M3 Monikie Sprint Triathlon 2017

Jul
09
2017

Splits

  • 750 metre Swim
  • 21 kilometre Cycle
  • 5 kilometre Run

Race Options

Map

Sprint Distance

Triathlon | 2017-07-09 11:00am
1 viewed last hour.

All Race Results

Gender

Jump to bib

Pos#NameCatClubFinish Time
1st

33

DOUGLAS RobertsM1stSEN1stYonda Racing01:01:47-
2nd

15

Lewis StrachanM2ndSEN2ndPro Endurance01:03:27+00:01:40
3rd

96

Ian LoganM3rdSEN3rd01:06:24+00:04:37
4th

2

Peter HolmesM4thYTH1stJersey Triathlon Club01:07:01+00:05:14
5th

126

Andy TurnbullM5thVET1stStirling Triathlon Club01:07:10+00:05:23
6th

14

Sam HodsonM6thJUN1st01:07:10+00:05:23
7th

235

Debbie MooreF1stSEN1stSpeedhub01:07:21+00:05:34
8th

7

Luke WilliamsM7thJUN2nd01:07:23+00:05:36
9th

10

Rory StrachanM8thJUN3rdFusion Triathlon Club01:07:46+00:05:59
10th

138

STEPHEN ClarkM9thVET2ndFIFE AC01:08:00+00:06:13
11th

77

Martin GoreM10thSEN4thHartreeJETS/LBFRS01:08:00+00:06:13
12th

136

Robert HarrisonM11thVET3rdMonifieth Triathlon Club01:08:20+00:06:33
13th

233

Natalie MilneF2ndSEN2nd01:08:25+00:06:38
14th

99

Dave HolmesM12thSEN5thJersey Triathlon Club01:08:25+00:06:38
15th

11

Andrew MerryM13thJUN4thMonifieth Triathlon Club01:08:42+00:06:55
16th

35

James AdamsonM14thSEN6th01:08:56+00:07:09
17th

4

Robert SparksM15thYTH2ndEast Fife Triathlon Club01:09:12+00:07:25
18th

24

Daniel McfeelyM16thSEN7thHartree JETS01:09:30+00:07:43
19th

148

DAVID HorneM17thVET4thTrythan01:10:02+00:08:15
20th

69

marcus TaylorM18thSEN8thEast Fife Triathlon Club01:10:05+00:08:18
21st

181

Mike HarveyM19thSVET1stPerth Triathlon Club01:10:10+00:08:23
22nd

18

Sandy WallerM20thSEN9th01:10:13+00:08:26
23rd

34

Philip HarrisonM21stSEN10thEDINBURGH TRIATHLETES01:10:29+00:08:42
24th

30

Scott FindlayM22ndSEN11thHartree JETS01:10:46+00:08:59
25th

41

Scott RobertsonM23rdSEN12thHartree JETS01:10:58+00:09:11
26th

71

TOM WilsonM24thSEN13thF4L Triathlon Coaching01:11:03+00:09:16
27th

80

Pete MatthewsM25thSEN14thFLEET FEET TRIATHLETES01:11:23+00:09:36
28th

17

Hamish SutherlandM26thSEN15thAberdeen University Triathlon Club01:11:59+00:10:12
29th

51

Drew JohnstonM27thSEN16thG Squad Triathlon01:12:03+00:10:16
30th

215

Sophia GreenF3rdJUN1st01:12:16+00:10:29
31st

108

Alan HolmesM28thVET5thFusion Triathlon Club01:12:30+00:10:43
32nd

22

Callum RennetM29thSEN17thMonifieth Triathlon Club01:12:38+00:10:51
33rd

88

Graeme StarkeyM30thSEN18thDavid Lloyd Edinburgh01:12:44+00:10:57
34th

247

Kirsty O'brienF4thSEN3rdLanark Triathlon Club01:12:55+00:11:08
35th

113

Benjamin WoodM31stVET6thFLEET FEET TRIATHLETES01:12:58+00:11:11
36th

183

David AuchieM32ndSVET2ndAyrodynamic Triathlon Club01:13:02+00:11:15
37th

58

Graeme OudneyM33rdSEN19th01:13:26+00:11:39
38th

134

Andy LavelleM34thVET7thRoyal Marines Triathlon01:13:28+00:11:41
39th

168

Dave SmithM35thSVET3rdEdinburgh #301:13:40+00:11:53
40th

266

Elizabeth RichardsonF5thVET1stEDINBURGH TRIATHLETES01:13:48+00:12:01
41st

159

Gavin MunnM36thVET8thEdinburgh #301:13:51+00:12:04
42nd

119

George PounderM37thVET9thPerth Triathlon Club01:13:56+00:12:09
43rd

184

Martin DuthieM38thSVET4thG72 TRI01:14:00+00:12:13
44th

127

Robert WatersonM39thVET10thWest Lothian Triathlon01:14:19+00:12:32
45th

192

Duncan WoodM40thSVET5thFLEET FEET TRIATHLETES01:14:42+00:12:55
46th

29

Karl OwensM41stSEN20thAyrodynamic Triathlon Club01:14:47+00:13:00
47th

3

Cameron GrayM42ndYTH3rd01:15:08+00:13:21
48th

128

ANGUS PedenM43rdVET11thAyrodynamic Triathlon Club01:15:28+00:13:41
49th

154

David MillerM44thVET12th01:15:36+00:13:49
50th

118

Euan BattenM45thVET13thHartree JETS01:15:41+00:13:54
51st

59

Geoffrey MartinM46thSEN21st01:15:45+00:13:58
52nd

221

Phoebe Lloyd-evansF6thJUN2ndUniversity of Stirling Triathlon Club01:15:52+00:14:05
53rd

219

Brooke GilliesF7thJUN3rdEast Fife Triathlon Club01:15:54+00:14:07
54th

43

Mark TindalM47thSEN22nd01:15:55+00:14:08
55th

46

Steven BrownM48thSEN23rdRAF LOSSIEMOUTH01:15:57+00:14:10
56th

79

Gordon BrownM49thSEN24thMonifieth Triathlon Club01:16:17+00:14:30
57th

38

Lewis BruceM50thSEN25thMonifieth Triathlon Club01:16:42+00:14:55
58th

189

David HirstM51stSVET6th01:16:49+00:15:02
59th

95

Liam GoldieM52ndSEN26thWest Lothian Triathlon01:16:54+00:15:07
60th

264

Gillian HislopF8thVET2ndPentland Triathletes01:16:59+00:15:12
61st

28

Jamie RobinsonM53rdSEN27thMonifieth Triathlon Club01:17:23+00:15:36
62nd

156

Robert McgonigalM54thVET14thInverclyde Velo01:17:28+00:15:41
63rd

223

Cliona FergusonF9thSEN4thStirling Triathlon Club01:17:30+00:15:43
64th

200

William BunyanM55thVint1stPerth Triathlon Club01:17:43+00:15:56
65th

97

Dave HoldenM56thSEN28thlomond hill runners01:17:46+00:15:59
66th

158

PETER NessM57thVET15thEdinburgh RC01:17:48+00:16:01
67th

106

Cameron WarnerM58thVET16thPitreavie AAC01:18:00+00:16:13
68th

131

Scott MuirM59thVET17th01:18:00+00:16:13
69th

224

Coralie ArthurF10thSEN5th01:18:05+00:16:18
70th

190

Fraser ArnotM60thSVET7thEdinburgh RC01:18:05+00:16:18
71st

174

Douglas James Alexander AdamsonM61stSVET8thMonifieth Triathlon Club01:18:05+00:16:18
72nd

176

Dave ReidM62ndSVET9thTriathlon Inverness01:18:09+00:16:22
73rd

5

Cian O'keeffeM63rdJUN5thcarrick-on-suir triathlon club01:18:14+00:16:27
74th

229

Michelle MackayF11thSEN6thMonifieth Triathlon Club01:18:18+00:16:31
75th

13

William SmithM64thJUN6thEdinburgh #301:18:18+00:16:31
76th

67

Mark ZuidewindM65thSEN29th01:18:33+00:16:46
77th

125

James MylesM66thVET18th01:18:38+00:16:51
78th

173

Dermid ArthurM67thSVET10th01:18:41+00:16:54
79th

121

Derek Alexander LittlejohnM68thVET19th01:18:41+00:16:54
80th

101

Graeme CraneM69thVET20th01:18:41+00:16:54
81st

263

Lorna ToddF12thVET3rdAyrodynamic Triathlon Club01:18:44+00:16:57
82nd

74

Euan ShepherdM70thSEN30th01:18:52+00:17:05
83rd

133

Alastair NessM71stVET21stAyrodynamic Triathlon Club01:18:54+00:17:07
84th

193

Tom McinnesM72ndSVET11thZ Coaching01:18:56+00:17:09
85th

194

GEORGE LambieM73rdSVET12thFusion Triathlon Club01:18:56+00:17:09
86th

267

Sian ToveyF13thVET4th01:19:08+00:17:21
87th

140

Mike TalbotM74thVET22ndMontrose Triathlon Club01:19:13+00:17:26
88th

213

Sam McinnesF14thYTH1stZ Coaching01:19:19+00:17:32
89th

191

Phil Parr-burmanM75thSVET13thEDINBURGH TRIATHLETES01:19:23+00:17:36
90th

20

Alexander CarltonM76thSEN31stRAF Lossiemouth Triathlon01:19:29+00:17:42
91st

218

Eilidh ThomsonF15thJUN4thThe University of Edinburgh Triathlon Club01:20:05+00:18:18
92nd

198

Craig HunterM77thSVET14thEdinburgh RC01:20:10+00:18:23
93rd

31

Dominic SharkeyM78thSEN32ndMid Argyll Triathlon & Cycle Club01:20:12+00:18:25
94th

37

Christopher SmithM79thSEN33rd01:20:16+00:18:29
95th

160

Kevin KellyM80thVET23rdVO2 MAXIMUM RACING TEAM01:20:24+00:18:37
96th

1

Eoin SimpsonM81stYTH4thMonifieth Triathlon Club01:20:30+00:18:43
97th

92

Scott SteedmanM82ndSEN34th01:20:34+00:18:47
98th

157

Nick BryanM83rdVET24thtayside fire brigade tri club01:20:42+00:18:55
99th

26

David AdamsM84thSEN35thGrangemouth Triathlon Club01:20:56+00:19:09
100th

142

Alistair DuncanM85thVET25th01:21:09+00:19:22
101st

93

Andrew MillerM86thSEN36thPerth Triathlon Club01:21:16+00:19:29
102nd

104

Graeme WyllieM87thVET26thAYRODYNAMIC01:21:17+00:19:30
103rd

115

Paul RossM88thVET27thMontrose Triathlon Club01:21:21+00:19:34
104th

50

Ryan GormanM89thSEN37th01:21:29+00:19:42
105th

86

Craig WhiteM90thSEN38thPerth Triathlon Club01:21:40+00:19:53
106th

226

Iona CampbellF16thSEN7th01:21:53+00:20:06
107th

288

Helen WintonF17thSVET1stStirling Triathlon Club01:21:55+00:20:08
108th

204

Keith VarneyM91stVint2ndFLEET FEET TRIATHLETES01:21:57+00:20:10
109th

228

Alice LoudonF18thSEN8thEDINBURGH TRIATHLETES01:22:02+00:20:15
110th

144

Roy BuchananM92ndVET28thPORTOBELLO RUNNING CLUB01:22:08+00:20:21
111st

36

Stewart MckinstrayM93rdSEN39th01:22:15+00:20:28
112nd

199

Alastair StewartM94thVint3rdAyrodynamic Triathlon Club01:22:19+00:20:32
113rd

152

Ian BellM95thVET29thAbingdon Vale Tri01:22:23+00:20:36
114th

269

Rachel FaganF19thVET5thHartree JETS01:22:24+00:20:37
115th

182

Norman LuceyM96thSVET15thGrangemouth Triathlon Club01:22:39+00:20:52
116th

130

George MckinleyM97thVET30th01:22:40+00:20:53
117th

195

Peter DownieM98thSVET16thEDINBURGH TRIATHLETES01:22:47+00:21:00
118th

285

Anne PeatF20thSVET2ndEdinburgh RC01:22:48+00:21:01
119th

73

Stuart DicksonM99thSEN40thMontrose Triathlon Club01:22:53+00:21:06
120th

227

Catriona LockieF21stSEN9th01:22:57+00:21:10
121st

272

Alicja WeyerF22ndVET6thPerth Triathlon Club01:23:00+00:21:13
122nd

16

Alasdair RennetM100thSEN41st01:23:16+00:21:29
123rd

150

Adrian WoodM101stVET31stEast Fife Triathlon Club01:23:25+00:21:38
124th

201

DAVID SutherlandM102ndVint4thWick Triathlon Club01:23:36+00:21:49
125th

239

Lesley DunnF23rdSEN10th01:23:50+00:22:03
126th

237

Angela BellF24thSEN11thRAF Lossiemouth Triathlon01:23:54+00:22:07
127th

76

Sylwester NowocienM103rdSEN42ndPerth Triathlon Club01:23:57+00:22:10
128th

171

Mark BriggsM104thSVET17th01:23:58+00:22:11
129th

278

Gillian SangsterF25thVET7thMonifieth Triathlon Club01:24:00+00:22:13
130th

188

Brian TimneyM105thSVET18th01:24:20+00:22:33
131st

217

Ailsa BeckF26thJUN5th01:24:22+00:22:35
132nd

254

Ashley BlundellF27thSEN12th#ltt01:24:22+00:22:35
133rd

60

Vinnie StewartM106thSEN43rd01:24:24+00:22:37
134th

177

Bruce SimpsonM107thSVET19thMonifieth Triathlon Club01:24:32+00:22:45
135th

250

Lyndsey BlairF28thSEN13thAyrodynamic Triathlon Club01:24:36+00:22:49
136th

68

Adam ClarkeM108thSEN44thRAF TRIATHLON01:24:38+00:22:51
137th

236

Laura OudneyF29thSEN14th01:24:41+00:22:54
138th

283

Lorna SloanF30thSVET3rdAyrodynamic Triathlon Club01:24:50+00:23:03
139th

103

Alan IrvingM109thVET32ndFLEET FEET TRIATHLETES01:24:52+00:23:05
140th

273

Susan NisbetF31stVET8thEdinburgh#301:24:54+00:23:07
141st

94

Colin BeveridgeM110thSEN45th01:24:56+00:23:09
142nd

258

Emma LunanF32ndVET9th01:25:05+00:23:18
143rd

153

Raymond EvendenM111stVET33rdGrangemouth Triathlon Club01:25:23+00:23:36
144th

261

Jeni WardenF33rdVET10thMontrose Triathlon Club01:25:30+00:23:43
145th

100

Alasdair HoodM112ndSVET20th01:25:34+00:23:47
146th

52

Stephen MudieM113rdSEN46thMonifieth Triathlon Club01:25:37+00:23:50
147th

206

Bill ReesM114thVint5thGlasgow Triathlon Club01:25:56+00:24:09
148th

249

Sally Newman-carterF34thSEN15thEast Fife Triathlon Club01:26:01+00:24:14
149th

39

Jethro BrowellM115thSEN47th01:26:12+00:24:25
150th

107

Nathan OneillM116thVET34thRAF Lossiemouth Triathlon01:26:21+00:24:34
151st

78

Scott BeggM117thSEN48th01:26:21+00:24:34
152nd

187

Michael BuskieM118thSVET21st01:26:26+00:24:39
153rd

203

Cliff ShardalowM119thVint6thForres Harriers01:26:36+00:24:49
154th

163

David InnesM120thSVET22ndPerth Triathlon Club01:26:37+00:24:50
155th

65

Rich BallantyneM121stSEN49thMontrose Triathlon Club01:26:46+00:24:59
156th

64

Ben HeapM122ndSEN50thPerth Triathlon Club01:26:56+00:25:09
157th

165

Andy MilneM123rdSVET23rdGLENROTHES TRIATHLON CLUB01:26:58+00:25:11
158th

139

Michael EmslieM124thVET35th01:27:06+00:25:19
159th

293

Miriam RennetF35thSVET4thMonifieth Triathlon Club01:27:14+00:25:27
160th

55

Cameron WhyteM125thSEN51st01:27:19+00:25:32
161st

62

Stuart HillM126thSEN52nd01:27:30+00:25:43
162nd

292

Joan WilsonF36thSVET5thPerth Triathlon Club01:27:47+00:26:00
163rd

57

Martin FranoM127thSEN53rd01:27:48+00:26:01
164th

291

Ros LawsonF37thSVET6thFusion Triathlon Club01:28:02+00:26:15
165th

271

Kathy RobertsonF38thVET11thMonifieth Triathlon Club01:28:11+00:26:24
166th

277

Jacqueline CavanaghF39thVET12thMonifieth Triathlon Club01:28:11+00:26:24
167th

117

Colin MatthewM128thVET36thFLEET FEET TRIATHLETES01:28:12+00:26:25
168th

257

Emma DonaldsonF40thSEN16thMonifieth Triathlon Club01:28:26+00:26:39
169th

220

Eilidh SmythF41stJUN6thEast Fife Triathlon Club01:28:26+00:26:39
170th

105

Robert LunanM129thVET37thAyrodynamic Triathlon Club01:28:27+00:26:40
171st

248

Selina SatchellF42ndSEN17thGLENROTHES TRIATHLON CLUB01:28:29+00:26:42
172nd

210

Douglas WoodM130thSVINT1stStirling Triathlon Club01:28:38+00:26:51
173rd

149

Nick BoytonM131stVET38thEDINBURGH TRIATHLETES01:29:10+00:27:23
174th

208

Ken MacewenM132ndVint7thGlasgow Triathlon Club01:29:12+00:27:25
175th

21

Patrick SchrempfM133rdSEN54thUniversity of St Andrews Triathlon Club01:29:17+00:27:30
176th

284

Rebecca TrengoveF43rdSVET7thEast Fife Triathlon Club01:29:29+00:27:42
177th

164

Andrew SykesM134thSVET24thFLEET FEET TRIATHLETES01:29:33+00:27:46
178th

129

Clayton CollieM135thVET39thMontrose Triathlon Club01:29:47+00:28:00
179th

83

Craig MatthewM136thSEN55thEDINBURGH TRIATHLETES01:30:01+00:28:14
180th

84

Mark HunterM137thSEN56th01:30:02+00:28:15
181st

42

James StreetleyM138thSEN57thEDINBURGH TRIATHLETES01:30:07+00:28:20
182nd

47

Craig ThomsonM139thSEN58th01:30:22+00:28:35
183rd

222

Miriam VeenhuizenF44thSEN18thUniversity of St Andrews Triathlon Club01:30:35+00:28:48
184th

112

Kevin SlesserM140thVET40thMontrose Triathlon Club01:30:37+00:28:50
185th

111

Ian GoldieM141stVET41stGLENROTHES TRIATHLON CLUB01:30:44+00:28:57
186th

216

Toni MooreF45thJUN7th01:30:46+00:28:59
187th

230

CATIE ClarkF46thSEN19thDundee University Triathlon Club01:30:51+00:29:04
188th

109

Barry CrockettM142ndVET42ndTFR Tri Club01:30:59+00:29:12
189th

234

Laura ReidF47thSEN20thMonifieth Triathlon Club01:31:01+00:29:14
190th

54

James CartyM143rdSEN59th01:31:07+00:29:20
191st

151

Alan KnowlesM144thVET43rd01:31:20+00:29:33
192nd

252

Isla GoldieF48thSEN21stGlasgow Triathlon Club01:31:24+00:29:37
193rd

169

Tony CumminsM145thSVET25thStirling Triathlon Club01:31:35+00:29:48
194th

179

Ian CampbellM146thSVET26th01:31:40+00:29:53
195th

102

Andy BirrellM147thVET44thMontrose Triathlon Club01:31:42+00:29:55
196th

253

Avril StewartF49thSEN22nd01:31:54+00:30:07
197th

207

Colin DicksonM148thVint8thMontrose Triathlon Club01:32:01+00:30:14
198th

197

JOHN BoyleM149thSVET27th01:32:03+00:30:16
199th

289

Linda LuceyF50thSVET8thGrangemouth Triathlon Club01:32:06+00:30:19
200th

90

Joe FowkesM150thSEN60thGLENROTHES TRIATHLON CLUB01:32:12+00:30:25
201st

294

Ursula RyderF51stSVET9thMonifieth Triathlon Club01:32:15+00:30:28
202nd

141

Phil BladyM151stVET45th01:32:16+00:30:29
203rd

298

Julia Margaret HectorF52ndVint1stStirling Triathlon Club01:32:37+00:30:50
204th

137

Barry WelshM152ndVET46th01:32:41+00:30:54
205th

246

Hayley BrownF53rdSEN23rdMonifieth Triathlon Club01:32:42+00:30:55
206th

72

Neil FullerM153rdSEN61stnone01:33:08+00:31:21
207th

245

Angela DouglasF54thSEN24thWest Lothian Triathlon01:33:12+00:31:25
208th

270

Diane CheyneF55thVET13thMontrose Triathlon Club01:33:22+00:31:35
209th

274

Nicola StewartF56thVET14thAthelite01:33:27+00:31:40
210th

290

Tish RichfordF57thSVET10thMoray Firth Triathlon Club01:33:30+00:31:43
211st

75

Adam WilsonM154thSEN62ndMonifieth Triathlon Club01:33:47+00:32:00
212nd

19

Innes CampbellM155thSEN63rd01:33:47+00:32:00
213rd

231

Harriet AllerstonF58thSEN25thRAF01:33:47+00:32:00
214th

205

Paul AndersonM156thVint9thWest Lothian Triathlon01:33:51+00:32:04
215th

40

Gavin ThomsonM157thSEN64th01:34:21+00:32:34
216th

256

Jane LuckhurstF59thSEN26th01:34:28+00:32:41
217th

91

Stuart WordinghamM158thSEN65thDundee and Angus Canicross01:34:29+00:32:42
218th

262

Debbie FeeneyF60thVET15thTayside Fire Brigade Triathlon Club01:34:33+00:32:46
219th

114

Kevin WaltonM159thVET47thMonifieth Triathlon Club01:34:36+00:32:49
220th

81

Bartlomiej WzorekM160thSEN66th01:34:53+00:33:06
221st

98

Johnnie WilliamsonM161stSEN67thTFR Tri Club01:35:26+00:33:39
222nd

147

Stephen HambleyM162ndVET48thM301:36:15+00:34:28
223rd

143

John ChristieM163rdVET49thTFR/#LTT01:36:29+00:34:42
224th

241

Sarah HolmesF61stSEN27th01:36:36+00:34:49
225th

48

Chris SturrockM164thSEN68th01:36:47+00:35:00
226th

211

Selwyn ParkerM165thSVINT2nd01:37:03+00:35:16
227th

9

Lewis HillM166thJUN7th01:37:18+00:35:31
228th

178

Andrew DuffM167thSVET28thmonifieth01:37:22+00:35:35
229th

66

Paul McmillanM168thSEN69thFLEET FEET TRIATHLETES01:37:25+00:35:38
230th

122

Duncan McfarlaneM169thVET50thNo Club01:37:32+00:35:45
231st

275

Debbie JacksonF62ndVET16th01:38:11+00:36:24
232nd

70

Ross AndersonM170thSEN70th01:38:39+00:36:52
233rd

145

Martin GaviganM171stVET51stGrangemouth Triathlon Club01:38:47+00:37:00
234th

49

Craig SturrockM172ndSEN71st01:40:41+00:38:54
235th

282

Alison Margaret Sutherland MannersF63rdVET17th01:40:43+00:38:56
236th

232

Naomi BrowellF64thSEN28th01:42:10+00:40:23
237th

286

Heather IrvineF65thSVET11th01:42:26+00:40:39
238th

63

Mario MilliganM173rdSEN72ndStirling Triathlon Club01:42:49+00:41:02
239th

116

Victor WhiteM174thVET52nd01:42:52+00:41:05
240th

155

Simon BrownM175thVET53rdMontrose Triathlon Club01:42:58+00:41:11
241st

240

Meg JonesF66thSEN29th01:43:16+00:41:29
242nd

280

Barbara-Ann HogarthF67thVET18thGrangemouth Triathlon Club01:43:27+00:41:40
243rd

56

Dan FinchamM176thSEN73rdStirling Bike Club01:43:44+00:41:57
244th

146

Scott HainM177thVET54th01:44:16+00:42:29
245th

132

Krzysztof WeyerM178thVET55thPerth Triathlon Club01:45:28+00:43:41
246th

186

Mark CashleyM179thSVET29th01:46:29+00:44:42
247th

202

Jim PatonM180thVint10thMonifieth Triathlon Club01:47:24+00:45:37
248th

255

Gaby ConveryF68thSEN30thSelf01:48:51+00:47:04
249th

244

Lyndsay GrayF69thSEN31st01:49:40+00:47:53
250th

281

Jennifer TrengoveF70thVET19th01:50:08+00:48:21
251st

260

Barbara CarrF71stVET20th01:50:34+00:48:47
252nd

238

Sarah CartyF72ndSEN32nd01:53:10+00:51:23
253rd

243

VICTORIA SimpsonF73rdSEN33rd01:56:47+00:55:00
254th

212

Arnott KiddM181stCLASS1stEDINBURGH TRIATHLETES01:57:42+00:55:55
255th

295

Moira KennedyF74thSVET12th01:59:57+00:58:10
256th

296

Kyle PearsonF75thVint2nd02:07:16+01:05:29
257th

300

JANE AskeyF76thSVINT1stEast Fife Triathlon Club02:11:53+01:10:06
258th

44

Mithil ShahM182ndSEN74thDavid Lloyd Edinburgh02:12:18+01:10:31
259th

297

Gillian KennedyF77thVint3rdPerth Triathlon Club02:15:01+01:13:14
-

82

Brian LynchMSENAyrodynamic Triathlon Club00:00:00-
-

110

Kevin MoriceMVETThree Peaks Triathletes00:00:00-
-

166

Rob IrvineMSVETMontrose Triathlon Club00:00:00-
-

299

Mary WelshFSVINTCheltenham Triathlon Club00:00:00-
-

162

Adrian JenkinsMSVETPerth Triathlon Club00:00:00-
-

265

Lee ReidFVET00:00:00-
-

242

Keira MurrayFSENEdinburgh triathletes/ Hartree JETS00:00:00-
-

120

Matt GoodeMVETEDINBURGH TRIATHLETES00:00:00-
-

135

Steven CoullMVETMontrose Triathlon Club00:00:00-
-

123

Brad CarrollMVETTorphins Typhoons00:00:00-
-

180

Craig HepworthMSVET00:00:00-
-

225

Fiona GibsonFSENHartree JETS00:00:00-

You may also be interested in...

Hexham Junior Triathlon TriStart 2019-07-14 10:00:00
Nidderdale Sprint Triathlon Sprint Distance 2019-09-14 13:00:00
South Manchester Triathlon Sprint Distance Triathlon 2019-09-15 07:00:00
Hathersage Hilly Sprint Triathlon 2019-07-21 07:30:00