National Primary & Year 7 Cross Country Final incorporating Leicestershire & Rutland Primary Schools County Championships 2019

Mar
23
2019

Splits

  • 1,800 metre Run

Race Options

Entry Details

Athlete places1,000
Age range0 - 99
Race Entry£0.00

Race entry is closed. Closed 19th Mar 2019, 10:00

Map

Year 5 Boys

Running | 2019-03-23 10:45am
1 viewed last hour.

Entry Details

Athlete places1,000
Age range0 - 99
Race Entry£0.00

Race entry is closed. Closed 19th Mar 2019, 10:00

All Race Results

Gender

Jump to bib

Pos#NameCatClubChip TimeFinish Time
Finished (316 in total)
1st

1215

Fred JonesM1stYR51stWolves & Bilston AC00:00:0000:07:00-
2nd

1089

Josh AdkinM2ndYR52ndLEICESTERSHIRE00:00:0000:07:01-
3rd

1093

Luke JessonM3rdYR53rdLEICESTERSHIRE00:00:0000:07:05-
4th

1173

Joseph ScanesM4thYR54thScanes00:00:0000:07:07-
5th

1216

Bohdi SheildsM5thYR55thWolves & Bilston AC00:00:0000:07:13-
6th

1219

Dan WoodM6thYR56thWolves & Bilston AC00:00:0000:07:19-
7th

1011

Raphie LondonM7thYR57thBucks Swans00:00:0000:07:21-
8th

1074

Archie SeddonM8thYR58thIndependent00:00:0000:07:22-
9th

1084

James PetrieM9thYR59thKENT00:00:0000:07:23-
10th

1212

William BassfordM10thYR510thWolves & Bilston AC00:00:0000:07:23-
11th

1109

Dominic PoulstonM11thYR511thMerseyside00:00:0000:07:24-
12th

1071

Tom RichardsM12thYR512thHuntingdonshire AC00:00:0000:07:30-
13th

1172

Ben KeeleyM13thYR513thSALE HARRIERS00:00:0000:07:30-
14th

1152

Michael AstorM14thYR514thOxfordshire00:00:0000:07:30-
15th

1003

Edward BlooreM15thYR515thBucks Swans00:00:0000:07:32-
16th

1171

Samuel BlackwellM16thYR516thSaint Edmund Pacers00:00:0000:07:34-
17th

1348

Ollie Pearce-smithM17thYR517th00:00:0000:07:34-
18th

1063

Trizano WilsonM18thYR518thHaringey00:00:0000:07:34-
19th

1103

Charlie CollinsM19thYR519thMerseyside00:00:0000:07:35-
20th

1225

George DaltonM20thYR520thWorcestershire00:00:0000:07:35-
21st

1076

Luke DraperM21stYR521stKENT00:00:0000:07:35-
22nd

1125

Will ChalkM22ndYR522ndMonmouth00:00:0000:07:35-
23rd

1164

Daniel SmithM23rdYR523rdroyal sutton coldfield00:00:0000:07:35-
24th

1104

Jack DaviesM24thYR524thMerseyside00:00:0000:07:36-
25th

1020

Jude LinsteadM25thYR525thCity of Norwich AC00:00:0000:07:36-
26th

1148

Raffaello OlivetiM26thYR526thNorthants00:00:0000:07:36-
27th

1098

Louis BuxtonM27thYR527thLEICESTERSHIRE00:00:0000:07:36-
28th

1079

Theo KreuzbergM28thYR528thKENT00:00:0000:07:37-
29th

1184

Samuel AlkerM29thYR529thTEAM West Yorkshire00:00:0000:07:37-
30th

1195

Charlie RobinsonM30thYR530thTEAM West Yorkshire00:00:0000:07:37-
31st

1102

Sonny CassellM31stYR531stMerseyside00:00:0000:07:39-
32nd

1035

Harvey ShawM32ndYR532ndCUMBRIA00:00:0000:07:42-
33rd

1201

Elijah DubeM33rdYR533rdWest Suffolk Wild Cats00:00:0000:07:42-
34th

1141

Charlie AtkinsM34thYR534thNorthants00:00:0000:07:45-
35th

1046

Arthur ClarksonM35thYR535thGloucestershire00:00:0000:07:46-
36th

1082

Harrison LingeM36thYR536thKENT00:00:0000:07:46-
37th

1024

Sebastian MacgibbonM37thYR537thCoventry Godiva00:00:0000:07:47-
38th

1051

Patrick PaulM38thYR538thGloucestershire00:00:0000:07:47-
39th

1202

Max JefferyM39thYR539thWest Suffolk Wild Cats00:00:0000:07:47-
40th

1090

Archie ClarkeM40thYR540thLEICESTERSHIRE00:00:0000:07:48-
41st

1115

Joe GraingerM41stYR541stMilton Keynes00:00:0000:07:50-
42nd

1217

Jack StocktonM42ndYR542ndWolves & Bilston AC00:00:0000:07:50-
43rd

1146

Jack Maltby-smithM43rdYR543rdNorthants00:00:0000:07:50-
44th

1218

Sam ThursfieldM44thYR544thWolves & Bilston AC00:00:0000:07:50-
45th

1232

Billy WilesmithM45thYR545thWorcestershire00:00:0000:07:51-
46th

1239

Eddie SaundersM46thYR546th00:00:0000:07:52-
47th

1096

Marcus GodfreyM47thYR547thLEICESTERSHIRE00:00:0000:07:52-
48th

1144

Joshua DicksonM48thYR548thNorthants00:00:0000:07:52-
49th

1207

Jac ChapmanM49thYR549thWirral Primary Schools Team00:00:0000:07:52-
50th

1254

Charlie RandlesM50thYR550th00:00:0000:07:52-
51st

1113

Joel BakerM51stYR551stMilton Keynes00:00:0000:07:53-
52nd

1119

Gabriel MoraruM52ndYR552ndMilton Keynes00:00:0000:07:53-
53rd

1188

George HarveyM53rdYR553rdTEAM West Yorkshire00:00:0000:07:53-
54th

1314

Samuel SharpeM54thYR554th00:00:0000:07:53-
55th

1132

Daniel CampbellM55thYR555thNorth Yorkshire00:00:0000:07:54-
56th

1167

Jacob JonesM56thYR556thRural Derbyshire SSP00:00:0000:07:54-
57th

1055

Raphael BuchalletM57thYR557thGreat Chesterford Primary Academy00:00:0000:07:54-
58th

1061

Ben RedlandM58thYR558thHaringey00:00:0000:07:54-
59th

1197

Will HornerM59thYR559thTonbridge Athletics Club00:00:0000:07:55-
60th

1192

Jake NorrisM60thYR560thTEAM West Yorkshire00:00:0000:07:55-
61st

1186

Charley CatchpoleM61stYR561stTEAM West Yorkshire00:00:0000:07:56-
62nd

1034

Leon RobinsonM62ndYR562ndCUMBRIA00:00:0000:07:57-
63rd

1123

Riley VainesM63rdYR563rdMilton Keynes00:00:0000:07:57-
64th

1045

Daniel CarterM64thYR564thGloucestershire00:00:0000:07:58-
65th

1118

Ollie MalinsM65thYR565thMilton Keynes00:00:0000:07:58-
66th

1078

Benjamin HuttonM66thYR566thKENT00:00:0000:07:58-
67th

1127

Matthew PowellM67thYR567thMonmouth00:00:0000:07:58-
68th

1193

Ben OatesM68thYR568thTEAM West Yorkshire00:00:0000:07:58-
69th

1030

Blake FlemingM69thYR569thCUMBRIA00:00:0000:07:59-
70th

1094

William KingM70thYR570thLEICESTERSHIRE00:00:0000:07:59-
71st

1068

Edward JenningsM71stYR571stHuntingdonshire AC00:00:0000:08:00-
72nd

1009

Emile Jensen Van RensburgM72ndYR572ndBucks Swans00:00:0000:08:00-
73rd

1227

Toby MarchantM73rdYR573rdWorcestershire00:00:0000:08:00-
74th

1029

Daniel DaviesM74thYR574thCUMBRIA00:00:0000:08:00-
75th

1043

Oliver BeaumontM75thYR575thGloucestershire00:00:0000:08:01-
76th

1080

Sebi KreuzbergM76thYR576thKENT00:00:0000:08:01-
77th

1027

Ewan CrooksM77thYR577thCUMBRIA00:00:0000:08:02-
78th

1111

Max TaylorM78thYR578thMerseyside00:00:0000:08:02-
79th

1194

Jacob PalmerM79thYR579thTEAM West Yorkshire00:00:0000:08:03-
80th

1110

Adam SmithM80thYR580thMerseyside00:00:0000:08:03-
81st

1099

Jake TyrellM81stYR581stLEICESTERSHIRE00:00:0000:08:03-
82nd

1200

Aiden SimmonsM82ndYR582ndWatford Harriers00:00:0000:08:03-
83rd

1039

Alfie ManserM83rdYR583rdEast Cheshire Harriers00:00:0000:08:03-
84th

1116

Ben GutteridgeM84thYR584thMilton Keynes00:00:0000:08:03-
85th

1087

Ben BrassingtonM85thYR585thLancaster & Morecambe AC00:00:0000:08:04-
86th

1196

Alex Sadler-townsendM86thYR586thTEAM West Yorkshire00:00:0000:08:04-
87th

1097

Oliver SewellM87thYR587thLEICESTERSHIRE00:00:0000:08:05-
88th

1187

Will EverittM88thYR588thTEAM West Yorkshire00:00:0000:08:05-
89th

1052

Shwin PierniM89thYR589thGloucestershire00:00:0000:08:05-
90th

1085

George SouterM90thYR590thKENT00:00:0000:08:06-
91st

1072

Joseph DaviesM91stYR591stIndependent00:00:0000:08:06-
92nd

1191

Callum NobleM92ndYR592ndTEAM West Yorkshire00:00:0000:08:06-
93rd

1032

Hamish HoldenM93rdYR593rdCUMBRIA00:00:0000:08:07-
94th

1047

Lucas HartleyM94thYR594thGloucestershire00:00:0000:08:07-
95th

1156

Olly OffwoodM95thYR595thOxfordshire00:00:0000:08:07-
96th

1271

Jack ReichowM96thYR596th00:00:0000:08:07-
97th

1139

Edward MillgateM97thYR597thNorth Yorkshire00:00:0000:08:08-
98th

1297

Jack AzzaraM98thYR598th00:00:0000:08:08-
99th

1151

George SharpM99thYR599thNorthants00:00:0000:08:08-
100th

1351

Ethan WallaceM100thYR5100th00:00:0000:08:08-
101st

1042

Eseoluwa AlabiM101stYR5101stGloucestershire00:00:0000:08:09-
102nd

1005

Mason DouglasM102ndYR5102ndBucks Swans00:00:0000:08:09-
103rd

1056

Laurence CoxM103rdYR5103rdGreat Chesterford Primary Academy00:00:0000:08:10-
104th

1077

Luke FosterM104thYR5104thKENT00:00:0000:08:10-
105th

1229

Josh TallyM105thYR5105thWorcestershire00:00:0000:08:10-
106th

1233

Alistair CookM106thYR5106th00:00:0000:08:10-
107th

1092

Noah GodfreyM107thYR5107thLEICESTERSHIRE00:00:0000:08:10-
108th

1095

Adam CoddM108thYR5108thLEICESTERSHIRE00:00:0000:08:11-
109th

1231

Joseph WestwoodM109thYR5109thWorcestershire00:00:0000:08:11-
110th

1004

Zachary ClearyM110thYR5110thBucks Swans00:00:0000:08:11-
111st

1136

Henry KirkbrideM111stYR5111stNorth Yorkshire00:00:0000:08:12-
112nd

1157

Josh SudburyM112ndYR5112ndOxfordshire00:00:0000:08:12-
113rd

1007

Sammy GibsonM113rdYR5113rdBucks Swans00:00:0000:08:12-
114th

1008

William HowesM114thYR5114thBucks Swans00:00:0000:08:12-
115th

1025

Toby AcklandM115thYR5115thCUMBRIA00:00:0000:08:13-
116th

1054

Joshua LaneM116thYR5116thGrantham AC00:00:0000:08:14-
117th

1114

James ChalmersM117thYR5117thMilton Keynes00:00:0000:08:14-
118th

1044

George BrooksM118thYR5118thGloucestershire00:00:0000:08:14-
119th

1190

Noah LunnM119thYR5119thTEAM West Yorkshire00:00:0000:08:15-
120th

1010

Taylor LewisM120thYR5120thBucks Swans00:00:0000:08:15-
121st

1100

Dominic WardleM121stYR5121stLEICESTERSHIRE00:00:0000:08:15-
122nd

1145

Oliver JonesM122ndYR5122ndNorthants00:00:0000:08:16-
123rd

1317

Charlie AllenM123rdYR5123rd00:00:0000:08:16-
124th

1224

Ozzy BeswickM124thYR5124thWorcestershire00:00:0000:08:16-
125th

1106

Joshua HattonM125thYR5125thMerseyside00:00:0000:08:17-
126th

1240

Jacob EdvserM126thYR5126th00:00:0000:08:17-
127th

1067

Joshua LeeM127thYR5127thHuntingdonshire AC00:00:0000:08:17-
128th

1324

Edward OrchardM128thYR5128th00:00:0000:08:17-
129th

1036

Will TromansM129thYR5129thCUMBRIA00:00:0000:08:17-
130th

1086

Nate ThomsonM130thYR5130thKENT00:00:0000:08:18-
131st

1108

Michael PhelanM131stYR5131stMerseyside00:00:0000:08:18-
132nd

1169

Benjamin StubbsM132ndYR5132ndRural Derbyshire SSP00:00:0000:08:18-
133rd

1259

Sam GilesM133rdYR5133rd00:00:0000:08:19-
134th

1050

Lewis MooreM134thYR5134thGloucestershire00:00:0000:08:19-
135th

1088

Ishan CarsonM135thYR5135thLeamington C&AC00:00:0000:08:19-
136th

1121

Waleed SaidM136thYR5136thMilton Keynes00:00:0000:08:19-
137th

1349

William RansonM137thYR5137th00:00:0000:08:20-
138th

1236

Jenson McafarlaneM138thYR5138th00:00:0000:08:20-
139th

1230

Finley WaltersM139thYR5139thWorcestershire00:00:0000:08:21-
140th

1031

Joe GorgeM140thYR5140thCUMBRIA00:00:0000:08:21-
141st

1053

Francis Stewart-mentethM141stYR5141stGloucestershire00:00:0000:08:21-
142nd

1235

Kai JonesM142ndYR5142nd00:00:0000:08:21-
143rd

1101

Bruno Abruzzese-simoM143rdYR5143rdMerseyside00:00:0000:08:22-
144th

1083

Matthew MclainM144thYR5144thKENT00:00:0000:08:22-
145th

1049

Elijah MarsdenM145thYR5145thGloucestershire00:00:0000:08:22-
146th

1122

Franciszek Swiatek-brzezinskiM146thYR5146thMilton Keynes00:00:0000:08:23-
147th

1014

Jack ReganM147thYR5147thBucks Swans00:00:0000:08:23-
148th

1107

Dominic MccabeM148thYR5148thMerseyside00:00:0000:08:23-
149th

1026

Aiden CarruthersM149thYR5149thCUMBRIA00:00:0000:08:23-
150th

1135

Oliver HoltM150thYR5150thNorth Yorkshire00:00:0000:08:24-
151st

1163

Oliver EdwardsM151stYR5151stroyal sutton coldfield00:00:0000:08:24-
152nd

1019

Alexander TraxlerM152ndYR5152ndChorleywood Primary00:00:0000:08:26-
153rd

1308

Miles WillettsM153rdYR5153rd00:00:0000:08:26-
154th

1131

Charlie BratleyM154thYR5154thNorth Yorkshire00:00:0000:08:26-
155th

1303

William HutchinsonM155thYR5155th00:00:0000:08:26-
156th

1265

Ewan ClayM156thYR5156th00:00:0000:08:27-
157th

1185

Travis ArnoldM157thYR5157thTEAM West Yorkshire00:00:0000:08:28-
158th

1069

Aidan KelleyM158thYR5158thHuntingdonshire AC00:00:0000:08:28-
159th

1180

Edward LyonsM159thYR5159thSouth Derbyshire00:00:0000:08:28-
160th

1252

Tom BaxterM160thYR5160th00:00:0000:08:29-
161st

1213

Jayden BurdishM161stYR5161stWolves & Bilston AC00:00:0000:08:29-
162nd

1028

Oscar DaviesM162ndYR5162ndCUMBRIA00:00:0000:08:30-
163rd

1238

William RiseleyM163rdYR5163rd00:00:0000:08:30-
164th

1013

Matthew PannettM164thYR5164thBucks Swans00:00:0000:08:31-
165th

1091

Harrison HillM165thYR5165thLEICESTERSHIRE00:00:0000:08:31-
166th

1296

Alex PerkesM166thYR5166th00:00:0000:08:31-
167th

1120

Jed OkaiM167thYR5167thMilton Keynes00:00:0000:08:31-
168th

1159

Nathan ChitaM168thYR5168thPlumtree School00:00:0000:08:31-
169th

1117

Aden Henderson SavageM169thYR5169thMilton Keynes00:00:0000:08:32-
170th

1006

Lucas GarnerM170thYR5170thBucks Swans00:00:0000:08:32-
171st

1174

Alistair HuttonM171stYR5171stsleaford striders00:00:0000:08:32-
172nd

1270

Tate RamsellM172ndYR5172nd00:00:0000:08:32-
173rd

1033

Leon ParkerM173rdYR5173rdCUMBRIA00:00:0000:08:33-
174th

1341

Isaac AlstonM174thYR5174th00:00:0000:08:33-
175th

1315

Harry WidemanM175thYR5175th00:00:0000:08:34-
176th

1293

Ewan MckittrickM176thYR5176th00:00:0000:08:34-
177th

1138

Albie MackM177thYR5177thNorth Yorkshire00:00:0000:08:34-
178th

1130

Nathaniel CliffordM178thYR5178thNENE VALLEY HARRIERS00:00:0000:08:35-
179th

1018

George YoungM179thYR5179thCheltenham Harriers & Bourton Roadrunners00:00:0000:08:35-
180th

1199

Spencer AstburyM180thYR5180thWarrington Athletic Club00:00:0000:08:35-
181st

1058

Lou BroadwayM181stYR5181stHaringey00:00:0000:08:36-
182nd

1142

Dara CollinsM182ndYR5182ndNorthants00:00:0000:08:36-
183rd

1137

Josh KitchingM183rdYR5183rdNorth Yorkshire00:00:0000:08:38-
184th

1048

Harry KnightM184thYR5184thGloucestershire00:00:0000:08:38-
185th

1256

Will TuffeyM185thYR5185th00:00:0000:08:38-
186th

1016

Jimmy HuntM186thYR5186thCheltenham Harriers & Bourton Roadrunners00:00:0000:08:39-
187th

1012

Leo MarchantM187thYR5187thBucks Swans00:00:0000:08:39-
188th

1268

Sebastian FitzwilliamM188thYR5188th00:00:0000:08:39-
189th

1128

Toby GrindleM189thYR5189thMonmouth00:00:0000:08:40-
190th

1286

Daniel CallandM190thYR5190th00:00:0000:08:40-
191st

1203

Alfie JefferyM191stYR5191stWest Suffolk Wild Cats00:00:0000:08:40-
192nd

1038

Marshall FleetM192ndYR5192ndEast Cheshire Harriers00:00:0000:08:40-
193rd

1226

Rowan GranackiM193rdYR5193rdWorcestershire00:00:0000:08:41-
194th

1129

Joshua PowellM194thYR5194thMonmouth00:00:0000:08:42-
195th

1081

Reuben LinchM195thYR5195thKENT00:00:0000:08:42-
196th

1070

Liam MorrisM196thYR5196thHuntingdonshire AC00:00:0000:08:42-
197th

1253

Marley EastwoodM197thYR5197th00:00:0000:08:45-
198th

1250

Jack StringfellowM198thYR5198th00:00:0000:08:45-
199th

1147

Lucas O'brienM199thYR5199thNorthants00:00:0000:08:45-
200th

1154

William DanielsM200thYR5200thOxfordshire00:00:0000:08:45-
201st

1155

Daniel GeidansM201stYR5201stOxfordshire00:00:0000:08:46-
202nd

1309

Brody BurnsM202ndYR5202nd00:00:0000:08:46-
203rd

1158

Arthur WaltonM203rdYR5203rdOxfordshire00:00:0000:08:46-
204th

1160

James HetheringtonM204thYR5204thRotherham00:00:0000:08:46-
205th

1313

Michael RichardsonM205thYR5205th00:00:0000:08:46-
206th

1057

Theo PottonM206thYR5206thGreat Chesterford Primary Academy00:00:0000:08:47-
207th

1162

Niklas TeufelM207thYR5207thRotherham00:00:0000:08:47-
208th

1211

Leon AsburyM208thYR5208thWolves & Bilston AC00:00:0000:08:48-
209th

1222

Harrison RogersM209thYR5209thWoodford Green prep00:00:0000:08:48-
210th

1291

Kellam JamesM210thYR5210th00:00:0000:08:48-
211st

1166

James CoxM211stYR5211stRural Derbyshire SSP00:00:0000:08:49-
212nd

1338

Owen ToselandM212ndYR5212nd00:00:0000:08:49-
213rd

1181

Dylan MeadM213rdYR5213rdSouth Derbyshire00:00:0000:08:49-
214th

1343

Wyatt BrysonM214thYR5214th00:00:0000:08:49-
215th

1346

Lewis MastersM215thYR5215th00:00:0000:08:49-
216th

1153

Harry DaltonM216thYR5216thOxfordshire00:00:0000:08:50-
217th

1182

Blake WilliamsonM217thYR5217thSouth Derbyshire00:00:0000:08:50-
218th

1206

Ethan McwilliamM218thYR5218thWirral Primary Schools Team00:00:0000:08:50-
219th

1261

Fida AzizM219thYR5219th00:00:0000:08:50-
220th

1237

Jack RainbowM220thYR5220th00:00:0000:08:51-
221st

1299

Leo Dudman-millbankM221stYR5221st00:00:0000:08:51-
222nd

1140

Luke AndersonM222ndYR5222ndNorthants00:00:0000:08:52-
223rd

1150

Malachy RenihanM223rdYR5223rdNorthants00:00:0000:08:52-
224th

1168

Harry MartinM224thYR5224thRural Derbyshire SSP00:00:0000:08:52-
225th

1263

Carlton BlankleyM225thYR5225th00:00:0000:08:52-
226th

1255

Rhys ThompsonM226thYR5226th00:00:0000:08:53-
227th

1294

Lucas OlleyM227thYR5227th00:00:0000:08:53-
228th

1301

Ryan FarrowM228thYR5228th00:00:0000:08:53-
229th

1300

Milo DunnM229thYR5229th00:00:0000:08:54-
230th

1242

Henry GoldingM230thYR5230th00:00:0000:08:54-
231st

1260

Harold OgdenM231stYR5231st00:00:0000:08:55-
232nd

1205

Caleb McwilliamM232ndYR5232ndWirral Primary Schools Team00:00:0000:08:55-
233rd

1340

Tristan AllenM233rdYR5233rd00:00:0000:08:55-
234th

1221

Ralph PeddyM234thYR5234thWoodford Green prep00:00:0000:08:55-
235th

1134

James HargreavesM235thYR5235thNorth Yorkshire00:00:0000:08:56-
236th

1062

Thomas SaundersM236thYR5236thHaringey00:00:0000:08:58-
237th

1310

Isaac JacksonM237thYR5237th00:00:0000:08:58-
238th

1060

Leo MahonM238thYR5238thHaringey00:00:0000:08:58-
239th

1165

Harry ClarkeM239thYR5239thRural Derbyshire SSP00:00:0000:08:58-
240th

436

Toya OkazakiM240thYR5240thHarborough00:00:0000:08:59-
241st

1126

Henry MastersM241stYR5241stMonmouth00:00:0000:09:00-
242nd

1124

William AdamsM242ndYR5242ndMonmouth00:00:0000:09:00-
243rd

1017

Alfie SansomM243rdYR5243rdCheltenham Harriers & Bourton Roadrunners00:00:0000:09:01-
244th

1170

Samuel WalshM244thYR5244thRural Derbyshire SSP00:00:0000:09:01-
245th

1234

Mark DunphyM245thYR5245th00:00:0000:09:02-
246th

1266

William ElliottM246thYR5246th00:00:0000:09:02-
247th

1288

Jude EvansM247thYR5247th00:00:0000:09:02-
248th

1287

Rupert CromwellM248thYR5248th00:00:0000:09:03-
249th

1161

Daniel ParkinM249thYR5249thRotherham00:00:0000:09:04-
250th

1208

Jack Hertzog GarbettM250thYR5250thWirral Primary Schools Team00:00:0000:09:04-
251st

1244

Rufus KnightM251stYR5251st00:00:0000:09:05-
252nd

1320

Lennon HeylandM252ndYR5252nd00:00:0000:09:05-
253rd

1209

Nathaneal JamesM253rdYR5253rdWirral Primary Schools Team00:00:0000:09:06-
254th

1354

Jacob HartoppM254thYR5254th00:00:0000:09:08-
255th

1064

Harry YorstonM255thYR5255thHaringey00:00:0000:09:09-
256th

1264

Finley BourneM256thYR5256th00:00:0000:09:10-
257th

1275

Alfie CarterM257thYR5257th00:00:0000:09:10-
258th

1295

Callan PedrolaM258thYR5258th00:00:0000:09:11-
259th

1178

Alfie FernM259thYR5259thSouth Derbyshire00:00:0000:09:12-
260th

1175

Sam BoylesM260thYR5260thSouth Derbyshire00:00:0000:09:12-
261st

1251

Max YatesM261stYR5261st00:00:0000:09:12-
262nd

1342

Joseph BlythinM262ndYR5262nd00:00:0000:09:13-
263rd

1075

Oliver BouldenM263rdYR5263rdKENT00:00:0000:09:14-
264th

1284

Enzo ZeneliM264thYR5264th00:00:0000:09:15-
265th

1306

Harry SoutheringtonM265thYR5265th00:00:0000:09:16-
266th

1210

George SaddlerM266thYR5266thWirral Primary Schools Team00:00:0000:09:18-
267th

1305

Joseph NewmanM267thYR5267th00:00:0000:09:18-
268th

1066

Ben ClarkM268thYR5268thHuntingdonshire AC00:00:0000:09:19-
269th

1358

Sam TraynorM269thYR5269th00:00:0000:09:20-
270th

1345

James HoughtonM270thYR5270th00:00:0000:09:21-
271st

1282

Malachy OlearyM271stYR5271st00:00:0000:09:21-
272nd

1322

Flynn MccueM272ndYR5272nd00:00:0000:09:21-
273rd

1344

Alex HeathM273rdYR5273rd00:00:0000:09:22-
274th

1316

Sam WilsonM274thYR5274th00:00:0000:09:23-
275th

1304

Robbie SwannM275thYR5275th00:00:0000:09:24-
276th

1001

Jack LemonM276thYR5276thAshbourne Primary00:00:0000:09:25-
277th

1311

Albie NewmanM277thYR5277th00:00:0000:09:25-
278th

1289

Beau HarbourM278thYR5278th00:00:0000:09:25-
279th

1339

Daniel WaughM279thYR5279th00:00:0000:09:26-
280th

1292

Riley MadenM280thYR5280th00:00:0000:09:26-
281st

1278

Che HassainM281stYR5281st00:00:0000:09:27-
282nd

1307

Arthur VerityM282ndYR5282nd00:00:0000:09:27-
283rd

1325

Sam PageM283rdYR5283rd00:00:0000:09:28-
284th

1183

Kyle LongM284thYR5284thStonebow00:00:0000:09:29-
285th

1326

Lewis RawsonM285thYR5285th00:00:0000:09:29-
286th

1357

Kian SolankiM286thYR5286th00:00:0000:09:29-
287th

1347

Evan MilesM287thYR5287th00:00:0000:09:29-
288th

1328

Cian Wang-feeneyM288thYR5288th00:00:0000:09:30-
289th

1281

Aaron MillsM289thYR5289th00:00:0000:09:31-
290th

1330

Gethan FlintM290thYR5290th00:00:0000:09:33-
291st

1312

Jacob PeggM291stYR5291st00:00:0000:09:35-
292nd

1332

Samuel GillespieM292ndYR5292nd00:00:0000:09:38-
293rd

1023

William MillsM293rdYR5293rdColston Bassett00:00:0000:09:40-
294th

1290

Harley HodgsonM294thYR5294th00:00:0000:09:43-
295th

1105

Charles FletcherM295thYR5295thMerseyside00:00:0000:09:43-
296th

1302

Toby HutchinsonM296thYR5296th00:00:0000:09:46-
297th

1353

Tj DunstanM297thYR5297th00:00:0000:09:46-
298th

1327

Jack TaylorM298thYR5298th00:00:0000:09:47-
299th

1356

Patryk NowakM299thYR5299th00:00:0000:09:47-
300th

1352

Dante ChauhanM300thYR5300th00:00:0000:09:48-
301st

1331

Elliott FrancisM301stYR5301st00:00:0000:09:51-
302nd

1355

Szymon KaftaniakM302ndYR5302nd00:00:0000:09:53-
303rd

1149

Sebastian PersaudM303rdYR5303rdNorthants00:00:0000:09:54-
304th

1177

Oliver ClarkeM304thYR5304thSouth Derbyshire00:00:0000:09:54-
305th

1318

James BowdenM305thYR5305th00:00:0000:09:55-
306th

1335

Orisi KM306thYR5306th00:00:0000:09:55-
307th

1223

Joseph SebastianM307thYR5307thWoodford Green prep00:00:0000:09:57-
308th

428

Lucas RhodesM308thYR5308th00:00:0000:09:59-
309th

1359

Malachi WalkdenM309thYR5309th00:00:0000:10:05-
310th

1336

Scott O'connorM310thYR5310th00:00:0000:10:17-
311st

1143

Alexander CollinsM311stYR5311stNorthants00:00:0000:10:33-
312nd

1269

Omarie DovinsonM312ndYR5312nd00:00:0000:10:47-
312nd

1269

Christopher PamiM312ndYR5312nd00:00:0000:10:47-
313rd

1065

Pranesh ArunM313rdYR5313rdHuntingdonshire AC00:00:0000:12:09-
314th

1022

Harry BrooksM314thYR5314thColston Bassett00:00:0000:12:35-
315th

1000

Hayden BrookesM315thYR5315thAshbourne Primary00:00:0000:12:52-
Not started (49 in total)
-

1228

George ShawMYR5Worcestershire00:00:0000:00:00-
-

1276

Lucas DonnerstagMYR500:00:0000:00:00-
-

1179

Connor HawkinsMYR5South Derbyshire00:00:0000:00:00-
-

1267

Ethan EllisMYR500:00:0000:00:00-
-

1283

Adam UnknownMYR500:00:0000:00:00-
-

1258

Alfie DignumMYR500:00:0000:00:00-
-

1274

Jack BradburyMYR500:00:0000:00:00-
-

1329

Oscar De La PortaMYR500:00:0000:00:00-
-

1249

James ShirlandMYR500:00:0000:00:00-
-

1040

Lucas RhodesMYR5East Cheshire harriers and Tameside athletics club00:00:0000:00:00-
-

430

Henry GoldingMYR500:00:0000:00:00-
-

1015

Ollie StaffordMYR5Castlefields Primary School00:00:0000:00:00-
-

1272

Mario SyMYR500:00:0000:00:00-
-

1247

Nathan OllinMYR500:00:0000:00:00-
-

1279

Umar JawaraMYR500:00:0000:00:00-
-

1189

Charles LeesMYR5TEAM West Yorkshire00:00:0000:00:00-
-

1334

Dylan JenkinsMYR500:00:0000:00:00-
-

1350

Logan RobertsMYR500:00:0000:00:00-
-

1245

Oliver LawrenceMYR500:00:0000:00:00-
-

1277

Arian HajiMYR500:00:0000:00:00-
-

1204

Toby PriceMYR5West Suffolk Wild Cats00:00:0000:00:00-
-

1220

Henry HuckleMYR5Woodford Green prep00:00:0000:00:00-
-

1059

Fraser BullMYR5Haringey00:00:0000:00:00-
-

1002

Bobby ScottMYR5Ashbourne Primary00:00:0000:00:00-
-

1323

Arlo MellingMYR500:00:0000:00:00-
-

1243

Evan KentMYR500:00:0000:00:00-
-

1298

Jack BrittenMYR500:00:0000:00:00-
-

1041

Evan GoreMYR5Ghyllside00:00:0000:00:00-
-

433

Callen PedrolaMYR500:00:0000:00:00-
-

1073

Joshua HirstMYR5Independent00:00:0000:00:00-
-

1321

Aaron JaiswalMYR500:00:0000:00:00-
-

1112

Alfred WilliamsMYR5Merseyside00:00:0000:00:00-
-

1337

Max PridmoreMYR500:00:0000:00:00-
-

1241

Daniel FaulknerMYR500:00:0000:00:00-
-

1257

Aidan BarrMYR500:00:0000:00:00-
-

1273

Emmanuel AdenolaMYR500:00:0000:00:00-
-

1176

Jenson BrainMYR5South Derbyshire00:00:0000:00:00-
-

1248

Jack RoseMYR500:00:0000:00:00-
-

1280

Mohamed KeeleMYR500:00:0000:00:00-
-

1319

Cahan FrostMYR500:00:0000:00:00-
-

1198

Jake MeyburghMYR5Walton00:00:0000:00:00-
-

1214

Kody GilbodyMYR5Wolves & Bilston AC00:00:0000:00:00-
-

1021

Max HolnessMYR5Cleethorpes Athletics Club00:00:0000:00:00-
-

1133

Ted CrosslandMYR5North Yorkshire00:00:0000:00:00-
-

1246

Toya OkazakiMYR500:00:0000:00:00-
-

1037

Harry FallonMYR5DUDLEY AND STOURBRIDGE HARRIERS00:00:0000:00:00-
-

1262

Henry BeallMYR500:00:0000:00:00-
-

1333

Jack HonorezMYR500:00:0000:00:00-
-

1285

Beau BrettMYR500:00:0000:00:00-

You may also be interested in...

Waddle s 5 Mile 2019-05-05 08:30:00
The Night Trail 5 Miles 2019-10-04 19:00:00
Woodhouse May Day Challenge 13.5 Mile Run 2019-05-06 08:30:00
Summer - Leicester Running Camp 2019-07-29 10:00:00