Oulton Park Autumn Duathlon 2017

Oct
08
2017

Splits

  • 8,600 metre Run
  • 38 kilometre Cycle
  • 4,300 metre Run

Race Options

Organiser

XTRA MILE EVENTS LTD

Contact details

Map

Standard Distance

Duathlon | 2017-10-08 09:00am
1 viewed last hour.

All Race Results

Gender

Jump to bib

Pos#NameCatClubFinish Time
1st

1028

Henry IrvineM1st25-291st01:37:23-
2nd

1058

Daniel JenkinM2nd30-341stRedVenom.co.uk01:40:10+00:02:47
3rd

1103

Ian LawtonM3rd35-391stMersey Tri Club01:40:24+00:03:01
4th

1139

Donald BrooksM4th40-441stTeignbridge tri'ers01:40:45+00:03:22
5th

1309

Matt MoorhouseM5th40-442nd01:42:26+00:05:03
6th

1025

Jonathan BarnesM6th25-292nd01:43:00+00:05:37
7th

1073

Peter EllisM7th30-342ndRAF Tri Club01:44:58+00:07:35
8th

1091

Phil BrushM8th35-392ndBengosspt01:45:24+00:08:01
9th

1037

Liam WalkerM9th25-293rdUniversity Of Sheffield Triathlon Club01:45:50+00:08:27
10th

1012

Nathan VeallM10th20-241stYork Triathlon Club01:46:12+00:08:49
11th

1113

David ThompsonM11th35-393rdRock To Roll Cc01:46:22+00:08:59
12th

1017

Dan HarbidgeM12th20-242ndWARRINGTON TRI CLUB01:46:59+00:09:36
13th

1296

TIM SmalesM13th35-394thWinchester and District AC01:47:50+00:10:27
14th

1237

Jonathan CurrieM14th25-294th01:47:55+00:10:32
15th

1120

ANDREW BoonM15th35-395thRUGBY TRI CLUB01:47:58+00:10:35
16th

1135

Nicolas PillingerM16th40-443rdTeamss01:48:16+00:10:53
17th

1116

RICHARD ShephardM17th35-396thStratford-upon-Avon Athletics Club01:49:02+00:11:39
18th

1198

David HobbsM18th45-491st01:49:07+00:11:44
19th

1094

Mark WardM19th35-397thTri Central Uk01:49:16+00:11:53
20th

1014

ANGUS SmithM20th20-243rd01:50:53+00:13:30
21st

1226

Peter RogersM21st50-541stManchester Triathlon Club01:51:00+00:13:37
22nd

1298

Scott O'neill-gwilliamsM22nd35-398thStourbridge Velo01:51:05+00:13:42
23rd

1181

ANDREW MooreM23rd45-492ndMammoth Lifestyle RT01:51:08+00:13:45
24th

1151

Mark HamerM24th40-444thStratford-upon-Avon Athletics Club01:51:39+00:14:16
25th

1110

Shane AllenM25th35-399thAltrincham Triathlon CLub01:51:49+00:14:26
26th

1297

David CooksonM26th35-3910thAthlete Matters01:51:54+00:14:31
27th

1011

James MellorM27th20-244thUniversity Of Sheffield Triathlon Club01:52:09+00:14:46
28th

1061

Simon McgloneM28th30-343rdManchester Triathlon Club01:52:26+00:15:03
29th

1236

Adrian SowerbyM29th50-542ndCarlisle Tri Club01:52:37+00:15:14
30th

1105

Mark BensonM30th35-3911thTRI-LAKELAND01:52:51+00:15:28
31st

1185

Mark FlanneryM31st45-493rd01:53:04+00:15:41
32nd

1176

NIGEL JonesM32nd45-494th01:53:11+00:15:48
33rd

1230

ROB KennardM33rd50-543rdBlack County Triathletes01:53:15+00:15:52
34th

1013

Ben HawkinsM34th20-245th01:53:34+00:16:11
35th

1137

Steve AbbottM35th40-445th01:53:44+00:16:21
36th

1231

Paul RogersM36th50-544thBlack County Triathletes01:53:49+00:16:26
37th

1295

Alex WardM37th30-344thMersey Tri Club01:54:00+00:16:37
38th

1246

Kevin MccloskeyM38th50-545thKnutsford Triathlon Club01:54:47+00:17:24
39th

1166

Andy TurnerM39th40-446thGREATER MANCHESTER FIRE SERVICE TRI CLUB01:54:50+00:17:27
40th

1082

BECKY LewisF1st35-391stMID SHROPSHIRE WHEELERS01:54:55+00:17:32
41st

1255

MICK FlahertyM40th55-591stWakefield Triathlon Club01:55:12+00:17:49
42nd

1264

Peter HollinsM41st55-592ndCity of Chester Tri Club01:55:20+00:17:57
43rd

1239

Wayne AylesburyM42nd50-546th01:55:37+00:18:14
44th

1300

Peter KirbyM43rd40-447thOther01:55:50+00:18:27
45th

1066

Sam MayglothlingM44th30-345thHEREFORD TRI CLUB01:55:53+00:18:30
46th

1187

Laurence CorbettM45th45-495thRichmond Triathlon Club01:55:57+00:18:34
47th

1227

MARK HavenhandM46th50-547thBarnsley Athletic Club01:56:05+00:18:42
48th

1277

Roy FlanaganM47th60-641stRossendale Triathlon Club01:56:27+00:19:04
49th

1018

Arran MccloskeyM48th20-246thKnutsford Triathlon Club01:56:40+00:19:17
50th

1159

Allan DoddsM49th40-448thLEEDS BRADFORD TRIATHLON CLUB01:57:04+00:19:41
51st

1004

Oliver Roy CockerillM50th17-181st01:57:20+00:19:57
52nd

1121

Barry MaskellM51st35-3912thLEEDS BRADFORD TRIATHLON CLUB01:57:21+00:19:58
53rd

1007

Zoe ChandlerF2nd20-241stBirmingham Uni Tri Club01:57:24+00:20:01
54th

1041

Phil WolfeM52nd25-295thMammoth Lifestyle RT01:58:12+00:20:49
55th

1218

Ivan NewtonM53rd50-548th01:58:19+00:20:56
56th

1030

Michal CybulskiM54th25-296th01:58:26+00:21:03
57th

1001

Callan RowlandM55th19-191stKALENJI TEAM01:58:43+00:21:20
58th

1293

Sion-Kelly WilliamsM56th19-192ndGog Triathlon01:59:14+00:21:51
59th

1130

Rhian RoxburghF3rd40-441stGOG Triathlon Club01:59:34+00:22:11
60th

1078

amy victoria GrocockF4th35-392ndLINCSQUAD01:59:56+00:22:33
61st

1162

Adrian FullerM57th40-449th02:00:11+00:22:48
62nd

1163

OWEN BardenM58th40-4410thMersey Tri Club02:00:14+00:22:51
63rd

1119

Andy TaylorM59th35-3913thBolton Tri Club02:00:18+00:22:55
64th

1068

Adam ToddM60th30-346thRossendale Triathlon Club02:00:46+00:23:23
65th

1034

Teddy WeymanM61st25-297th02:00:52+00:23:29
66th

1213

Alex Le BekF5th50-541stHarrogate Triathlon Club02:00:56+00:23:33
67th

1114

Ian CollingsM62nd35-3914thTri Rivington02:00:58+00:23:35
68th

1262

Kevin SextonM63rd55-593rd02:01:04+00:23:41
69th

1257

John HampsonM64th55-594thTRI PRESTON02:01:30+00:24:07
70th

1302

Adrian MorleyM65th45-496th02:01:36+00:24:13
71st

1108

Thomas GreenM66th35-3915th02:01:44+00:24:21
72nd

1259

Charles LinesM67th55-595thblue lagooners02:02:13+00:24:50
73rd

1008

Ellie Bethany CampbellF6th20-242ndMersey Tri Club02:02:17+00:24:54
74th

1254

Rob RiekieM68th55-596thTeam MK Tri02:02:25+00:25:02
75th

1202

Chris MillingtonM69th45-497th02:02:30+00:25:07
76th

1096

James SpeedieM70th35-3916thTeam Oxygen Addict02:03:07+00:25:44
77th

1059

Robert BradleyM71st30-347thYnys Mon Race Team02:03:08+00:25:45
78th

1002

Danny BeckM72nd19-193rd02:03:23+00:26:00
79th

1174

Angela Joiner-handyF7th45-491stWest Suffolk Wheelers and Triathlon Club02:03:26+00:26:03
80th

1263

Tim TaylorM73rd55-597thHEREFORD TRI CLUB02:03:33+00:26:10
81st

1072

Chris HallM74th30-348thBungay Black Dog Running Club02:03:41+00:26:18
82nd

1306

Stephen GouldingM75th55-598th02:03:58+00:26:35
83rd

1265

Dave MawhinneyM76th55-599thSy Tri (shrewsbury)02:04:14+00:26:51
84th

1192

ANDREW ChristianM77th45-498thMersey Tri Club02:04:22+00:26:59
85th

1090

Bruce DunlopM78th35-3917thCHESTER TRI CLUB02:04:41+00:27:18
86th

1191

Stephen BushellM79th45-499thKnutsford Triathlon Club02:05:02+00:27:39
87th

1235

WARREN MasonM80th50-549th02:05:31+00:28:08
88th

1183

Paul RileyM81st45-4910thSt Helens Tri02:05:38+00:28:15
89th

1048

Rebecca PierceF8th30-341st02:05:44+00:28:21
90th

1266

David DyerM82nd55-5910thBERKSHIRE TRI SQUAD02:05:50+00:28:27
91st

1063

Adam O'sheaM83rd30-349thSt Helens Tri Club02:05:50+00:28:27
92nd

1196

Christopher StephensM84th45-4911thChester Road Club02:06:08+00:28:45
93rd

1102

Chris BoothM85th35-3918th02:06:10+00:28:47
94th

1294

Lewis SevilleM86th20-247thCheshire Mavericks Cycling Club02:06:14+00:28:51
95th

1136

Stephen KingM87th40-4411thSheffield Tri CLUB02:06:18+00:28:55
96th

1060

Ian SharplesM88th30-3410thTeam Deane Triathlon Club02:06:22+00:28:59
97th

1219

Gavin BrownM89th50-5410th02:06:38+00:29:15
98th

1271

CHRIS FordeM90th55-5911thRochdale Tri Club02:06:39+00:29:16
99th

1283

Rob PearsonM91st60-642ndSheffield Tri CLUB02:06:47+00:29:24
100th

1117

James JacksonM92nd35-3919thLOSTOCK AC02:07:17+00:29:54
101st

1156

Andrew KeenanM93rd40-4412thMersey Tri Club02:07:30+00:30:07
102nd

1087

Ruth JonesF9th35-393rdFARNHAM TRI CLUB02:07:31+00:30:08
103rd

1027

Patrick HickeyM94th25-298th02:07:55+00:30:32
104th

1095

ROB JudeM95th35-3920thTRISMART02:08:08+00:30:45
105th

1203

Andy HolladayM96th45-4912th02:08:11+00:30:48
106th

1122

Matthew DawsonM97th35-3921stRAF Tri Club02:08:37+00:31:14
107th

1142

Simon BakerM98th40-4413thBolton Metro Tri Club02:08:43+00:31:20
108th

1282

Stephen RobertsM99th60-643rdOO Tri (Oswestry Olympians)02:08:48+00:31:25
109th

1043

CHRIS BeckM100th25-299th02:08:49+00:31:26
110th

1065

Craig CollierM101st30-3411thTeme Leisure Tri02:08:51+00:31:28
111st

1175

Suzanne ToppinF10th45-492ndArragons Cumbrian Tri Club02:08:59+00:31:36
112nd

1178

Joe SteeleM102nd45-4913thRoundhay Runners02:09:05+00:31:42
113rd

1279

DAVID FarrellM103rd60-644thDartford & White Oak Tir Club02:09:08+00:31:45
114th

1021

Josephine MullaneF11th25-291stSTAFFORD TRI CLUB02:09:11+00:31:48
115th

1195

Chris WhelanM104th45-4914thMersey Tri Club02:09:34+00:32:11
116th

1274

Martin DurrantM105th60-645thTattenhall Runners02:09:53+00:32:30
117th

1010

NICOLE BeckF12th20-243rdTRI ANGLIA02:10:01+00:32:38
118th

1301

Steven LonsdaleM106th40-4414thOther02:10:15+00:32:52
119th

1256

Mark GollingsM107th55-5912thLINCSQUAD02:10:51+00:33:28
120th

1281

Graham BellM108th60-646thDarlington Tri Club02:11:04+00:33:41
121st

1253

Stephen HorsmanM109th55-5913th02:11:15+00:33:52
122nd

1153

Dean JacksonM110th40-4415th02:11:16+00:33:53
123rd

1152

Zack HockingM111st40-4416th02:11:19+00:33:56
124th

1206

Alison BagnallF13th50-542ndStratford-upon-Avon Athletics Club02:11:26+00:34:03
125th

1194

Russell MorrisM112nd45-4915thDarwen Dashers02:11:30+00:34:07
126th

1184

Julian HespM113rd45-4916thLINCSQUAD02:11:38+00:34:15
127th

1308

Jason RileyM114th45-4917th02:11:40+00:34:17
128th

1079

Sarah AttwoodF14th35-394thYork Triathlon Club02:11:44+00:34:21
129th

1276

ROLAND ShawM115th60-647thTRI-ANGLIA02:12:12+00:34:49
130th

1285

Steven RueM116th65-691stWest Suffolk Wheelers and Triathlon Club02:12:30+00:35:07
131st

1143

Kevin MccarthyM117th40-4417th02:12:43+00:35:20
132nd

1057

Mark LeesM118th30-3412thChorley Harriers and Tri Club02:13:02+00:35:39
133rd

1134

Tracy HampsonF15th40-442ndWARRINGTON TRI CLUB02:13:41+00:36:18
134th

1140

David WoosterM119th40-4418thWarrington Road Runners02:13:50+00:36:27
135th

1245

Andy HarlandM120th50-5411th02:14:04+00:36:41
136th

1284

Paul AdkinsM121st60-648thSTOCKPORT TRI02:14:16+00:36:53
137th

1288

Mick AnglimM122nd70-741stHARDLEY RUNNERS02:14:31+00:37:08
138th

1040

Jamie JeffriesM123rd25-2910th02:14:39+00:37:16
139th

1154

Timothy JonesM124th40-4419thTRENTHAM RUNNING CLUB02:14:48+00:37:25
140th

1161

David GaskellM125th40-4420thKnutsford Triathlon Club02:15:05+00:37:42
141st

1097

Mark HattonM126th35-3922ndNewcastle (Staffs) Tri Club02:15:14+00:37:51
142nd

1053

Monika DunlopF16th30-342nd02:15:28+00:38:05
143rd

1064

Robert O'sheaM127th30-3413thSt Helens Tri Club02:15:29+00:38:06
144th

1109

Thomas AllenM128th35-3923rdWest Yorkshire Police Tri Section02:15:42+00:38:19
145th

1022

Sara Owczarczak-garsteckaF17th25-292ndLiverpool Bravehearts Bicycle Club02:15:59+00:38:36
146th

1179

Anthony MortonM129th45-4918thCraven Energy Triathlon Club02:16:08+00:38:45
147th

1249

Jane RitchieF18th55-591stGreenlightPT02:16:25+00:39:02
148th

1100

Chris WebbM130th35-3924thSy Tri (shrewsbury)02:17:16+00:39:53
149th

1209

Ruth ChadwickF19th50-543rdReal Fitness02:17:35+00:40:12
150th

1272

Liz BallF20th60-641stValley Striders Triathlon Club02:17:48+00:40:25
151st

1141

Graham PogsonM131st40-4421st02:17:51+00:40:28
152nd

1155

Peter StoddardM132nd40-4422nd02:17:59+00:40:36
153rd

1269

Paul NapierM133rd55-5914th02:18:10+00:40:47
154th

1247

Mike ClarkeM134th50-5412thChester Road Club02:18:11+00:40:48
155th

1307

John BoothM135th65-692ndWakefield Triathlon Club02:18:20+00:40:57
156th

1089

James IzzardM136th35-3925th02:18:21+00:40:58
157th

1075

Laura MonighanF21st35-395th02:18:33+00:41:10
158th

1107

Iain LancasterM137th35-3926th02:18:39+00:41:16
159th

1190

Mark PercivalM138th45-4919thVc Cumbria02:19:02+00:41:39
160th

1228

Steven CrowtherM139th50-5413thCalderdale Tri club02:19:56+00:42:33
161st

1251

FRANCES Elizabeth HooperF22nd55-592ndReal Fitness Race Team02:20:19+00:42:56
162nd

1182

Paul KnightingM140th45-4920th02:20:24+00:43:01
163rd

1223

Fiona JohnstonM141st50-5414th02:20:27+00:43:04
163rd

1223

Fiona JohnstonF23rd50-544th02:20:27+00:43:04
164th

1054

Helen MorrisF24th30-343rdChorley Harriers and Tri Club02:20:30+00:43:07
164th

1054

Helen MorrisM142nd30-3414thChorley Harriers and Tri Club02:20:30+00:43:07
165th

1104

Daniel GrahamM141st35-3927th02:20:49+00:43:26
166th

1188

Martin HughesM142nd45-4921stChorley Harriers and Tri Club02:21:14+00:43:51
167th

1303

Simon WardM143rd45-4922nd02:21:30+00:44:07
168th

1217

Andrew EhrlichM144th50-5414th02:21:42+00:44:19
169th

1111

Chris De RyckeM145th35-3928th02:21:48+00:44:25
170th

1180

Craig ForsythM146th45-4923rd02:22:14+00:44:51
171st

1006

Emily PatchF25th20-244th02:22:18+00:44:55
172nd

1275

Ian LaingM147th60-649thWrexham Tri Club02:22:21+00:44:58
173rd

1215

Martin BedwinM148th50-5415th02:22:30+00:45:07
174th

1299

Fraser MurrayM149th35-3929thNewcastle (Staffs) Tri Club02:23:31+00:46:08
175th

1020

Lucy StuartF26th25-293rdWARRINGTON TRI CLUB02:23:59+00:46:36
176th

1286

Tony JohnsonM150th65-693rdRUGBY TRI CLUB02:24:08+00:46:45
177th

1158

Anthony DonohueM151st40-4423rd02:24:30+00:47:07
178th

1149

Martin O'reillyM152nd40-4424th02:24:48+00:47:25
179th

1088

Rachel CullenF27th35-396th02:24:52+00:47:29
180th

1093

Andy RutledgeM153rd35-3930thTeam Oxygneaddict02:24:55+00:47:32
181st

1225

Michael LedgertonM154th50-5416th02:25:11+00:47:48
182nd

1157

Paul CawleyM155th40-4425th02:25:33+00:48:10
183rd

1244

Colin Vallance-owenM156th50-5417thMersey Tri Club02:25:37+00:48:14
184th

1205

Wendy DrakeF28th50-545thRacepace02:25:57+00:48:34
185th

1129

Susan RobertsF29th40-443rd02:26:19+00:48:56
186th

1148

Mark FletcherM157th40-4426th02:26:26+00:49:03
187th

1267

Phil WilcoxonM158th55-5915th02:26:38+00:49:15
188th

1234

Mark BurnsM159th50-5418thLEEDS BRADFORD TRIATHLON CLUB02:26:44+00:49:21
189th

1118

John PlantM160th35-3931st02:27:19+00:49:56
190th

1270

Rich EllisM161st55-5916thSTAFFORD TRI CLUB02:27:34+00:50:11
191st

1268

Martin WoodM162nd55-5917th02:28:16+00:50:53
192nd

1201

GAVIN HoltorpM163rd45-4924thGlossop Triathlon Club02:28:30+00:51:07
193rd

1132

CLAIRE ChapmanF30th40-444th02:28:49+00:51:26
194th

1292

Angella HughesF31st50-546thGog Triathlon02:28:55+00:51:32
195th

1138

Arek MajdanskiM164th40-4427thManchester Triathlon Club02:29:26+00:52:03
196th

1036

Joe BrownM165th25-2911th02:30:52+00:53:29
197th

1232

Azzam TaktakM166th50-5419thSt Helens Tri02:30:57+00:53:34
198th

1216

David HudsonM167th50-5420th02:31:35+00:54:12
199th

1131

Claire ChadwickF32nd40-445th02:32:56+00:55:33
200th

1242

Adrian VineM168th50-5421st02:33:00+00:55:37
201st

1125

Victoria Louise HudsonF33rd40-446th02:33:01+00:55:38
202nd

1200

Paul FarringtonM169th45-4925thStockport Tri Club02:33:08+00:55:45
203rd

1101

Stuart mark BensonM170th35-3932nd02:34:32+00:57:09
204th

1214

Mairi MccloskeyF34th50-547thKnutsford Triathlon Club02:36:05+00:58:42
205th

1273

Ian BlakemoreM171st60-6410thEryri02:36:51+00:59:28
206th

1220

John RushworthM172nd50-5422ndSTAINLAND LIONS RC02:37:58+01:00:35
207th

1124

Marlena WhiteF35th40-447thManchester Triathlon Club02:39:38+01:02:15
208th

1208

Nicola BrackenF36th50-548th02:40:48+01:03:25
209th

1056

Jonathan EdwardsM173rd30-3414thWakefield Triathlon Club02:41:02+01:03:39
210th

1261

Tony GreenM174th55-5918th02:41:23+01:04:00
211st

1250

Rose TodhunterF37th55-593rdOne Life Racing02:41:42+01:04:19
212nd

1260

Peter BarnesM175th55-5919th02:42:06+01:04:43
213rd

1233

Alan MatherM176th50-5423rdLOSTOCK AC02:42:07+01:04:44
214th

1167

Chris BaldwinM177th40-4428thTEAM MANVERS02:42:38+01:05:15
215th

1046

Harvey WaltersM178th25-2912th02:43:22+01:05:59
216th

1204

Kathryn BlackburnF38th50-549th02:43:41+01:06:18
217th

1029

Will HensonM179th25-2913th02:44:22+01:06:59
218th

1042

Harry BradleyM180th25-2914th02:44:23+01:07:00
219th

1083

Janet WykesF39th35-397th02:47:14+01:09:51
220th

1199

Ricky WestM181st45-4926th02:47:49+01:10:26
221st

1112

Ian BarkerM182nd35-3933rd02:49:59+01:12:36
222nd

1051

CAMILLA PrattF40th30-344thLEEDS BRADFORD TRIATHLON CLUB02:51:06+01:13:43
223rd

1193

Anthony WheeldonM183rd45-4927th02:53:38+01:16:15
224th

1177

William AckersM184th45-4928thSTOCKPORT TRI02:53:38+01:16:15
225th

1055

Simon LovellM185th30-3415th02:55:57+01:18:34
226th

1289

PRESTON GrundyM186th70-742ndDudley Kingswinford R C02:58:49+01:21:26
227th

1147

Stephen BillingM187th40-4429th03:06:01+01:28:38
228th

1173

Debs ClarkeF41st45-493rdNewcastle (Staffs) Tri Club03:06:04+01:28:41
229th

1164

James ParryM188th40-4430th03:13:46+01:36:23
230th

1258

Rob KearnsM189th55-5920th03:38:21+02:00:58
-

1080

Emma MooreF35-3900:00:00-
-

1144

Mark HowardM40-44Mersey Tri Club00:00:00-
-

1145

Alex TaylorM40-44Sportstest Rt00:00:00-
-

1032

James TaylorM25-2900:00:00-
-

1133

Emma LordF40-4400:00:00-
Finished (72 in total)
-

1224

Darren HolyheadM50-54Stourbridge Cycling Club00:00:00-
-

1241

Ian RobertsM50-54Wilmslow Running Club00:00:00-
-

1278

Bill KirkM60-64SUN CITY TRI00:00:00-
-

1126

Jo BillingsF40-44RG Active00:00:00-
-

1106

David Middleton EganM35-39Knutsford Triathlon Club00:00:00-
-

1026

TOM MowbrayM25-2900:00:00-
-

1070

Robert KellyM30-3400:00:00-
-

1015

Harry EdneyM20-2400:00:00-
-

1238

Demetrious KalliM50-54Saddledrunk00:00:00-
-

1033

James BudgeM25-2900:00:00-
-

1077

Chantal DelaneyF35-3900:00:00-
-

1038

Keiran JohnsonM25-29humber triathletes00:00:00-
-

1222

Colin ClarkeM50-5400:00:00-
-

1049

Ceri ShephardF30-34Stratford-upon-Avon Athletics Club00:00:00-
-

1099

Ian HalsallM35-3900:00:00-
-

1172

Julie HoughtonF45-49Mossley Hill AC00:00:00-
-

1169

Seanin GilmoreF45-49Do3 Coaching Squad00:00:00-
-

1221

Michael BradyM50-5400:00:00-
-

1016

Jack LiveseyM20-2400:00:00-
-

1069

Chris JohnsonM30-3400:00:00-
-

1123

Jayne EllisF40-4400:00:00-
-

1229

David LeylandM50-54Rochdale Tri Club00:00:00-
-

1047

Stephen GreenallM25-2900:00:00-
-

1207

Kim BabbF50-54Stourbridge Cycling Club00:00:00-
-

1240

DAVID StockwellM50-54Team Dillon00:00:00-
-

1019

Molly NichollsF25-29LOUTH AC00:00:00-
-

1165

Jonathan RamsayM40-4400:00:00-
-

1076

Emma Wright-phillipsF35-3900:00:00-
-

1023

Alison O'donnellF25-2900:00:00-
-

1287

Stuart McgowanM65-69Hillingdon Triathletes00:00:00-
-

1062

James ColemanM30-3400:00:00-
-

1252

DAVID PolandM55-59Dartford White Oak00:00:00-
-

1050

Juliette StraussF30-3400:00:00-
-

1210

Anne JohnsonF50-54Calderdale Tri club00:00:00-
-

1211

SARAH GunnF50-54Cirencester00:00:00-
-

1085

Erica MordueF35-3900:00:00-
-

1212

Gaynor BroughF50-5400:00:00-
-

1280

Nicholas DinsdaleM60-64Ribble Valley Triathlon Club00:00:00-
-

1009

Nick ChadwickF20-2400:00:00-
-

1243

IAN CardyM50-5400:00:00-
-

1304

Kevin BexleyM50-5400:00:00-
-

1098

Tom LissettM35-3900:00:00-
-

1035

Joe FellowsM25-2900:00:00-
-

1081

Jenny GoodwinF35-3900:00:00-
-

1248

Tracy FordF55-5900:00:00-
-

1039

Ben GrimesM25-2900:00:00-
-

1005

Harry KayM17-1800:00:00-
-

1128

MICHELLE DonnellyF40-44Team Dillon00:00:00-
-

1171

Ann LeylandF45-49Rochdale Tri Club00:00:00-
-

1084

Helen KiniF35-39Total Tri Training00:00:00-
-

1160

Stuart RichardsonM40-4400:00:00-
-

1052

CLAIRE PickersgillF30-3400:00:00-
-

1290

ALAN MorrisM75-79SHROPSHIRE SHUFFLERS00:00:00-
-

1071

Westley MooreM30-3400:00:00-
-

1127

Heather BarclayF40-4400:00:00-
-

1150

Cliff BarclayM40-4400:00:00-
-

1031

Alex RobertsM25-2900:00:00-
-

1092

Thomas FriarM35-3900:00:00-
-

1170

Elizabeth BurgessF45-49Derby Tri Club00:00:00-
-

1115

Paul RogersM35-3900:00:00-
-

1024

Helen WhiteF25-2900:00:00-
-

1067

Jake McdowellM30-3400:00:00-
-

1186

Andrew CarterM45-49WEST CHESHIRE AC00:00:00-
-

1189

Julian WrightM45-4900:00:00-
-

1197

Mark WeightM45-4900:00:00-
-

1168

Neive RichardsonF45-4900:00:00-
-

1086

Kerry SnookesF35-3900:00:00-
-

1044

David SmithM25-29Tri Rivington00:00:00-
-

1074

Steven FrostM30-3400:00:00-
-

1045

Lee BrownM25-29Manchester Triathlon Club00:00:00-
-

1305

Michael BirtwhistleM50-5400:00:00-
-

1146

Jimmy PettittM40-4400:00:00-

You may also be interested in...

Oulton Park Autumn Duathlon Sprint Distance 2019-09-29 10:00:00
Absolute Tri Adult Duathlon and Youth & TriStar Triathlon Adults 2019-06-22 11:00:00
Bayside Autumn Duathlon Sprint Duathlon 2019-11-03 07:30:00
Great Notley Autumn Duathlon Sprint Distance 2019-10-06 09:00:00