Primary Schools Cross Country 2018

Mar
24
2018

Year 6 Boys

Running | 2018-03-24 10:00am
2 viewed last hour.

All Race Results

Gender

Jump to bib

Pos#NameCatClubChip TimeFinish Time
Finished (261 in total)
1st

1575

Henry SheffieldM1stYR61stGloucestershire00:00:0000:07:06-
2nd

1638

Arthur TiltM2ndYR62ndNorthamptonshire00:00:0000:07:16-
3rd

1690

Oliver ThompsonM3rdYR63rdWest Yorkshire00:00:0000:07:26-
4th

1645

Jacob Asher-relfM4thYR64thNorthamptonshire00:00:0000:07:27-
5th

1523

Eammon JilleM5thYR65thLeicestershire/South Charnwood00:00:0000:07:29-
6th

1740

Tim MclainM6thYR66thKENT00:00:0000:07:34-
7th

1742

Albert KreuzbergM7thYR67thKENT00:00:0000:07:36-
8th

1704

Harvey ShawM8thYR68thWorcestershire00:00:0000:07:36-
9th

1688

Jamie HaighM9thYR69thWest Yorkshire00:00:0000:07:36-
10th

1600

Sean GallagherM10thYR610thHertfordshire00:00:0000:07:37-
11th

1604

Liam ConwayM11thYR611thHuntingdon (BRJ)00:00:0000:07:38-
12th

1641

Ernie JacksonM12thYR612thNorthamptonshire00:00:0000:07:40-
13th

1708

Matt BevansM13thYR613thWorcestershire00:00:0000:07:41-
14th

1739

Oliver HardingM14thYR614thKENT00:00:0000:07:41-
15th

1598

Leon DoranM15thYR615thHertfordshire00:00:0000:07:41-
16th

1741

Alex DackM16thYR616thKENT00:00:0000:07:42-
17th

1686

Ben ShackletonM17thYR617thWest Yorkshire00:00:0000:07:43-
18th

1552

Alfie LambM18thYR618thCUMBRIA00:00:0000:07:43-
19th

1560

Louis BiglandM19thYR619thCUMBRIA00:00:0000:07:43-
20th

1451

Robert WardlawM20thYR620thLeicestershire/Harborough00:00:0000:07:43-
21st

1631

Henry DawesM21stYR621stMonmouth00:00:0000:07:43-
22nd

1593

Euan PinderM22ndYR622ndHertfordshire00:00:0000:07:45-
23rd

1733

Nicholas HammettM23rdYR623rdIND00:00:0000:07:45-
24th

1670

Ben HayesM24thYR624thSHROPSHIRE00:00:0000:07:45-
25th

1709

Mitchell ConwayM25thYR625thWorcestershire00:00:0000:07:46-
26th

1712

Kaleb DykeM26thYR626thLeicestershire/City of Leicester A00:00:0000:07:46-
27th

1710

Nathan SandersM27thYR627thWorcestershire00:00:0000:07:46-
28th

1689

Leon JonesM28thYR628thWest Yorkshire00:00:0000:07:47-
29th

1561

Rowan AshworthM29thYR629thCUMBRIA00:00:0000:07:48-
30th

1613

Jude ClaytonM30thYR630thIND00:00:0000:07:49-
31st

1599

Matthew NichollsM31stYR631stHertfordshire00:00:0000:07:49-
32nd

1646

Lewis RobsonM32ndYR632ndNorthamptonshire00:00:0000:07:50-
33rd

1558

Jack BarkerM33rdYR633rdCUMBRIA00:00:0000:07:50-
34th

1614

Oscar SchofieldM34thYR634thIND00:00:0000:07:50-
35th

1678

Alfie ForsythM35thYR635thSouth Wirral00:00:0000:07:51-
36th

1550

Dylan StevensM36thYR636thCORNWALL00:00:0000:07:52-
37th

1442

Ryan ButlerM37thYR637thLeicestershire/Blaby00:00:0000:07:53-
38th

1662

Alfie BarnesM38thYR638thOxfordshire00:00:0000:07:53-
39th

1626

Sam OldroydM39thYR639thMilton Keynes00:00:0000:07:54-
40th

1525

Joshua FitzpatrickM40thYR640thLeicestershire/South Charnwood00:00:0000:07:54-
41st

1737

Joshua O'brienM41stYR641stKENT00:00:0000:07:55-
42nd

1665

George BrowneM42ndYR642ndRotherham00:00:0000:07:55-
43rd

1676

Jack TinneyM43rdYR643rdSHROPSHIRE00:00:0000:07:57-
44th

1700

Matthew BassfordM44thYR644thWOLVES AND BILSTON00:00:0000:07:57-
45th

1596

Harry DaddM45thYR645thHertfordshire00:00:0000:07:57-
46th

1551

William GreenwoodM46thYR646thCORNWALL00:00:0000:07:59-
47th

1694

Theodore RosenbergM47thYR647thWest Yorkshire00:00:0000:07:59-
48th

1544

Max BaxterM48thYR648thBucks Swans00:00:0000:07:59-
49th

1687

James Sadler-townsendM49thYR649thWest Yorkshire00:00:0000:07:59-
50th

1546

Rowan GawneM50thYR650thBucks Swans00:00:0000:07:59-
51st

1574

Freddie FarmerM51stYR651stGloucestershire00:00:0000:08:01-
52nd

1654

James FeeM52ndYR652ndNottinghamshire00:00:0000:08:02-
53rd

1675

Jack KinradeM53rdYR653rdSHROPSHIRE00:00:0000:08:04-
55th

1582

David Baah-okyereM55thYR655thHaringey00:00:0000:08:04-
56th

1563

Trent ChapmanM56thYR656thCUMBRIA00:00:0000:08:05-
57th

1749

Zain TahirM57thYR657thWest Yorkshire00:00:0000:08:05-
58th

1576

Isaac EvansM58thYR658thGloucestershire00:00:0000:08:05-
59th

1463

Ewan RussellM59thYR659thLeicestershire/Hinckley and Bosworth00:00:0000:08:06-
60th

1640

Dylan WhiteM60thYR660thNorthamptonshire00:00:0000:08:06-
61st

1557

Haydon MakarM61stYR661stCUMBRIA00:00:0000:08:06-
62nd

1547

Will St Clair-burtonM62ndYR662ndBucks Swans00:00:0000:08:09-
63rd

1657

Joseph WhiteheadM63rdYR663rdNottinghamshire00:00:0000:08:11-
64th

1555

George DodgsonM64thYR664thCUMBRIA00:00:0000:08:11-
65th

1572

Arnie MargrettesM65thYR665thGloucestershire00:00:0000:08:11-
66th

1473

Dan OaklandM66thYR666thLeicestershire/Loughborough00:00:0000:08:12-
67th

1707

Jimmy BarryM67thYR667thWorcestershire00:00:0000:08:12-
68th

1524

Finlay MartinM68thYR668thLeicestershire/South Charnwood00:00:0000:08:12-
69th

1611

Harry AhearnM69thYR669thIND00:00:0000:08:13-
70th

1649

Malachy CollinsM70thYR670thNorthamptonshire00:00:0000:08:13-
71st

1691

Oliver GillM71stYR671stWest Yorkshire00:00:0000:08:13-
72nd

1540

George DoyleM72ndYR672ndBucks Swans00:00:0000:08:13-
73rd

1651

Charles PrestwichM73rdYR673rdNottinghamshire00:00:0000:08:14-
74th

1748

Archie BuddingM74thYR674thWest Yorkshire00:00:0000:08:15-
75th

1644

Jack GospelM75thYR675thNorthamptonshire00:00:0000:08:15-
76th

1586

Manu WalesM76thYR676thHaringey00:00:0000:08:15-
77th

1462

William RonaldM77thYR677thHarborough00:00:0000:08:16-
78th

1693

Rowan BaxterM78thYR678thWest Yorkshire00:00:0000:08:16-
79th

1650

Archie HollyheadM79thYR679thNottinghamshire00:00:0000:08:16-
80th

1667

Luke Stables-?M80thYR680thRotherham00:00:0000:08:16-
81st

1668

Reece LevittM81stYR681stRotherham00:00:0000:08:16-
82nd

1595

George HollandM82ndYR682ndHertfordshire00:00:0000:08:19-
83rd

1441

George DrummondM83rdYR683rdLeicestershire/Blaby00:00:0000:08:20-
84th

1706

Jack WhiteM84thYR684thWorcestershire00:00:0000:08:20-
85th

1735

Tom DalyM85thYR685thKENT00:00:0000:08:20-
86th

1671

Charlie White-jonesM86thYR686thSHROPSHIRE00:00:0000:08:21-
87th

1659

Joshua CleeM87thYR687thNottinghamshire00:00:0000:08:21-
88th

1661

Roberto PeroM88thYR688thNottinghamshire00:00:0000:08:21-
89th

1658

Joshua FloodM89thYR689thNottinghamshire00:00:0000:08:22-
90th

1577

Joe StockesM90thYR690thGloucestershire00:00:0000:08:22-
91st

1579

Nathan BottomleyM91stYR691stGloucestershire00:00:0000:08:22-
92nd

1573

Ed GlandvilleM92ndYR692ndGloucestershire00:00:0000:08:22-
93rd

1578

Kaiden BaughM93rdYR693rdGloucestershire00:00:0000:08:23-
94th

1594

Fraser RawlinsM94thYR694thHertfordshire00:00:0000:08:24-
95th

1627

Sam ParkerM95thYR695thMilton Keynes00:00:0000:08:24-
96th

1556

Harry JohnsonM96thYR696thCUMBRIA00:00:0000:08:24-
97th

1692

Oliver NorrisM97thYR697thWest Yorkshire00:00:0000:08:24-
98th

1656

Joseph MonkM98thYR698thNottinghamshire00:00:0000:08:25-
99th

1621

James Boateng DekyM99thYR699thMilton Keynes00:00:0000:08:25-
100th

1619

Elias SkaarupM100thYR6100thMilton Keynes00:00:0000:08:25-
101st

1680

Henry GrahamM101stYR6101stSouth Wirral00:00:0000:08:25-
102nd

1743

Daniel JamesonM102ndYR6102ndKENT00:00:0000:08:25-
103rd

1639

Ben Westmorland-alexanderM103rdYR6103rdNorthamptonshire00:00:0000:08:26-
104th

1592

Archie PinderM104thYR6104thHertfordshire00:00:0000:08:26-
105th

1461

Tom HayesM105thYR6105thHarborough00:00:0000:08:26-
106th

1464

Joseph MatthewsM106thYR6106thLeicestershire/Hinckley and Bosworth00:00:0000:08:26-
107th

1750

Ernie WeaverM107thYR6107thRotherham00:00:0000:08:27-
108th

1543

James DowM108thYR6108thBucks Swans00:00:0000:08:29-
109th

1744

Adam WhitlockM109thYR6109thKENT00:00:0000:08:30-
110th

1635

Harry BellM110thYR6110thNorth Yorkshire00:00:0000:08:30-
111st

1653

Jacob NugentM111stYR6111stNottinghamshire00:00:0000:08:30-
112nd

1609

Charlie Coleston-shieldsM112ndYR6112ndIND00:00:0000:08:31-
113rd

1450

Thomas MarshallM113rdYR6113rdBlaby00:00:0000:08:31-
114th

2200

Samuel RichardsM114thYR6114thRotherham00:00:0000:08:31-
115th

1528

Jacob KirkM115thYR6115thSouth Charnwood00:00:0000:08:31-
116th

1714

Nathaniel RichardsM116thYR6116thCity of Leicester A00:00:0000:08:31-
117th

1536

Charlie VentressM117thYR6117thBucks Swans00:00:0000:08:32-
118th

1505

Harrison BywaterM118thYR6118thOadby and Wigston00:00:0000:08:34-
119th

1696

Charlie SempleM119thYR6119thWOLVES AND BILSTON00:00:0000:08:35-
120th

1745

Zac DixonM120thYR6120thKENT00:00:0000:08:35-
121st

1542

Isaac Jessop-tranterM121stYR6121stBucks Swans00:00:0000:08:35-
122nd

1713

Joseph WaltonM122ndYR6122ndCity of Leicester A00:00:0000:08:36-
123rd

1584

Evan WilliamsM123rdYR6123rdHaringey00:00:0000:08:36-
124th

1539

Ethan MccallM124thYR6124thBucks Swans00:00:0000:08:36-
125th

1443

Harry RainbowM125thYR6125thBlaby00:00:0000:08:37-
126th

1718

Edwin JonesM126thYR6126thCity of Leicester A00:00:0000:08:37-
127th

1664

Alfie NichollsM127thYR6127thRotherham00:00:0000:08:37-
128th

1682

Sebastian ThorpeM128thYR6128thSouth Wirral00:00:0000:08:37-
129th

1537

Alfie CliffordM129thYR6129thBucks Swans00:00:0000:08:39-
130th

1467

Harry KennedyM130thYR6130thHinckley and Bosworth00:00:0000:08:39-
131st

1533

Kian DeeM131stYR6131stBourton00:00:0000:08:40-
132nd

1715

Otto DavisM132ndYR6132ndCity of Leicester A00:00:0000:08:40-
133rd

1562

Stanly AllanM133rdYR6133rdCUMBRIA00:00:0000:08:41-
134th

1738

Franklin ShepherdM134thYR6134thKENT00:00:0000:08:41-
135th

1701

Theo PalmerM135thYR6135thWOLVES AND BILSTON00:00:0000:08:42-
136th

1634

Harry BromleyM136thYR6136thNorth Yorkshire00:00:0000:08:42-
137th

1497

Harry Blewitt-jenkinsM137thYR6137thNorth West Leicestershire00:00:0000:08:44-
138th

1580

Ollie MitchellM138thYR6138thGloucestershire00:00:0000:08:44-
139th

1660

Jude RyanM139thYR6139thNottinghamshire00:00:0000:08:44-
140th

1444

Harry ChapmanM140thYR6140thBlaby00:00:0000:08:45-
141st

1747

George BloomfieldM141stYR6141stIND00:00:0000:08:45-
142nd

1487

Louie KeightlyM142ndYR6142ndMelton and Belvoir00:00:0000:08:46-
143rd

1636

James ShawM143rdYR6143rdNorth Yorkshire00:00:0000:08:46-
144th

1705

Jack PorterM144thYR6144thWorcestershire00:00:0000:08:46-
145th

1492

Xavier GibbsM145thYR6145thMelton and Belvoir00:00:0000:08:47-
146th

1559

Jody MiddletonM146thYR6146thCUMBRIA00:00:0000:08:47-
147th

1597

Jacob VickersM147thYR6147thHertfordshire00:00:0000:08:48-
148th

1591

Adam SmithM148thYR6148thHertfordshire00:00:0000:08:48-
149th

1588

Sam CallmanM149thYR6149thHaringey00:00:0000:08:49-
150th

1498

Jack McguireM150thYR6150thNorth West Leicestershire00:00:0000:08:50-
151st

1587

Noah SegalM151stYR6151stHaringey00:00:0000:08:50-
152nd

1736

Anthony MephamM152ndYR6152ndKENT00:00:0000:08:51-
153rd

1553

Angus AlcornM153rdYR6153rdCUMBRIA00:00:0000:08:51-
154th

1541

George CailleM154thYR6154thBucks Swans00:00:0000:08:51-
155th

1732

Felix LindnerM155thYR6155thGloucestershire00:00:0000:08:52-
156th

1470

Daniel HarrisM156thYR6156thHinckley and Bosworth00:00:0000:08:52-
157th

1449

Reuben RobinsonM157thYR6157thBlaby00:00:0000:08:52-
158th

1538

Charlie JaggersM158thYR6158thBucks Swans00:00:0000:08:53-
159th

1629

William ChamberlainM159thYR6159thMilton Keynes00:00:0000:08:53-
160th

1655

James FlintM160thYR6160thNottinghamshire00:00:0000:08:53-
161st

1472

Rudi WestonM161stYR6161stHinckley and Bosworth00:00:0000:08:54-
162nd

1501

Will CrossM162ndYR6162ndNorth West Leicestershire00:00:0000:08:54-
163rd

1679

Ethan BainbridgeM163rdYR6163rdSouth Wirral00:00:0000:08:54-
164th

1616

Charlie RossM164thYR6164thMatlock00:00:0000:08:55-
165th

1459

Sam ByrdM165thYR6165thHarborough00:00:0000:08:55-
166th

1508

Max BeechM166thYR6166thOadby and Wigston00:00:0000:08:55-
167th

1603

Joseph LeweyM167thYR6167thHuntingdon (BRJ)00:00:0000:08:55-
168th

1652

Frankie RussellM168thYR6168thNottinghamshire00:00:0000:08:56-
169th

1583

Delfin CastellinoM169thYR6169thHaringey00:00:0000:08:56-
170th

1620

Hawkan HallM170thYR6170thMilton Keynes00:00:0000:08:56-
171st

1585

Jem Florin-seftonM171stYR6171stHaringey00:00:0000:08:56-
172nd

1683

Ellison IgezunyaM172ndYR6172ndSt Thomas of Canterbury00:00:0000:08:57-
173rd

1625

Saint OseiM173rdYR6173rdMilton Keynes00:00:0000:08:57-
174th

1581

Alex MulvihillM174thYR6174thHaringey00:00:0000:08:58-
175th

1633

Caleb StanleyM175thYR6175thNorth Yorkshire00:00:0000:08:59-
176th

1568

Edward RankinM176thYR6176thEast Cheshire00:00:0000:09:01-
177th

1477

Evan BuxtonM177thYR6177thLOUGHBOROUGH00:00:0000:09:01-
178th

1643

Herb BeckwithM178thYR6178thNorthamptonshire00:00:0000:09:02-
179th

1734

Henry C+?sar De S+M179thYR6179thIND00:00:0000:09:02-
180th

1672

Finlay WalkerM180thYR6180thSHROPSHIRE00:00:0000:09:03-
181st

1648

Lewis FyfeM181stYR6181stNorthamptonshire00:00:0000:09:03-
182nd

1482

Xavi ShroffM182ndYR6182ndLOUGHBOROUGH00:00:0000:09:03-
183rd

1666

George EllisM183rdYR6183rdRotherham00:00:0000:09:04-
184th

1469

Henry BowyerM184thYR6184thHinckley and Bosworth00:00:0000:09:04-
185th

1447

Reece LoveM185thYR6185thBlaby00:00:0000:09:05-
186th

1624

Louie FordeM186thYR6186thMilton Keynes00:00:0000:09:06-
187th

1637

Oscar WilemanM187thYR6187thNorth Yorkshire00:00:0000:09:06-
188th

1647

Lewis NuttM188thYR6188thNorthamptonshire00:00:0000:09:06-
189th

1570

Finlay ParnumM189thYR6189thEast London and City00:00:0000:09:07-
190th

1511

Aaron SoutarM190thYR6190thRutland/Rutland Area00:00:0000:09:08-
191st

1569

Edison RhodesM191stYR6191stEast London and City00:00:0000:09:08-
192nd

1535

Wilf HarrisonM192ndYR6192ndBourton00:00:0000:09:08-
193rd

1531

Theo PopeM193rdYR6193rdSouth Charnwood00:00:0000:09:09-
194th

1471

Philip ChickM194thYR6194thHinckley and Bosworth00:00:0000:09:11-
195th

1504

Charlie ChadwickM195thYR6195thOadby and Wigston00:00:0000:09:11-
196th

1719

Dillon DhamiM196thYR6196thCity of Leicester A00:00:0000:09:11-
197th

1532

Thomas MacmormM197thYR6197thSouth Charnwood00:00:0000:09:13-
198th

1490

Reuben TaylorM198thYR6198thMelton and Belvoir00:00:0000:09:13-
199th

1516

Edward WayM199thYR6199thRutland/Rutland Area00:00:0000:09:14-
200th

1612

Jack LennoxM200thYR6200thIND00:00:0000:09:15-
201st

1674

Isaac Brownlee-jonesM201stYR6201stSHROPSHIRE00:00:0000:09:15-
202nd

1590

Owen LynasM202ndYR6202ndHeanor00:00:0000:09:16-
203rd

1457

Max JohnsonM203rdYR6203rdHarborough00:00:0000:09:16-
204th

1697

Isaac Goodison-?M204thYR6204thWOLVES AND BILSTON00:00:0000:09:17-
205th

1520

Thomas HoughtonM205thYR6205thRutland/Rutland Area00:00:0000:09:18-
206th

1630

Frankie ThomasM206thYR6206thMonmouth00:00:0000:09:19-
207th

1623

Kurt LedsomM207thYR6207thMilton Keynes00:00:0000:09:19-
208th

1720

Josh BotterillM208thYR6208thCity of Leicester A00:00:0000:09:20-
209th

1628

Tom WrightM209thYR6209thMilton Keynes00:00:0000:09:21-
210th

1677

Sam TattonM210thYR6210thSHROPSHIRE00:00:0000:09:21-
211st

1711

William PriddanM211stYR6211stWorcestershire00:00:0000:09:21-
212nd

1474

Benjamin GarveyM212ndYR6212ndLOUGHBOROUGH00:00:0000:09:22-
213rd

1521

Thomas GaulM213rdYR6213rdRutland/Rutland Area00:00:0000:09:23-
214th

1571

Tom Scott-gallM214thYR6214thEast London and City00:00:0000:09:24-
215th

1486

Finley DaveyM215thYR6215thMelton and Belvoir00:00:0000:09:24-
216th

1468

Harry MccartyM216thYR6216thHinckley and Bosworth00:00:0000:09:25-
217th

1491

Sam ThompsonM217thYR6217thMelton and Belvoir00:00:0000:09:25-
218th

1479

Jake DuncanM218thYR6218thLOUGHBOROUGH00:00:0000:09:26-
219th

1446

Matthew ProctorM219thYR6219thBlaby00:00:0000:09:26-
220th

1723

Jeremy ChitakundyeM220thYR6220thCity of Leicester B00:00:0000:09:26-
221st

1534

Peter FletcherM221stYR6221stBourton00:00:0000:09:27-
222nd

1493

Archie LinneyM222ndYR6222ndNorth West Leicestershire00:00:0000:09:27-
223rd

1445

Lewis WilliamsonM223rdYR6223rdBlaby00:00:0000:09:28-
224th

1494

Finley CumkinseyM224thYR6224thNorth West Leicestershire00:00:0000:09:28-
225th

1517

Harvey KnightM225thYR6225thRutland/Rutland Area00:00:0000:09:29-
226th

1567

Cole WrightM226thYR6226thEast Cheshire00:00:0000:09:30-
227th

1460

Tom HirstM227thYR6227thHarborough00:00:0000:09:31-
228th

1453

Harry KnightM228thYR6228thHarborough00:00:0000:09:31-
229th

1617

Matthew ForemanM229thYR6229thMatlock00:00:0000:09:36-
230th

1618

Archie WoodsM230thYR6230thMilton Keynes00:00:0000:09:36-
231st

1475

Dylan OsbourneM231stYR6231stLOUGHBOROUGH00:00:0000:09:37-
232nd

1549

Jack WrightM232ndYR6232ndCleethorpes00:00:0000:09:38-
233rd

1632

Toby Crewe-readM233rdYR6233rdMonmouth00:00:0000:09:38-
234th

1518

James YatesM234thYR6234thRutland/Rutland Area00:00:0000:09:39-
235th

1485

Finlay Hart-mastersM235thYR6235thMelton and Belvoir00:00:0000:09:40-
236th

1489

Oliver BrownM236thYR6236thMelton and Belvoir00:00:0000:09:40-
237th

1495

Finnley HodsonM237thYR6237thNorth West Leicestershire00:00:0000:09:40-
238th

1466

George Riley-flindersM238thYR6238thHinckley and Bosworth00:00:0000:09:42-
239th

1673

George PiggM239thYR6239thSHROPSHIRE00:00:0000:09:42-
240th

1496

Fionn Marcus SmithM240thYR6240thNorth West Leicestershire00:00:0000:09:42-
241st

2199

Josh AntillM241stUnknown1stBlaby00:00:0000:09:43-
242nd

1514

Daniel BathM242ndYR6241stRutland/Rutland Area00:00:0000:09:44-
243rd

1478

Harvey HarlandM243rdYR6242ndLOUGHBOROUGH00:00:0000:09:45-
244th

1476

Ethan WalterM244thYR6243rdLOUGHBOROUGH00:00:0000:09:46-
245th

1601

Connor RylanceM245thYR6244thHuntingdon (BRJ)00:00:0000:09:46-
246th

1721

Liam LintM246thYR6245thCity of Leicester A00:00:0000:09:47-
247th

1502

William ColeM247thYR6246thNorth West Leicestershire00:00:0000:09:48-
248th

1703

Hector ClarkM248thYR6247thWoodford Green with Essex Ladies00:00:0000:09:50-
249th

1481

Ned PrichardM249thYR6248thLOUGHBOROUGH00:00:0000:09:52-
250th

1527

Harry ClarkM250thYR6249thSouth Charnwood00:00:0000:09:53-
251st

1515

Devarsh ShahM251stYR6250thRutland/Rutland Area00:00:0000:09:54-
252nd

1500

Ronnie BelcherM252ndYR6251stNorth West Leicestershire00:00:0000:09:55-
253rd

1452

Alfie MonkM253rdYR6252ndHarborough00:00:0000:09:56-
254th

1484

Alex Bridgeman-?M254thYR6253rdMelton and Belvoir00:00:0000:09:57-
255th

1729

Sean KomakechM255thYR6254thCity of Leicester B00:00:0000:09:57-
256th

1731

Gianluca PatroneM256thYR6255thCity of Leicester B00:00:0000:09:58-
257th

1685

Riley DavisM257thYR6256thSt Thomas of Canterbury00:00:0000:09:59-
258th

1681

Joshua CravenM258thYR6257thSouth Wirral00:00:0000:10:11-
259th

1499

Lorenzo MassarellaM259thYR6258thNorth West Leicestershire00:00:0000:10:17-
260th

1730

Kelly FormbadM260thYR6259thCity of Leicester B00:00:0000:10:18-
261st

1727

Jameson DavisM261stYR6260thCity of Leicester B00:00:0000:10:19-
262nd

1684

Ethan EbaiM262ndYR6261stSt Thomas of Canterbury00:00:0000:10:23-