurnerM146thV4057thNULL01:46:18+00:33:14
180th

15

ALI RobinsonF34thSEN16thNULL01:46:26+00:33:22
181st

17

HOWARD YoungM147thV4058thNULL01:46:30+00:33:26
182nd

111

JEZ CliffordM148thV4059thNULL01:46:33+00:33:29
183rd

108

ELLEN MartinF35thSEN17thSheffield Triathlon Club01:46:38+00:33:34
184th

64

ELIZABETH HindeF36thV4017thNULL01:46:42+00:33:38
185th

120

William DinleyM149thV5015thNULL01:46:57+00:33:53
186th

207

JULIE SpenceleyF37thV4018thNULL01:47:01+00:33:57
187th

189

JEREMY HoyleM150thV4060thHOLMFIRTH HARRIERS01:47:26+00:34:22
188th

49

KEITH HagueM151stSEN76thNULL01:47:30+00:34:26
189th

141

GARETH JosephM152ndSEN77thLINCSQUAD01:47:40+00:34:36
190th

279

MILES HallamM153rdV4061stNULL01:47:50+00:34:46
191st

31

OWEN DriskellM154thSEN78thNULL01:48:00+00:34:56
192nd

161

RACHEL TaylorF38thSEN18thNULL01:48:11+00:35:07
193rd

158

ANDREW BestM155thSEN79thNULL01:48:36+00:35:32
194th

191

Louise WardF39thV4019thNULL01:49:26+00:36:22
195th

313

LAURA WilkinsF40thSEN19thNULL01:49:42+00:36:38
196th

310

CLAIRE RyeF41stSEN20thSheffield Triathlon Club01:49:47+00:36:43
197th

43

ANDREW SpinkM156thV4062ndWakefield Triathlon Club01:49:48+00:36:44
198th

210

ROD DeversonM157thSEN80thNULL01:49:54+00:36:50
199th

155

GEORGIE BestwickF42ndSEN21stBelper Ten Twenty01:50:07+00:37:03
200th

105

Matthew LinneyM158thSEN81stNULL01:50:12+00:37:08
201st

153

ANDREW PhippsM159thV4063rdNULL01:50:45+00:37:41
202nd

294

SIMON AnthonyM160thV5016thNULL01:50:50+00:37:46
203rd

127

MALIN HewinsF43rdSEN22ndSmiley Paces01:50:57+00:37:53
204th

89

PIPPA PriceF44thV4020thNULL01:51:03+00:37:59
205th

185

KELLY LawtonF45thSEN23rdNULL01:51:12+00:38:08
206th

54

PATRICK CassidyM161stV4064thNULL01:51:14+00:38:10
207th

183

ALISON StainF46thSEN24thNULL01:51:16+00:38:12
208th

145

ANDREA WilsonF47thV4021stTNT01:51:36+00:38:32
209th

182

PerrisM162ndV5017thNULL01:51:36+00:38:32
210th

21

Lesley FordF48thSEN25thNULL01:51:52+00:38:48
211st

118

AILSA PaganF49thV4022ndRACING TNT01:51:53+00:38:49
212nd

100

CAROLINE BurkeF50thV503rdRACING TNT01:51:59+00:38:55
213rd

166

Philip GillinghamM163rdV4065thNULL01:52:18+00:39:14
214th

227

MATTHEW WoodM164thSEN82ndNULL01:52:32+00:39:28
215th

170

LAURIE AnthonyF51stSEN26thNULL01:52:50+00:39:46
216th

296

DAVID StantonM165thV4066thNULL01:52:56+00:39:52
217th

66

STUART KingM166thSEN83rdNULL01:53:03+00:39:59
218th

148

MARK CampbellM167thV4067thNULL01:53:04+00:40:00
219th

22

EDWARD HillM168thSEN84thNULL01:53:04+00:40:00
220th

14

KATHRYN ParrF52ndV4023rdTotley AC01:53:05+00:40:01
221st

270

KATE HoyF53rdSEN27thNULL01:53:21+00:40:17
222nd

132

PAUL AmbroseM169thV5018thNULL01:53:35+00:40:31
223rd

40

ChummiesF54thV4024thNULL01:53:38+00:40:34
224th

220

CATHY SempleF55thV504thYaxley Runners01:54:01+00:40:57
225th

222

ELLIOT DayM170thSEN85thNULL01:54:24+00:41:20
226th

217

HELEN BrewisF56thSEN28thNULL01:54:39+00:41:35
227th

323

ROSANNA MorrellF57thSEN29thNULL01:55:02+00:41:58
228th

112

STEVEN AshmoreM171stV4068thSheffield Running Club01:55:09+00:42:05
229th

204

SANDRA HoldsworthF58thV505thWest Hull Ladies01:55:09+00:42:05
230th

80

STEPHEN EvansM172ndV4069thNULL01:55:15+00:42:11
231st

256

Helen CameronF59thSEN30thSHEFFIELD01:55:16+00:42:12
232nd

173

ANNA SwallowF60thSEN31stPorter Valley Plodders01:55:30+00:42:26
233rd

214

VICTORIA CollinsF61stSEN32ndAbsolute Triathlon Club01:55:31+00:42:27
234th

126

EMMA ShepherdF62ndSEN33rdTotley AC01:55:45+00:42:41
235th

104

JOHN SnowdenM173rdV4070thSheffield Triathlon Club01:55:47+00:42:43
236th

85

JAMES NewbyM174thV5019thNULL01:55:57+00:42:53
237th

176

JESSICA FriendF63rdV4025thleeds and bradford tri club01:57:42+00:44:38
238th

192

Hannah DexterF64thSEN34thCenturions Triathlon Club01:58:41+00:45:37
239th

101

CHRISTINE Garnock-jonesF65thV506thNULL02:00:38+00:47:34
240th

35

JAMES Hope-gillM175thV4071stNULL02:01:29+00:48:25
241st

16

Jim BarrowM176thV5020thCity of Chester Triathlon02:01:45+00:48:41
242nd

65

LORRAINE EdmundsF66thV4026thNULL02:02:33+00:49:29
243rd

75

JUDITH GreenwoodF67thV507thNULL02:03:18+00:50:14
244th

3

CRAIG DeaconM177thSEN86thNULL02:03:30+00:50:26
245th

71

MIKE HicksonM178thSEN87thNULL02:03:41+00:50:37
246th

18

GARETH RobertsM179thSEN88thNULL02:04:01+00:50:57
247th

147

ELIZABETH BrooksF68thV4027thHIGH PEAK TRI02:04:54+00:51:50
248th

9

MARY JonesF69thV4028thgoyt valley striders02:04:56+00:51:52
249th

78

JAKE BulmerM180thSEN89thNULL02:05:15+00:52:11
250th

76

RICHARD BulmerM181stV4072ndNULL02:05:23+00:52:19
251st

61

ANDY WestM182ndV4073rdNULL02:05:39+00:52:35
252nd

97

SAMANTHA IliffeF70thSEN35thNULL02:05:48+00:52:44
253rd

172

KAVITA LadvaF71stV4029thNULL02:06:44+00:53:40
254th

2

SARAH WhithamF72ndSEN36thNULL02:07:28+00:54:24
255th

125

MARI ThormanF73rdSEN37thTotley AC02:07:37+00:54:33
256th

62

National Trust Outdoors NetworkM183rdSEN90thNULL02:07:59+00:54:55
257th

318

Emma WilliamsF74thSEN38thNULL02:08:27+00:55:23
258th

79

ANNE BulmerF75thV508thBILLINGHAM MARSH HOUSE HARRIERS02:08:59+00:55:55
259th

67

Gary MorrisonM184thSEN91stNULL02:09:00+00:55:56
260th

92

Sally SmithF76thV4030thNULL02:10:01+00:56:57
261st

19

RICHARD EvansM185thV4074thNULL02:10:23+00:57:19
262nd

219

MARIE CowieF77thV4031stNULL02:10:28+00:57:24
263rd

28

JIMMY PearsonM186thSEN92ndNULL02:10:53+00:57:49
264th

82

BEVERLEY TuckerF78thV4032ndNULL02:11:02+00:57:58
265th

188

FRANCES RobertsonF79thV509thSheffield Tri CLUB02:11:53+00:58:49
266th

44

JOHN JenningsM187thV4075thNULL02:12:36+00:59:32
267th

84

Amy SheppardF80thSEN39thNULL02:13:28+01:00:24
268th

13

CHRISTINA LloydF81stSEN40thNULL02:18:37+01:05:33
269th

27

Team PearsonM188thV5021stNULL02:19:27+01:06:23
270th

23

DEE NustedtF82ndV5010thNULL02:27:58+01:14:54
271st

24

LOUISE OliverF83rdV4033rdNULL02:43:20+01:30:16
DNF (2 in total)
-

138

JOANNA RobertsFSENNULL00:00:00-
-

164

DAVID EdmundsMV40Fatboys RC00:00:00-

This results listing includes athletes who have opted not to show their full name. This is an option in the member profile settings.