Castle Howard Triathlon 2017

Jul
22
2017

Splits

  • 1,500 metre Swim

    — Open Water

  • 45 kilometre Cycle
  • 10 kilometre Run

Race Options

Organiser

Castle Triathlon Series

Contact details

Map

Standard Distance

Triathlon | 2017-07-22 09:00am
1 viewed last hour.

All Race Results

Gender

Jump to bib

Pos#NameCatClubFinish Time
Finished (529 in total)
1st

1405

Sam WadeM1stSEN1stTeam Pedalcover02:10:59-
2nd

1287

Sebastian GarryM2ndSEN2ndTrisutto/Ete Racing02:14:13+00:03:14
3rd

1273

Jonathan DudleyM3rdSEN3rdLeeds Triathlon Centre / Wetherby Runners Ac02:17:34+00:06:35
4th

1315

Daniel JenkinM4thSEN4thRedVenom.co.uk02:18:40+00:07:41
5th

1384

Steven SimsM5thSEN5thLeeds Triathlon Centre02:20:10+00:09:11
6th

1381

Jacob ShannonM6thSEN6thLeeds Triathlon Centre02:20:52+00:09:53
7th

1266

Robert CummingM7thSEN7thLeeds & Bradford Tri Club02:21:51+00:10:52
8th

1422

Tom WilliamsM8thSEN8thTotal Tri Training02:22:53+00:11:54
9th

1359

Elliott PackhamM9thSEN9thBirmingham Running, Athletics and Triathlon (BRAT) Club02:23:31+00:12:32
10th

1395

IAN SteigerM10thSEN10thHoddesdon Tri Club02:23:52+00:12:53
11th

1357

Samuel O'sheaM11thSEN11thLeeds Triathlon Centre02:25:33+00:14:34
12th

1375

Oliver RodwellM12thSEN12th02:26:02+00:15:03
13th

1525

andrew LyonsM13thV401sthumber triathletes02:26:35+00:15:36
14th

1366

Rob PayneM14thSEN13th02:26:41+00:15:42
15th

1419

Kris WhitelawM15thSEN14thMuckle Cc Tri Team02:27:22+00:16:23
16th

1400

DAVID ThomasM16thSEN15th02:27:55+00:16:56
17th

1311

ANDREW JacksonM17thSEN16th02:28:24+00:17:25
18th

1253

Nathan ChapmanM18thSEN17th02:28:44+00:17:45
19th

1335

Matthew McclureM19thSEN18thWhizzy Tri Club02:29:28+00:18:29
20th

1277

THOMAS ElphickM20thSEN19th02:29:29+00:18:30
21st

1270

DAVID DewM21stSEN20th02:29:45+00:18:46
22nd

1686

CATHERINE JamesonF1stSEN1stTeam Pedal Cover Triathlon02:30:02+00:19:03
23rd

1653

Hannah DrewettF2ndSEN2nd02:30:46+00:19:47
24th

1425

Timothy WoodM22ndSEN21st02:30:56+00:19:57
25th

1330

Jordan LockettM23rdSEN22ndOcean Lake Tri02:31:11+00:20:12
26th

1549

Brian PaytonM24thV402ndTRI LAKELAND02:31:56+00:20:57
27th

1559

James RichardsM25thV403rdHereford Tri02:32:01+00:21:02
28th

1927

Steven PurcellM26thV404th02:32:22+00:21:23
29th

1325

RICHARD KirkhamM27thSEN23rdDerby Tri Club02:32:26+00:21:27
30th

1435

Glenn ArmstrongM28thV405thT3 - Tadcaster Triathlon Team02:33:07+00:22:08
31st

1848

Stephen HobdayM29thV501stBelvoir Tri club02:33:13+00:22:14
32nd

1556

RICHARD PriceM30thV406thTEAM MANVERS02:33:21+00:22:22
33rd

1697

Gwen KinseyF3rdV401stPedal Cover Insurance Tri Team02:33:34+00:22:35
34th

1510

Leon HaywardM31stV407thATA & Hadleigh Hares A.C02:34:05+00:23:06
35th

1431

Ben AndersonM32ndV408thSheffield Tri02:34:12+00:23:13
36th

1589

Patrick WalkingtonM33rdV409thRossendale Triathlon Club02:34:18+00:23:19
37th

1276

Kyran EdmundsM34thSEN24th02:34:31+00:23:32
38th

1687

Vicky JohnstonF4thSEN3rdArragons Cumbrian Tri Club02:34:32+00:23:33
39th

1342

Thomas MitchellM35thSEN25thClapham Chasers02:34:35+00:23:36
40th

1486

Dean EvansM36thV4010thManchester Triathlon Club02:34:37+00:23:38
41st

1309

David HughesM37thSEN26th02:35:05+00:24:06
42nd

1890

John David TredgettM38thV502nd02:35:32+00:24:33
43rd

1519

Andrew KirkmanM39thV4011thArragons Cumbrian Tri Club02:35:51+00:24:52
44th

1542

Gavin MunnM40thV4012thEdinburgh #3 Tri Club02:35:52+00:24:53
45th

1601

Benjamin WoodM41stV4013thFLEET FEET TRIATHLETES02:36:02+00:25:03
46th

1334

Barry MaskellM42ndSEN27thLeeds & Bradford02:36:12+00:25:13
47th

1490

CHRISTOPHER FinisterM43rdV4014thBicestertri Club.02:36:16+00:25:17
48th

1292

Ben GreeneM44thSEN28th02:36:41+00:25:42
49th

1524

STEVEN LordM45thV4015th02:37:03+00:26:04
50th

1329

Matthew LewisM46thSEN29th02:37:04+00:26:05
51st

1785

Rachel WisemanF5thSEN4th02:37:23+00:26:24
52nd

1310

ISAAC HulseM47thSEN30thYork Triathlon Club02:37:35+00:26:36
53rd

1507

CHARLES HarrisM48thV4016th02:37:59+00:27:00
54th

1869

JEFF MowbrayM49thV503rdNYP TRI02:37:59+00:27:00
55th

1741

LENA PoultonF6thV402nd02:38:06+00:27:07
56th

1546

Michael NolanM50thV4017th02:38:10+00:27:11
57th

1319

Jose Juan ColasM51stSEN31st02:38:12+00:27:13
58th

1506

John HardcastleM52ndV4018th02:38:14+00:27:15
59th

1883

David StewartM53rdV504thMonifieth Triathlon Club02:38:30+00:27:31
60th

1461

Damian ColeM54thV4019th02:38:45+00:27:46
61st

1635

Michelle CarsonF7thSEN5th02:39:03+00:28:04
62nd

1346

ALEX MoorhouseM55thSEN32ndWillesden Triathlon Club02:39:08+00:28:09
63rd

1707

Alison MackenzieF8thSEN6thFusion Triathlon Club02:39:19+00:28:20
64th

1692

Louise KellyF9thSEN7thYonda Racing02:39:42+00:28:43
65th

1250

Aodhan CarsonM56thSEN33rd02:39:53+00:28:54
66th

1523

Martin LloydM57thV4020thMuckle Cc Tri Team02:39:56+00:28:57
67th

1275

Neal EdmondsonM58thSEN34thLeeds & Bradford Triathlon Club02:40:08+00:29:09
68th

1877

Ben ShortenM59thV505th02:40:20+00:29:21
69th

1538

Kevin MomentM60thV4021stScarborough Kingfishers Triathlon Club02:40:27+00:29:28
70th

1426

Matthew WoodsM61stSEN35th02:40:37+00:29:38
71st

1521

Simon LewisM62ndV4022nd02:40:57+00:29:58
72nd

1301

Andy HeapsM63rdSEN36thTeam Oxygenaddict02:41:23+00:30:24
73rd

1511

STEPHEN HooleyM64thV4023rd02:41:29+00:30:30
74th

1896

Alexander WhyteM65thV506thG Squad02:42:01+00:31:02
75th

1515

Rolando HutchinsonM66thV4024thbrighton tri club02:42:06+00:31:07
76th

1820

Jeremy ColeM67thV507thTEAM NAGI02:42:35+00:31:36
77th

1457

Robert CassidyM68thV4025th02:42:48+00:31:49
78th

1244

Dale BrownlessM69thSEN37thLINCOLN TRI02:43:37+00:32:38
79th

1369

Ian PrestonM70thSEN38thTadcaster Triathalon Club02:43:47+00:32:48
80th

1376

George RoseM71stSEN39th02:43:49+00:32:50
81st

1823

Graeme CourtneyM72ndV508thRossendale Tri Club02:43:53+00:32:54
82nd

1358

Martin OliverM73rdSEN40thhumber triathletes02:44:06+00:33:07
83rd

1281

Matthew FayersM74thSEN41stRoyal Navy Triathlon02:44:08+00:33:09
84th

1812

ANDREW BurnettM75thV509thBicester Tri Club02:44:17+00:33:18
85th

1798

JON BattM76thV5010thHigh Peak Triathlon Club02:44:29+00:33:30
86th

1605

Stefan ZakorchemneyM77thV4026th02:44:37+00:33:38
87th

1868

John Patrick MorganM78thV5011thTriharman Norfolk02:44:42+00:33:43
88th

1441

Gavin BaxterM79thV4027thHOLMFIRTH HARRIERS02:44:47+00:33:48
89th

1636

Katie CarterF10thSEN8thLONDON FIELDS TRIATHLON CLUB02:44:49+00:33:50
90th

1290

Shaun GilmourM80thSEN42ndManchester Triathlon Club02:45:00+00:34:01
91st

1498

Aaron GoddenM81stV4028thPACTRAC02:45:05+00:34:06
92nd

1565

RUSSELL SaxbyM82ndV4029th02:45:34+00:34:35
93rd

1581

Tim TannerM83rdV4030thLincoln Triathlon Club02:45:41+00:34:42
94th

1824

PAUL CubbonM84thV5012thMANX TRI CLUB02:45:56+00:34:57
95th

1754

Rachel RutherfordF11thSEN9th02:45:58+00:34:59
96th

1688

RUTH JohnstoneF12thV403rdTewkesbury Triathlon Club02:46:08+00:35:09
97th

1410

Richard WalklandM85thSEN43rdTBC02:46:22+00:35:23
98th

1703

Alex Le BekF13thV501st02:46:22+00:35:23
99th

1363

Stefan PantosM86thSEN44th02:46:26+00:35:27
100th

1551

Phil PettitM87thV4031stSalisbury Triathlon club02:46:26+00:35:27
101st

1408

Ed WalkerM88thSEN45thBARRACUDA02:46:31+00:35:32
102nd

1775

Ella TowersF14thV404thCleveland Triathlon Club02:46:32+00:35:33
103rd

1268

BRIAN DavisM89thSEN46th02:46:49+00:35:50
104th

1739

Daisy PicklesF15thSEN10thTotal Tri Training02:46:50+00:35:51
105th

1761

Gemma SnapeF16thSEN11thTRI PRESTON02:47:13+00:36:14
106th

1308

Robert HoltM90thSEN47th02:47:20+00:36:21
107th

1564

Clint SawyerM91stV4032ndLINCOLNTRI02:47:26+00:36:27
108th

1646

Claire DansonF17thSEN12th02:47:38+00:36:39
109th

1867

ADRIAN MetcalfeM92ndV5013th02:47:49+00:36:50
110th

1582

ROSS TaylorM93rdV4033rd02:47:55+00:36:56
111st

1850

Steve HopeM94thV5014thPACTRAC02:47:57+00:36:58
112nd

1740

Venda Louise PollockF18thSEN13thALNWICK TRI02:48:08+00:37:09
113rd

1427

Jake WoodsM95thSEN48th02:48:19+00:37:20
114th

1480

Jason DohertyM96thV4034thFTS Race Team02:48:23+00:37:24
115th

1449

Giles BrookM97thV4035th02:48:37+00:37:38
116th

1454

Simon BurnleyM98thV4036thScarborough Kingfishers Triathlon Club02:48:40+00:37:41
117th

1471

Craig DavidsonM99thV4037thNorth Shields Poly02:48:42+00:37:43
118th

1242

MASSIMILIANO BrigatoM100thSEN49th02:48:57+00:37:58
119th

1380

Daniel ScottM101stSEN50thHumber Triathlon02:49:11+00:38:12
120th

1317

Andy Johnson '84M102ndSEN51st02:49:15+00:38:16
121st

1578

Stephen SwabyM103rdV4038thLincs Tri Club02:49:15+00:38:16
122nd

1830

IAIN DixonM104thV5015th02:49:27+00:38:28
123rd

1545

Alastair NessM105thV4039thAyrodynamics Triathlon Club02:49:30+00:38:31
124th

1239

Sam BosanquetM106thSEN52nd02:49:52+00:38:53
125th

1675

Candice HeysF19thSEN14th02:50:14+00:39:15
126th

1774

Lucy TothillF20thSEN15thPAC-TRI02:50:20+00:39:21
127th

1463

CHARLES CorbettM107thV4040th02:50:24+00:39:25
128th

1706

Michelle MackayF21stSEN16thMonifieth Triathlon Club02:50:39+00:39:40
129th

1566

Paul ScottM108thV4041stFarnham Triathlon Club02:50:49+00:39:50
130th

1799

DAVID BellM109thV601stTYNE TRI02:51:04+00:40:05
131st

1416

Tom WelshM110thSEN53rd02:51:21+00:40:22
132nd

1613

Katie BainF22ndSEN17thEdinburgh Athletic Club02:51:28+00:40:29
133rd

1855

Anthony JohnsM111stV5016thPortsmouth Triathletes02:51:45+00:40:46
134th

1885

BEN StruttM112ndV5017thManchester Triathlon Club02:51:58+00:40:59
135th

1663

Bethan GayF23rdSEN18thUniversity Of Sheffield Triathlon Club02:52:03+00:41:04
136th

1514

Philip HunterM113rdV4042nd02:52:14+00:41:15
137th

1842

Bill HaslamM114thV5018thnone02:52:32+00:41:33
138th

1458

ALEX Church-houltM115thV4043rdOcean Lake Triathlon02:52:36+00:41:37
139th

1437

Shaun BalfeM116thV4044thE106171202:52:50+00:41:51
140th

1654

Annie DruganF24thV405thWest Suffolk Wheelers & triathlon Club02:52:53+00:41:54
141st

1269

Phillip DerryM117thSEN54th02:53:02+00:42:03
142nd

1844

Neil HeatleyM118thV602nd02:53:32+00:42:33
143rd

1245

Lewis BruceM119thSEN55thMonifieth Triathlon Club02:53:43+00:42:44
144th

1621

Elizabeth BattF25thV502ndHigh Peak Triathlon Club02:53:44+00:42:45
145th

1773

Suzanne ToppinF26thV406thArragons Cumbria Tri Club02:53:49+00:42:50
146th

1725

Becky MorrishF27thSEN19th02:53:51+00:42:52
147th

1466

John CoultishM120thV4045th02:53:52+00:42:53
148th

1252

Ben ChandlerM121stSEN56th02:54:01+00:43:02
149th

1353

Rob NewtonM122ndSEN57th02:54:03+00:43:04
150th

1465

John Kenneth CoulstonM123rdV4046th02:54:33+00:43:34
151st

1767

Samantha SugdenF28thSEN20thArragons Cumbrian Tri Club02:54:37+00:43:38
152nd

1282

Andrew Feeney-sealeM124thSEN58thNewham And Essex Beagles (Running Club)02:54:46+00:43:47
153rd

1247

Wojciech BuszM125thSEN59th02:54:56+00:43:57
154th

1755

Gillian SangsterF29thV407thM3 Monifieth Triathlon Club02:55:05+00:44:06
155th

1280

Gavin FawcettM126thSEN60th02:55:14+00:44:15
156th

1835

DAVID FarrellM127thV603rdDartford & White Oak Tri Club02:55:23+00:44:24
157th

1533

Douglas McclureM128thV4047thWhizzy Tri Club02:55:29+00:44:30
158th

1265

Adam CulverwellM129thSEN61st02:55:41+00:44:42
159th

1583

Michael ThomasM130thV4048th02:55:57+00:44:58
160th

1477

Andrew DixonM131stV4049thDurham Tri Club02:56:01+00:45:02
161st

1337

Alex McgowanM132ndSEN62nd02:56:02+00:45:03
162nd

1312

Ben JacksonM133rdSEN63rdT3 Tadcaster Triathlon Team02:56:05+00:45:06
163rd

1577

Carl SummerscalesM134thV4050th02:56:06+00:45:07
164th

1264

Ian CrookM135thSEN64thFrome Tri Club02:56:07+00:45:08
165th

1553

Mark PlunkettM136thV4051st02:56:10+00:45:11
166th

1649

Joanne DerryF30thV503rdT3 Tadcaster Triathion Team02:56:40+00:45:41
167th

1837

Gary ForsythM137thV5019th02:56:40+00:45:41
168th

1355

Andrew NicklinM138thSEN65th1066 Triathlon02:56:43+00:45:44
169th

1701

Alicia LaucknerF31stSEN21stFUL-ON TRI02:56:45+00:45:46
170th

1442

DUNCAN BerryM139thV4052ndNYP TRI02:56:47+00:45:48
171st

1657

Rachel FaganF32ndV408thHartree JETS02:56:55+00:45:56
172nd

1594

Christopher WhitfieldM140thV4053rd02:57:00+00:46:01
173rd

1453

Mike BullM141stV4054th02:57:02+00:46:03
174th

1237

Thomas BidmeadM142ndSEN66th02:57:07+00:46:08
175th

1516

Andrew JacksonM143rdV4055thCraven Energy Triathlon Club02:57:17+00:46:18
176th

1324

Stuart KingM144thSEN67thLINCOLN TRI02:57:23+00:46:24
177th

1483

Tom DuncanM145thV4056th02:57:31+00:46:32
178th

1776

Chloe TuckerF33rdSEN22nd02:57:34+00:46:35
179th

1440

Darren BateyM146thV4057th02:57:41+00:46:42
180th

1791

STEVEN AdamsM147thV604thWDAC Tri02:57:45+00:46:46
181st

1839

Kevin GeerM148thV5020thADWICK TRI CLUB02:57:54+00:46:55
182nd

1671

Nicola HallF34thV409thLincsquad/offthatcouch02:58:04+00:47:05
183rd

1685

Michelle JacksonF35thV4010th02:58:11+00:47:12
184th

1695

Stephanie Kim KingF36thSEN23rdCHESTER TRI CLUB02:58:12+00:47:13
185th

1272

Nicholas DixonM149thSEN68th02:58:14+00:47:15
186th

1526

Simon MacdonaldM150thV4058th02:58:18+00:47:19
187th

1569

Matt SilkM151stV4059th02:58:39+00:47:40
188th

1336

Vincent McdonaldM152ndSEN69thhumber triathletes02:58:46+00:47:47
189th

1481

Karl DrewM153rdV4060thFTS Race Team02:59:11+00:48:12
190th

1847

Greg HiltonM154thV5021st02:59:14+00:48:15
191st

1784

Lisa WilliamsF37thV4011th02:59:16+00:48:17
192nd

1446

JonM155thV4061stWakefield Triathlon Club02:59:18+00:48:19
193rd

1819

ANDREW CoatesM156thV5022ndJetstream Tri02:59:37+00:48:38
194th

1832

Phil DyeM157thV5023rd02:59:49+00:48:50
195th

1302

Adam HeathM158thSEN70th02:59:50+00:48:51
196th

1288

Matthew GeerM159thSEN71stADWICK TRI CLUB02:59:58+00:48:59
197th

1502

RUSSELL GreenM160thV4062nd03:00:07+00:49:08
198th

1854

Howard JeffreyM161stV605thWakefield Triathlon Club03:00:07+00:49:08
199th

1444

Immo BlaeseM162ndV4063rd03:00:18+00:49:19
200th

1350

Michael NewmanM163rdSEN72nd03:00:29+00:49:30
201st

1803

Dave BradleyM164thV606thWakefield Triathlon Club03:00:40+00:49:41
202nd

1379

Benedikt SchuellerM165thSEN73rdFortuna Duesseldorf Triathlon03:00:47+00:49:48
203rd

1558

Dean RamsdenM166thV4064thTri-Rivington03:00:47+00:49:48
204th

1249

Lewis CalderM167thSEN74th03:00:48+00:49:49
205th

1294

Matthew GwenterM168thSEN75th03:00:50+00:49:51
206th

1338

Colum MchughM169thSEN76th03:00:55+00:49:56
207th

1396

Jonathan StobbsM170thSEN77thArmy Triathlon Association03:01:13+00:50:14
208th

1655

Denise DrummondF38thV504th03:01:19+00:50:20
209th

1235

Gavin BatesM171stSEN78th03:01:27+00:50:28
210th

1500

David GrahamM172ndV4065th03:01:30+00:50:31
211st

1415

stuart WelchM173rdSEN79thCALNE SMARTT03:01:39+00:50:40
212nd

1452

Adam BuckleyM174thV4066thblue lagooners03:01:48+00:50:49
213rd

1236

Joe BennettM175thSEN80thYork Triathlon Club03:01:59+00:51:00
214th

1630

Jayne ButterworthF39thV505thCraven Energy03:02:12+00:51:13
215th

1418

Paul WhiteM176thSEN81st03:02:16+00:51:17
216th

1544

John MuttonM177thV4067th03:02:20+00:51:21
217th

1456

Andy ButlerM178thV4068th03:02:34+00:51:35
218th

1684

CLAIRE JacksonF40thV4012thBRATs (Birmingham Running, Athletics & Triathlon Club)03:02:34+00:51:35
219th

1263

Alex CrookM179thSEN82nd03:02:39+00:51:40
220th

1297

James HarrisM180thSEN83rd03:02:40+00:51:41
221st

1485

KARL ElwellM181stV4069thYork Tri Club / Silverbullets Tri03:02:47+00:51:48
222nd

1504

David HandleyM182ndV4070thLINCOLN TRI03:02:48+00:51:49
223rd

1595

Gareth WhittleM183rdV4071st03:03:03+00:52:04
224th

1674

Sarah HaslamF41stV506thPACTRAC03:03:20+00:52:21
225th

1887

DAVID SutherlandM184thV607thWick tri club03:03:20+00:52:21
226th

1374

Simon RodemarkM185thSEN84th03:04:06+00:53:07
227th

1543

Julian MurrayM186thV4072ndHarrogate Tri Club03:04:09+00:53:10
228th

1603

Steven WoodM187thV4073rdGMFRS Tri Club03:04:20+00:53:21
229th

1611

Sarah AttwoodF42ndSEN24thYork Triathlon Club03:04:22+00:53:23
230th

1815

Derek CallinghamM188thV5024th03:04:23+00:53:24
231st

1530

Chris MartinM189thV4074thWetherby RaTs03:04:48+00:53:49
232nd

1588

Ian VerityM190thV4075th03:04:56+00:53:57
233rd

1326

Chris KitsonM191stSEN85thWakefield Triathlon Club03:05:04+00:54:05
234th

1289

Stuart GiddensM192ndSEN86th03:05:05+00:54:06
235th

1580

Jonathan SwanM193rdV4076th03:05:20+00:54:21
236th

1370

Steven RaineyM194thSEN87th03:05:25+00:54:26
237th

1574

IAN SpencerM195thV4077thT3 - Tadcaster Triathlon Team03:05:37+00:54:38
238th

1403

James ToplisM196thSEN88th03:05:40+00:54:41
239th

1886

Jg SurteesM197thV5025th03:05:44+00:54:45
240th

1735

Susan ParkinsonF43rdV4013thT3 Tadcaster Triathlon Team03:05:56+00:54:57
241st

1715

Kate MillsF44thV4014thKnutsford Tri Club03:06:13+00:55:14
242nd

1344

Hugh Montgomery-pottM198thSEN89th03:06:15+00:55:16
243rd

1479

Thomas DodsonM199thV4078thYork Triathlon Club03:06:16+00:55:17
244th

1472

R Martin DaviesM200thV4079th03:06:22+00:55:23
245th

1391

Simon RossM201stV4080thRibble Valley Tri Club03:06:30+00:55:31
246th

1568

STUART Selby-jerroldM202ndV4081st03:06:32+00:55:33
247th

1825

Dean CulshawM203rdV608thNYP TRI03:06:40+00:55:41
248th

1859

DAVID LaucknerM204thV609thTweed Triathlon Club03:06:46+00:55:47
249th

1392

Oliver St JohnM205thSEN90th03:06:48+00:55:49
250th

1878

Ron SkillingM206thV6010thKnutsford Tri Club03:07:02+00:56:03
251st

1747

Cathy RobertsF45thV4015th03:07:05+00:56:06
252nd

1339

Alex MillardM207thSEN91st03:07:06+00:56:07
253rd

1320

Andrew KayeM208thSEN92ndblue lagooners03:07:16+00:56:17
254th

1492

Chris FraserM209thV4082nd03:07:18+00:56:19
255th

1677

Jane HolmesF46thV601stHARROGATE TRI03:07:30+00:56:31
256th

1231

Chris AshurstM210thSEN93rd03:07:36+00:56:37
257th

1455

Andrew BurtonM211stV4083rd03:07:38+00:56:39
258th

1633

JILL CarlinF47thV507thWARRINGTON TRI CLUB03:07:51+00:56:52
259th

1746

Jennifer RichardsonF48thV4016th03:08:10+00:57:11
260th

1638

Claire Claire CapperF49thSEN25thVALLEY STRIDERS AC03:08:13+00:57:14
261st

1406

Adam WalkerM212ndSEN94thLINCOLN TRI03:08:18+00:57:19
262nd

1691

Aisling KeatingF50thSEN26th03:08:21+00:57:22
263rd

1323

Sam KeyM213rdSEN95th03:08:43+00:57:44
264th

1332

Edward MardleM214thSEN96th03:08:51+00:57:52
265th

1737

Carol PaxtonF51stSEN27th03:08:59+00:58:00
266th

1893

Stephen WalkerM215thV5026thRoyal Navy Triathlon Association03:09:13+00:58:14
267th

1300

Asher HaynesM216thSEN97th03:09:20+00:58:21
268th

1532

Edward MccannM217thV4084thTRI PRESTON03:09:30+00:58:31
269th

1505

Ben HarbourM218thV4085th03:09:38+00:58:39
270th

1597

Mark Wilson '77M219thV4086thYorkshire Vikings03:09:38+00:58:39
271st

1753

Linda Russell-bondF52ndV602ndCLEVELAND TRIATHLON03:09:43+00:58:44
272nd

1709

Louise MarsdenF53rdSEN28th03:09:47+00:58:48
273rd

1641

Louise CoatesF54thSEN29th03:09:58+00:58:59
274th

1792

Paul AdkinsM220thV6011thStockport Tri Club03:10:28+00:59:29
275th

1499

MARTIN GoughM221stV4087th03:10:29+00:59:30
276th

1718

Alice MissionsF55thSEN30thYork Triathlon Club03:10:34+00:59:35
277th

1430

James AmbroseM222ndV4088thn/a03:10:36+00:59:37
278th

1811

Neil BuckleyM223rdV5027thYORK TRI CLUB03:10:44+00:59:45
279th

1661

Samantha GarnerF56thSEN31st03:10:45+00:59:46
280th

1726

Philippa MullineuxF57thSEN32ndOXFORD TRI03:10:45+00:59:46
281st

1464

Richard CottamM224thV4089th03:10:48+00:59:49
282nd

1756

Sarah SellensF58thSEN33rd03:10:57+00:59:58
283rd

1365

Tim PattleM225thSEN98thhumber triathletes03:11:25+01:00:26
284th

1679

Helen HowellsF59thV508th03:11:26+01:00:27
285th

1678

Karen HopwoodF60thV4017th03:11:31+01:00:32
286th

1470

Andrew CurtisM226thV4090thSCARBOROUGH AC03:11:39+01:00:40
287th

1420

Martin WhyteM227thSEN99th03:11:42+01:00:43
288th

1716

Tracey MillsF61stV509th03:11:45+01:00:46
289th

1676

Dawn HodgkinsF62ndV4018th03:11:50+01:00:51
290th

1770

Rosemary SymmsF63rdV603rdChester Triathlon Club03:11:56+01:00:57
291st

1614

Liz BallF64thV604thValley Striders Triathlon Club03:12:01+01:01:02
292nd

1283

Andreas FriedbergM228thSEN100th03:12:06+01:01:07
293rd

1602

Nick WoodM229thV4091stDiscoverytri03:12:23+01:01:24
294th

1567

John SearleM230thV4092ndBRAT CLUB03:12:31+01:01:32
295th

1894

Simon WallaceM231stV5028th03:13:12+01:02:13
296th

1625

Claire BondF65thSEN34th03:13:22+01:02:23
297th

1717

Mikaela MingF66thSEN35th03:13:27+01:02:28
298th

1343

Robert MitchellM232ndSEN101stYork Triathlon Club03:13:29+01:02:30
299th

1540

Jason MooreM233rdV4093rd03:13:33+01:02:34
300th

1348

Paul MurphyM234thSEN102nd03:13:36+01:02:37
301st

1734

Frances . A PalmerF67thSEN36thCardiff Met Triathlon Team03:13:46+01:02:47
302nd

1818

Roger CliffeM235thV6012th03:14:21+01:03:22
303rd

1318

CARWYN JonesM236thSEN103rd03:14:23+01:03:24
304th

1789

Catherine YoungF68thSEN37thTotal Racing Newcastle03:14:27+01:03:28
305th

1624

Lisa BollandF69thSEN38th03:14:30+01:03:31
306th

1680

SARAH HulmeF70thSEN39th03:14:30+01:03:31
307th

1393

Thomas StaleyM237thSEN104th03:14:41+01:03:42
308th

1267

Peter DarchM238thSEN105th03:14:55+01:03:56
309th

1788

Emma WrathF71stSEN40th03:15:12+01:04:13
310th

1748

Tegan RobertsF72ndSEN41sthumber triathletes03:15:23+01:04:24
311st

1447

SCOTT BorderM239thV4094th03:15:26+01:04:27
312nd

1826

Antony DaleM240thV5029thRugby Triathlon Club03:15:26+01:04:27
313rd

1352

Phil NewtonM241stSEN106thYork Triathlon Club03:15:32+01:04:33
314th

1254

Philip CharlesworthM242ndSEN107th03:15:35+01:04:36
315th

1596

Philip WilkinsonM243rdV4095th03:15:36+01:04:37
316th

1796

Ian AthertonM244thV6013th03:15:58+01:04:59
317th

1712

Holly MetcalfeF73rdSEN42ndTotal Tri Training03:16:03+01:05:04
318th

1306

James HirstM245thSEN108th03:16:14+01:05:15
319th

1696

Danielle KingF74thSEN43rdRichmond Triathlon Club03:16:14+01:05:15
320th

1592

Scott WatsonM246thV4096th03:16:32+01:05:33
321st

1666

Gemma GrahamF75thV4019th03:16:41+01:05:42
322nd

1721

Caroline MooreF76thSEN44th03:16:46+01:05:47
323rd

1759

Izzy SmithF77thSEN45thWakefield Triathlon Club03:16:47+01:05:48
324th

1873

John ReayM247thV5030th03:16:50+01:05:51
325th

1364

Rob ParsonsM248thSEN109thLEEDS BRADFORD TRIATHLON CLUB03:16:56+01:05:57
326th

1575

Martin SquiresM249thV4097th03:17:01+01:06:02
327th

1438

Ian BarnettM250thV4098thBolton Tri Club03:17:07+01:06:08
328th

1397

Kiro TamerM251stSEN110th03:17:10+01:06:11
329th

1539

Jim MoorM252ndV4099thLEEDS BRADFORD TRIATHLON CLUB03:17:12+01:06:13
330th

1448

Richard BrittonM253rdV40100thStirling Triathlon Club03:17:38+01:06:39
331st

1879

Philip SnaithM254thV5031st03:17:42+01:06:43
332nd

1587

David TyrerM255thV40101st03:17:44+01:06:45
333rd

1412

Colin WaltonM256thSEN111stCOLT03:17:58+01:06:59
334th

1361

SCOTT PalmerM257thSEN112nd03:18:06+01:07:07
335th

1550

Neil PerrottM258thV40102nd03:18:27+01:07:28
336th

1333

Mr O L MarsdenM259thSEN113rd03:18:29+01:07:30
337th

1880

Philip SomersM260thV5032nd03:18:30+01:07:31
338th

1495

Neil GilbertsonM261stV40103rdYork Triathlon Club03:18:32+01:07:33
339th

1889

Robert TaylorM262ndV5033rd03:18:33+01:07:34
340th

1241

Alex BradburyM263rdSEN114thWetherby RaTs03:18:36+01:07:37
341st

1786

Emily WolfF78thSEN46th03:18:42+01:07:43
342nd

1313

Mike JamiesonM264thSEN115th03:18:44+01:07:45
343rd

1762

Sandra SommavillaF79thV4020thTri Team Wessex03:18:47+01:07:48
344th

1710

Jane MccarthyF80thV4021stLEEDS BRADFORD TRIATHLON03:19:03+01:08:04
345th

1367

Mark PoolemanM265thSEN116th03:19:12+01:08:13
346th

1478

John DoddsM266thV40104th03:19:19+01:08:20
347th

1572

Robert SmithM267thV40105thhumber triathletes03:19:42+01:08:43
348th

1278

Edward Christopher, Thomas EvansM268thSEN117th03:19:44+01:08:45
349th

1554

John PolstonM269thV40106th03:19:54+01:08:55
350th

1433

Ian ArchibaldM270thV40107th03:20:00+01:09:01
351st

1570

James SkidmoreM271stV40108thWakefield Triathlon Club03:20:34+01:09:35
352nd

1251

Chris Douglas CarterM272ndSEN118th03:20:35+01:09:36
353rd

1836

CHRIS FordeM273rdV5034thRochdale Triathlon Club03:20:43+01:09:44
354th

1462

Adrian CookmanM274thV40109thHarrogate Triathlon Club03:20:44+01:09:45
355th

1383

Chris SibleyM275thSEN119th03:20:53+01:09:54
356th

1664

Nicky GibsonF81stV4022ndhumber triathletes03:20:56+01:09:57
357th

1790

Alex AbbottM276thV5035thLeeds & Bradford Triathlon Club03:20:57+01:09:58
358th

1573

Paul SockettM277thV40110th03:21:21+01:10:22
359th

1801

JOHN BiltonM278thV5036th03:21:24+01:10:25
360th

1509

Andrew HawkinsM279thV40111st03:21:46+01:10:47
361st

1766

Margaret StockdaleF82ndV5010thSolihull Triathlon Club03:21:51+01:10:52
362nd

1579

David Anthony SwalesM280thV40112ndTeam Bear Tri03:22:03+01:11:04
363rd

1642

Helen CookeF83rdSEN47thSix Physio03:22:05+01:11:06
364th

1240

Tom BowcockM281stSEN120th03:22:23+01:11:24
365th

1604

James YouelM282ndV40113rd03:22:23+01:11:24
366th

1713

Kirsty MiddlemistF84thV4023rdTeam Dillon03:22:37+01:11:38
367th

1771

Sonya TateF85thSEN48thKENILWORTH RUNNERS03:22:45+01:11:46
368th

1599

Glen WithefordM283rdV40114th03:22:55+01:11:56
369th

1864

Jonathan MasonM284thV5037th03:23:08+01:12:09
370th

1870

Neil MowerM285thV5038thManvers03:23:16+01:12:17
371st

1436

PHIL AtwellM286thV40115th03:23:20+01:12:21
372nd

1497

Jonathan Paul GilliganM287thV40116th03:23:44+01:12:45
373rd

1731

justine clare NormanF86thV4024thAlnwick Tri Club03:23:48+01:12:49
374th

1863

James MacwilliamM288thV5039thPACTRAC03:23:48+01:12:49
375th

1386

Douglas SmithM289thSEN121st03:23:50+01:12:51
376th

1474

Chris DerhamM290thV40117th03:24:24+01:13:25
377th

1243

William BrilliantM291stSEN122nd03:24:45+01:13:46
378th

1299

Robin HarrisonM292ndSEN123rd03:24:59+01:14:00
379th

1778

Rebecca Van BerkelF87thSEN49th03:25:00+01:14:01
380th

1229

George AdcockM293rdSEN124th03:25:04+01:14:05
381st

1248

Thomas BuxeyM294thSEN125th03:25:05+01:14:06
382nd

1590

Charles WatersonM295thV40118th03:25:25+01:14:26
383rd

1647

Victoria DeanF88thSEN50th03:25:28+01:14:29
384th

1845

Stephen HewettM296thV6014thKnutsford Tri03:26:16+01:15:17
385th

1619

Helen BarrettF89thV5011th03:26:25+01:15:26
386th

1593

Tim WhaleyM297thV40119th03:26:28+01:15:29
387th

1321

Sam KeenanM298thSEN126th03:26:40+01:15:41
388th

1345

Richard MooreM299thSEN127th03:26:41+01:15:42
389th

1724

Jane MorganF90thV4025thKENT VELO GIRLS03:26:45+01:15:46
390th

1296

Kevin HardingM300thSEN128th03:26:48+01:15:49
391st

1831

Robert DouglassM301stV5040th03:26:51+01:15:52
392nd

1260

Matt ConwayM302ndSEN129th03:26:55+01:15:56
393rd

1606

Morven AllanF91stSEN51st03:27:20+01:16:21
394th

1520

Jonathan LeesonM303rdV40120thTriSpirit03:27:21+01:16:22
395th

1256

Duncan ChrystalM304thSEN130thn/a03:27:37+01:16:38
396th

1853

MICHAEL JacksonM305thV6015thWakefield Triathlon Club03:27:38+01:16:39
397th

1274

Iain DuthieM306thSEN131st03:27:44+01:16:45
398th

1616

Kim BardleF92ndV4026th03:27:52+01:16:53
399th

1742

Clare PuseyF93rdV5012thRibble Valley Tri Club03:27:57+01:16:58
400th

1493

Paul GambleM307thV40121stCHESTERFIELD TRIATHLON CLUB03:28:05+01:17:06
401st

1769

Joanne SykesF94thSEN52ndHarrogate Triathlon Club03:28:07+01:17:08
402nd

1634

Lilly CarlisleF95thSEN53rd03:28:48+01:17:49
403rd

1522

jayson LiggettM308thV40122ndWarrington triathlon club03:29:30+01:18:31
404th

1749

Clare RodemarkF96thSEN54th03:29:44+01:18:45
405th

1871

Richard NealM309thV5041st03:29:53+01:18:54
406th

1720

Helen MoorF97thV4027thLEEDS BRADFORD TRIATHLON CLUB03:30:16+01:19:17
407th

1668

Alison GumbleyF98thV5013thSolihull Triathlon Club03:30:31+01:19:32
408th

1340

Andy MillsM310thSEN132nd03:30:42+01:19:43
409th

1421

Tom WilkinsonM311stSEN133rd03:30:44+01:19:45
410th

1772

Claire ThomasF99thSEN55thWelsh Triathlon03:30:44+01:19:45
411st

1875

John SedgwickM312ndV5042nd03:30:45+01:19:46
412nd

1764

Katy SplevinsF100thV4028th03:30:52+01:19:53
413rd

1660

Hannah GamlinF101stSEN56th03:31:07+01:20:08
414th

1617

Tracey BarkerF102ndV4029th03:31:26+01:20:27
415th

1401

Christopher ToM313rdSEN134th03:31:28+01:20:29
416th

1667

EMMA GreenF103rdV4030thCraven Energy03:31:38+01:20:39
417th

1862

ANDY LovedayM314thV5043rd03:31:46+01:20:47
418th

1690

Anna KavanaghF104thSEN57thYork Triathlon Club03:31:53+01:20:54
419th

1763

Chloe SpencerF105thSEN58thYork Triathlon Club03:32:02+01:21:03
420th

1409

William WalkerM315thSEN135thBlue Lagooners & Ackworth Road Runners03:32:04+01:21:05
421st

1398

Alex TaylorM316thSEN136th03:32:05+01:21:06
422nd

1866

Stephen McnamaraM317thV5044th03:32:34+01:21:35
423rd

1399

Joseph TaylorM318thSEN137th03:33:00+01:22:01
424th

1476

Mark DickensonM319thV40123rd03:33:33+01:22:34
425th

1234

STEVEN AttfieldM320thSEN138th03:33:54+01:22:55
426th

1714

Sophie MillgateF106thV4031stT3 - Tadcaster Tri Team03:34:04+01:23:05
427th

1705

Fiona LobleyF107thV4032nd03:34:06+01:23:07
428th

1708

Dawn MalloyF108thV5014thYork Traithlon03:34:11+01:23:12
429th

1531

Lee MathisonM321stV40124thChorley Athletic and Triathlon Club03:34:18+01:23:19
430th

1622

Kathryn BerryF109thV5015th03:34:25+01:23:26
431st

1689

Carly JonesF110thSEN59th03:34:33+01:23:34
432nd

1727

Jayne MurphyF111stV5016thLeeds & Bradford Triathlon Club03:34:52+01:23:53
433rd

1872

John RamsdenM322ndV6016th03:34:59+01:24:00
434th

1631

Felicity CaddickF112ndSEN60th03:35:00+01:24:01
435th

1390

Rakesh SodhaM323rdSEN139th03:36:20+01:25:21
436th

1787

Pam WorrallF113rdV4033rdhumber triathletes03:36:29+01:25:30
437th

1362

MARK PalmerM324thSEN140th03:36:42+01:25:43
438th

1856

Robin JonesM325thV6017thTadcaster T3 Triathlon Club03:36:52+01:25:53
439th

1723

Tessa Jane MorganF114thV5017thTriharman Norfolk03:37:20+01:26:21
440th

1460

Simon ClarkM326thV40125th03:37:30+01:26:31
441st

1841

Harvey GreyM327thV5045th03:37:43+01:26:44
442nd

1591

Tom WatkinsM328thV40126th03:37:50+01:26:51
443rd

1800

Andrew BillingsM329thV5046th03:38:53+01:27:54
444th

1246

Mark BryanM330thSEN141st03:39:20+01:28:21
445th

1882

Stuart SpencerM331stV5047th03:39:32+01:28:33
446th

1439

RICHARD BarrattM332ndV40127thPickled riders03:39:50+01:28:51
447th

1760

Fiona SmithF115thSEN61stWakefield Triathlon Club03:40:02+01:29:03
448th

1662

Emma GarveyF116thSEN62nd03:40:55+01:29:56
449th

1656

Sarah EdmondF117thSEN63rd03:40:56+01:29:57
450th

1537

Colin MillerM333rdV40128th03:40:57+01:29:58
451st

1865

Mac MccandlessM334thV5048th03:41:12+01:30:13
452nd

1884

Richard StraszynskiM335thV5049thWakefield Triathlon Club03:41:34+01:30:35
453rd

1576

David StephensM336thV40129th03:41:52+01:30:53
454th

1808

Howard Rowan BrownM337thV6018thDERBY TRI03:42:12+01:31:13
455th

1628

Lorraine BrooksF118thV4034th03:42:57+01:31:58
456th

1834

Richard EdgellM338thV5050thStockport Tri Club03:43:22+01:32:23
457th

1261

Ben CoombsM339thSEN142ndRochdale Triathlon Club03:43:35+01:32:36
458th

1780

Elizabeth Webb (toplis)F119thSEN64th03:44:13+01:33:14
459th

1757

Rachel ShawF120thSEN65thTEAM MANVERS03:46:00+01:35:01
460th

1484

Steve EdmansM340thV40130th03:46:10+01:35:11
461st

1794

Stephen AndrewsM341stV5051stRibble Valley Triathlon Club03:46:43+01:35:44
462nd

1557

Andy PriceM342ndV40131st03:47:02+01:36:03
463rd

1704

Sarah LeesonF121stV5018thTriSpirit03:47:16+01:36:17
464th

1816

Michael CampbellM343rdV5052ndmanvers tri club03:47:17+01:36:18
465th

1414

Craig WarnerM344thSEN143rd03:47:20+01:36:21
466th

1828

Chris DaviesM345thV5053rd03:47:41+01:36:42
467th

1874

Peter RothwellM346thV5054th03:48:26+01:37:27
468th

1637

Hannah ChapmanF122ndSEN66th03:49:14+01:38:15
469th

1881

Malcolm SowerbyM347thV5055th03:49:37+01:38:38
470th

1279

John FaircloughM348thSEN144thDarlington Triathlon Club03:50:12+01:39:13
471st

1851

NEVILLE HyltonM349thV5056th03:50:34+01:39:35
472nd

1368

Greg PottsM350thSEN145th03:51:04+01:40:05
473rd

1371

DAVID ReesM351stSEN146thManchester Triathlon Club03:51:04+01:40:05
474th

1413

Stuart WardM352ndSEN147th03:51:31+01:40:32
475th

1892

Mike WalkerM353rdV5057th03:51:40+01:40:41
476th

1487

Joseph FaeldoniaM354thV40132nd03:52:01+01:41:02
477th

1623

Kathryn BlackburnF123rdV5019th03:52:10+01:41:11
478th

1262

Sam CowardM355thSEN148th03:52:26+01:41:27
479th

1743

Amanda RandallF124thV4035th03:52:44+01:41:45
480th

1730

Susan NisbetF125thV4036thEdinburgh#303:52:59+01:42:00
481st

1670

Rachel HalesF126thV4037th03:53:07+01:42:08
482nd

1536

Robin MillarM356thV40133rdNewmarket Cycling & Triathlon Club03:53:17+01:42:18
483rd

1615

Helen BarberF127thSEN67th03:53:37+01:42:38
484th

1451

Mark Brown '75M357thV40134th03:54:03+01:43:04
485th

1711

Nancy MelroseF128thV4038th03:54:34+01:43:35
486th

1852

Robert IllingworthM358thV5058th03:54:38+01:43:39
487th

1356

James NothersM359thSEN149th03:55:13+01:44:14
488th

1518

Lee KeaneM360thV40135th03:55:14+01:44:15
489th

1291

Andrew GrayM361stSEN150th03:56:07+01:45:08
490th

1650

Chantelle DixonF129thSEN68th03:57:56+01:46:57
491st

1560

Tim RichardsM362ndV40136thCalderdale Tri club03:58:37+01:47:38
492nd

1620

Jennie BatesonF130thV4039th03:59:06+01:48:07
493rd

1612

Adeline BaillyF131stSEN69th03:59:52+01:48:53
494th

1659

Ebony FennellF132ndSEN70th04:01:03+01:50:04
495th

1745

Jeannette RichardsF133rdV5020thKingfishers Triathlon Club04:01:44+01:50:45
496th

1722

Julia MooreF134thV5021stRochdale Triathlon Club04:02:02+01:51:03
497th

1673

Rebecca HansonF135thSEN71st04:03:00+01:52:01
498th

1806

Steve BroadrickM363rdV5059thTITANS TRIATHLON04:04:09+01:53:10
499th

1681

Olivia HuntlyF136thSEN72nd04:04:20+01:53:21
500th

1643

Jenny CooperF137thV4040thWakefield Triathlon Club04:04:33+01:53:34
501st

1682

Gillian HydeF138thV5022ndCraven Energy04:05:29+01:54:30
502nd

1627

Anna BrinkmanF139thSEN73rd04:06:48+01:55:49
503rd

1233

Thomas AtkinsonM364thSEN151st04:08:07+01:57:08
504th

1469

Mike CrombleholmeM365thV40137th04:10:11+01:59:12
505th

1378

Neil SaundersM366thSEN152nd04:14:36+02:03:37
506th

1298

Jon HarrisM367thSEN153rd04:17:00+02:06:01
507th

1658

Charlene Feeney-sealeF140thSEN74th04:17:28+02:06:29
508th

1765

Tracey StinchcombeF141stV5023rdDERBY TRIATHLON CLUB04:18:40+02:07:41
509th

1652

Suzie DoreF142ndV4041stHOLMFIRTH HARRIERS04:22:14+02:11:15
510th

1693

Sarah KilbyF143rdSEN75th04:22:19+02:11:20
511st

1535

Matthew McveighM368thV40138th04:23:13+02:12:14
512nd

1548

Tom OdonnellM369thV40139th04:23:56+02:12:57
513rd

1694

Heather KingF144thSEN76th04:26:10+02:15:11
514th

1752

Ann RowellF145thV605thTenby Aces04:26:50+02:15:51
515th

1698

Paula KnowlesF146thV4042nd04:28:55+02:17:56
516th

1781

Angela WiffenF147thV4043rdTEAM CHERWELL04:29:50+02:18:51
517th

1672

Diane HammondF148thV5024th04:33:08+02:22:09
518th

1388

Craig SmithM370thSEN154th04:35:42+02:24:43
519th

1810

Stuart BruceM371stV5060thAlnwick Tri Club04:35:50+02:24:51
520th

1513

Paul HumesM372ndV40140th04:36:39+02:25:40
521st

1607

Suzanne AllinF149thV5025th04:36:42+02:25:43
522nd

1929

Talvinder PanesarM373rdSEN155th04:48:26+02:37:27
523rd

1475

Mike DevlinM374thV40141stnone04:48:41+02:37:42
524th

1644

Helena CrookF150thSEN77th04:53:24+02:42:25
525th

1349

Richard MurrayM375thSEN156th04:56:23+02:45:24
526th

1733

Joanne OrmondroydF151stV4044th04:57:31+02:46:32
527th

1860

David LeylandM376thV5061stRochdale Triathlon Club04:59:11+02:48:12
528th

1728

Charlotte MurrayF152ndSEN78th05:26:36+03:15:37
DNF (14 in total)
-

1377

Steven RushbyMSEN00:00:00-
-

1849

Christopher HollandMV6000:00:00-
-

1404

Andrew TrevillionMSEN00:00:00-
-

1783

Helen WilliamsFSENTotal Tri Training00:00:00-
-

1600

Richard WittyMV40Scarborough Kingfishers Tri Club00:00:00-
-

1547

Chris O'haraMV40Chester Triathlon Club00:00:00-
-

1496

Justin GillMV40West coast Triathlon00:00:00-
-

1468

Christopher CoxMV4000:00:00-
-

1303

chris HickMSEN00:00:00-
-

1482

Chris DuckMV4000:00:00-
-

1232

Stuart AtkinsonMSEN00:00:00-
-

1639

MELANIE Claire ClarkeFV50Evesham Vale Triathletes00:00:00-
-

1351

RICHARD NewmanMSEN00:00:00-
-

1434

Anthony ArmitageMV4000:00:00-

This results listing includes athletes who have opted not to show their full name. This is an option in the member profile settings.

You may also be interested in...

Absolute Tri Adult Duathlon and Youth & TriStar Triathlon Tristart 2019-06-22 11:00:00
East Leake Triathlon Sprint Distance 2019-03-31 08:00:00
East Leake Triathlon Sprint Distance 2019-09-29 08:00:00
Erewash Triathlon Individuals 2019-08-11 08:00:00