Erewash Triathlon 2018

Aug
19
2018

Splits

  • 5 kilometre Run
  • 16 kilometre Cycle
  • 400 metre Swim

Race Options

Entry Details

Athlete places450
Age range15 - 99
Entry price£40.50
Affiliation Discount£5.00

Race entry is closed. Closed 16th Aug 2018, 10:00

Organiser

StuWeb Race Timing

Contact details

Map

Individuals

Triathlon | 2018-08-19 07:00am
2 viewed last hour.

Entry Details

Athlete places450
Age range15 - 99
Entry price£40.50
Affiliation Discount£5.00

Race entry is closed. Closed 16th Aug 2018, 10:00

All Race Results

Gender

Jump to bib

Pos#NameCatClubFinish Time
Finished (275 in total)
1st

812

Carl ShawM1st35-391st00:47:02-
2nd

807

Tom JacksonM2nd25-291stBelper 10:2000:52:33+00:05:31
3rd

811

Alex LaloiM3rd25-292nd00:53:31+00:06:29
4th

767

Philip SaundersM4th30-341st00:53:33+00:06:31
5th

784

David BoyesM5th45-491stBelper 10:2000:54:13+00:07:11
6th

729

Dean CrossM6th50-541st00:54:22+00:07:20
7th

796

Zac GoodspeedM7th40-441stICARUS00:54:49+00:07:47
8th

782

Marcin ZimnyM8th40-442ndBalanced Performance00:55:31+00:08:29
9th

787

MIKE WiddowsonM9th40-443rdLong Eaton Triathlon Club00:55:38+00:08:36
10th

797

Louis DunneM10th15-181st4life triathlon00:56:01+00:08:59
11th

783

TOM TaylorM11th25-293rd00:56:07+00:09:05
12th

805

PAUL ManingtonM12th35-392ndIcarus/TFN00:56:16+00:09:14
13th

786

Dale BradberyM13th30-342nd00:56:46+00:09:44
14th

770

KEVIN NICHOLAS PopeM14th35-393rd00:57:09+00:10:07
15th

505

Zachary HeywoodM15th15-182ndLong Eaton Triathlon Club00:57:15+00:10:13
16th

792

Rebecca LinekerF1st25-291st00:57:25+00:10:23
17th

772

THOMAS MoulderM16th35-394th00:57:31+00:10:29
18th

780

Joshua CarlisleM17th25-294thBelper 10:2000:57:32+00:10:30
19th

749

WILLIAM HayesM18th40-444thRPD Racing00:57:34+00:10:32
20th

750

Jack William HeathM19th25-295thAbsolute Triathlon00:57:49+00:10:47
21st

617

Callum MclennanM20th25-296th00:58:06+00:11:04
22nd

799

Duncan HickmanM21st25-297thAbsolute Tri00:58:32+00:11:30
23rd

794

Jez SmedleyM22nd55-591stTFN TRI CLUB00:58:50+00:11:48
24th

771

David ShielsM23rd45-492nd00:58:56+00:11:54
25th

731

Oliver DanversM24th30-343rdArmy Triathlon Club00:59:12+00:12:10
26th

675

Stephen Ralph NightingaleM25th30-344thArmy Triathlon Assocciation00:59:26+00:12:24
27th

763

Carl JamesM26th35-395th00:59:58+00:12:56
28th

706

ASHLEY BaldwinM27th30-345th01:00:01+00:12:59
29th

816

Luke Keki AshburnerM28th30-346thLong Eaton Triathlon Club01:00:03+00:13:01
30th

773

Louise KellyF2nd30-341stBalanced Performance01:00:13+00:13:11
31st

652

Simon BennettM29th30-347th01:00:15+00:13:13
32nd

725

Bogdan EneM30th25-298thSTRATFORD UPON AVON01:00:34+00:13:32
33rd

734

MARK BrownleeM31st40-445th01:00:36+00:13:34
34th

699

PETER PrykeM32nd50-542nd01:00:37+00:13:35
35th

741

Hannah WibberlyF3rd30-342nd01:00:45+00:13:43
36th

660

Richard John CliffM33rd55-592nd01:00:58+00:13:56
37th

793

BETHANIE DennisF4th20-241stTFN TRI CLUB01:01:01+00:13:59
38th

724

SIMON NeveM34th55-593rdHctc01:01:02+00:14:00
39th

813

MARC NedzaM35th35-396th01:01:04+00:14:02
40th

775

William HalgarthM36th50-543rd01:01:14+00:14:12
41st

757

LIZ FleutyF5th45-491stLINCOLN TRI01:01:17+00:14:15
42nd

518

Dominic Leopold Ambrose BryceM37th30-348th01:01:17+00:14:15
43rd

739

Mark WalbyM38th50-544thHumber Tri01:01:33+00:14:31
44th

754

Pete Stuart WaltonM39th45-493rd01:01:33+00:14:31
45th

761

Michelle MarshallF6th40-441st01:01:39+00:14:37
46th

669

Ken JefferyM40th50-545thBelper 10:2001:01:48+00:14:46
47th

748

Richard SharpeM41st45-494th01:01:49+00:14:47
48th

726

Michael OdohertyM42nd55-594thDERBY TRIATHLON CLUB01:02:00+00:14:58
49th

700

Martin SearsM43rd55-595th01:02:10+00:15:08
50th

508

Graham AramM44th40-446thLong Eaton Triathlon Club01:02:28+00:15:26
51st

604

Paul Stephen WilliamsM45th30-349th01:02:31+00:15:29
52nd

501

Verity MilesF7th35-391stLong Eaton Triathlon Club01:02:37+00:15:35
53rd

769

Steph SpencerF8th45-492ndBelper 10:2001:02:43+00:15:41
54th

506

Corrina LoosemoreF9th45-493rdLong Eaton Triathlon Club01:02:43+00:15:41
55th

702

Dan IbbotsonM46th30-3410th01:03:03+00:16:01
56th

682

Adrian LeemingM47th45-495th01:03:05+00:16:03
57th

810

Hugo BellamyM48th20-241st01:03:07+00:16:05
58th

733

Dannielle Marie AlldreadF10th25-292nd01:03:16+00:16:14
59th

789

EDWARD CrispM49th45-496th01:03:17+00:16:15
60th

751

Darren OwenM50th45-497th01:03:31+00:16:29
61st

747

NEIL InnsM51st55-596thCHESTERFIELD TRIATHLON CLUB01:03:42+00:16:40
62nd

661

ANDREW Edward WalesM52nd35-397th01:03:55+00:16:53
63rd

777

Andrew BriggsM53rd45-498th01:03:56+00:16:54
64th

713

Danielle BoothF11th20-242nd01:04:00+00:16:58
65th

674

George MurphyM54th35-398thBedford Harriers01:04:05+00:17:03
66th

528

Mark WilsonM55th50-546th01:04:05+00:17:03
67th

800

Clare LeekF12th30-343rd01:04:13+00:17:11
68th

715

Kahli Suzanne JohnsonF13th40-442nd01:04:17+00:17:15
69th

657

Jennifer InwoodF14th40-443rd01:04:17+00:17:15
70th

708

Harvey RiceM56th45-499th01:04:20+00:17:18
71st

801

Roisin Florence GorryF15th15-181st01:04:26+00:17:24
72nd

672

ADRIAN KirkhamM57th50-547thCHESTERFIELD TRIATHLON CLUB01:04:36+00:17:34
73rd

806

Sabine BellamyF16th20-243rd01:04:50+00:17:48
74th

710

Simon CollinsM58th50-548th01:04:52+00:17:50
75th

756

Nikki ReavesF17th40-444th01:04:53+00:17:51
76th

779

Amy WoodroofeF18th15-182ndTEAM MK01:04:59+00:17:57
77th

621

Phil DawsM59th45-4910thDERBY TRIATHLON CLUB01:05:00+00:17:58
78th

755

Rachel HustwayteF19th35-392nd01:05:01+00:17:59
79th

503

Michael DallardM60th40-447thLong Eaton Triathlon Club01:05:07+00:18:05
80th

768

Cameron TaitM61st20-242nd01:05:14+00:18:12
81st

721

Gareth CoxM62nd35-399th01:05:22+00:18:20
82nd

744

Jonathan SimonsM63rd35-3910thDERBY TRIATHLON CLUB01:05:25+00:18:23
83rd

648

Nico Di S'andreaM64th45-4911th01:05:32+00:18:30
84th

742

JAMES GoodeM65th35-3911th1485 TRI CLUB01:05:45+00:18:43
85th

785

James MooreM66th30-3411th01:05:45+00:18:43
86th

609

Andrew GoodwinM67th40-448th01:05:46+00:18:44
87th

697

MARK HurrellM68th45-4912th01:05:47+00:18:45
88th

736

Nigel AtkinsonM69th50-549th01:05:47+00:18:45
89th

696

Richard Duncan JonesM70th45-4913thBingham Tri Club01:05:59+00:18:57
90th

694

Richard HarlandM71st40-449th01:06:03+00:19:01
91st

531

Joe OramM72nd30-3412th01:06:08+00:19:06
92nd

542

Peter SteelM73rd35-3912th01:06:11+00:19:09
93rd

752

John AltonM74th50-5410th01:06:19+00:19:17
94th

587

David OrmeM75th50-5411th01:06:27+00:19:25
95th

642

FRAZER James LewisM76th40-4410th01:06:31+00:19:29
96th

711

Nicola HubbardF20th40-445th01:06:33+00:19:31
97th

740

Karen RoundF21st35-393rd01:06:35+00:19:33
98th

622

Danny SainesM77th30-3413th01:06:38+00:19:36
99th

659

Petrut ChircaM78th25-299th01:06:39+00:19:37
100th

662

Michael ReadM79th65-691st01:06:41+00:19:39
101st

654

Anthony BracknerM80th40-4411thRPD Racing01:06:44+00:19:42
102nd

596

Glyn WalkerM81st45-4914th01:06:51+00:19:49
103rd

567

Pete BennettM82nd45-4915th01:06:51+00:19:49
104th

616

RICHARD HustwayteM83rd45-4916th01:06:52+00:19:50
105th

507

Nicholas Mark SandersonM84th50-5412thLong Eaton Triathlon Club01:06:55+00:19:53
106th

676

P KM85th30-3414th01:07:11+00:20:09
107th

746

Paul MayerM86th50-5413th01:07:16+00:20:14
108th

766

Team Kevin PlummerU1stRELAY1stSophie's Oldies01:07:19+00:20:17
109th

586

Trevor StevensM87th60-641stBelper 10:2001:07:21+00:20:19
110th

727

Neil WaughM88th35-3913thLong Eaton Triathlon Club01:07:38+00:20:36
111st

705

Amy SheppardF22nd35-394thCobra Run and Tri Club01:07:40+00:20:38
112nd

817

Leah PopeF23rd35-395thLong Eaton Triathlon Club01:07:45+00:20:43
113rd

606

Phil WrightM89th30-3415th01:07:49+00:20:47
114th

735

Deborah KerryF24th35-396th01:07:53+00:20:51
115th

582

James ClarkM90th50-5414th01:07:54+00:20:52
116th

562

Chris David TurnerM91st50-5415thSheffield Triathlon Club01:08:00+00:20:58
117th

636

Samuel GraneyM92nd20-243rd01:08:14+00:21:12
118th

707

Pete WinchesterM93rd45-4917th1485 TRI CLUB01:08:25+00:21:23
119th

638

Trevor KimeM94th55-597th01:08:29+00:21:27
120th

701

Dave MillerM95th55-598thDerby TC01:08:40+00:21:38
121st

758

Edward BinghamM96th35-3914th01:08:50+00:21:48
122nd

615

Peter LavineM97th60-642nd01:08:50+00:21:48
123rd

634

Tim WhiteheadM98th30-3416th01:10:00+00:22:58
124th

820

Stephen HeatherM99th40-4412thLong Eaton Triathlon Club01:10:23+00:23:21
125th

632

Christopher LockwoodM100th30-3417th01:10:24+00:23:22
126th

504

Steve alan DexterM101st50-5416thLong Eaton Triathlon Club01:10:26+00:23:24
127th

547

Nathanael Bonser-wardM102nd30-3418th01:10:31+00:23:29
128th

722

Stephanie SherwinF25th40-446th01:10:41+00:23:39
129th

637

Katherine Jane LakhaniF26th50-541st01:10:48+00:23:46
130th

692

Robert FranceM103rd65-692ndNorth Devon Triathletes01:10:48+00:23:46
131st

532

Richard TillsonM104th55-599th01:11:13+00:24:11
132nd

698

Alison Louise ChambersF27th30-344th01:11:14+00:24:12
133rd

728

JOHN HartshornM105th70-741st01:11:32+00:24:30
134th

545

Mary BrackenF28th20-244th01:11:35+00:24:33
135th

614

Gordon Brian StonerM106th60-643rd01:11:39+00:24:37
136th

765

Team Jenny RomeoU2ndRELAY2ndDiamond Dynamos01:11:50+00:24:48
137th

610

Des FlinthamM107th55-5910th01:11:50+00:24:48
138th

502

Helen Louise AllenF29th35-397thLong Eaton Triathlon Club01:11:50+00:24:48
139th

597

Catherine EdenF30th35-398th01:11:52+00:24:50
140th

683

Joe WilliamsonM108th25-2910th01:11:55+00:24:53
141st

803

Lee James ChapmanM109th40-4413thLong Eaton Triathlon Club01:11:58+00:24:56
142nd

818

Gustavo Medrano-audleyM110th25-2911thLong Eaton Triathlon Club01:12:12+00:25:10
143rd

631

Peter WallisM111st40-4414thHuub Academy01:12:20+00:25:18
144th

695

Charles KnightM112nd45-4918th01:12:39+00:25:37
145th

745

Rachel SmithF31st50-542ndDERBY TRIATHLON CLUB01:12:40+00:25:38
146th

774

Amy ColleyF32nd35-399th01:12:45+00:25:43
147th

650

Barney BromleyM113rd25-2912th01:12:49+00:25:47
148th

605

Giovanna CooperF33rd55-591st01:12:50+00:25:48
149th

743

ALISTAIR SmithM114th50-5417thTFN TRI CLUB01:12:54+00:25:52
150th

572

Stanislaw KnopikM115th55-5911th01:12:54+00:25:52
151st

595

Alan MorrisM116th55-5912th1485 TRI CLUB01:13:09+00:26:07
152nd

686

Michelle MucklestoneF34th50-543rd01:13:32+00:26:30
153rd

613

Lyndsey Michelle DoveF35th35-3910th01:13:32+00:26:30
154th

643

David SpencerM117th55-5913th01:13:36+00:26:34
155th

576

Caren KeelingF36th45-494th01:13:45+00:26:43
156th

585

John OsborneM118th55-5914th01:13:56+00:26:54
157th

656

Ian Paul CalladineM119th50-5418th01:14:21+00:27:19
158th

668

GILLIAN CarterF37th50-544thCHESTERFIELD TRIATHLON CLUB01:14:25+00:27:23
159th

666

Fay Amanda WinchesterF38th45-495th1485 TRI CLUB01:14:25+00:27:23
160th

627

Mark Simon ThompsonM120th35-3915th01:14:29+00:27:27
161st

646

Team Ennis PaislyU3rdRELAY3rd01:14:29+00:27:27
162nd

527

James WigbyM121st35-3916th01:14:35+00:27:33
163rd

709

Alice GilmanF39th20-245th01:14:41+00:27:39
164th

703

Reuben KrippnerM122nd45-4919th01:14:50+00:27:48
165th

589

Philip SmithM123rd55-5915th01:14:50+00:27:48
166th

519

Barnaby BryceM124th30-3419th01:14:52+00:27:50
167th

647

Team Alex HollandU4thRELAY4thHollands Assemble01:15:04+00:28:02
168th

619

Sarah Elisabeth JacksonF40th35-3911th1485 TRI CLUB01:15:09+00:28:07
169th

693

Steven ConningtonM125th60-644th01:15:11+00:28:09
170th

738

Jason DohertyM126th50-5419thFTS01:15:25+00:28:23
171st

737

Paul Robert ShoebridgeM127th30-3420th01:15:26+00:28:24
172nd

612

garaeth victor CookeM128th50-5420th01:15:30+00:28:28
173rd

623

Amanda Louise HarveyF41st30-345th01:15:34+00:28:32
174th

521

Aaron CheahM129th35-3917th01:15:41+00:28:39
175th

717

Steven RobinsonM130th60-645thSbar Endurance01:15:46+00:28:44
176th

602

Helen BatesF42nd55-592nd01:15:50+00:28:48
177th

611

Andrew Cory StobartM131st25-2913th01:15:50+00:28:48
178th

720

CAROLINE WickhamF43rd60-641st01:16:00+00:28:58
179th

673

Grace TidmarshF44th20-246th01:16:04+00:29:02
180th

719

ANGELA KirkhamF45th50-545thCHESTERFIELD TRIATHLON CLUB01:16:09+00:29:07
181st

548

Andrew LagerM132nd30-3421st01:16:17+00:29:15
182nd

568

Owen MiltonM133rd45-4920th01:16:23+00:29:21
183rd

808

Craig TaylorM134th40-4415th01:16:36+00:29:34
184th

753

Becky MorleyF46th35-3912thBelper 10:2001:16:37+00:29:35
185th

618

Keira DoveyF47th25-293rd01:16:37+00:29:35
186th

651

Darrell WhittinghamM135th45-4921st01:16:40+00:29:38
187th

681

Victoria MoranF48th40-447th01:16:53+00:29:51
188th

670

Martin SmalleyM136th45-4922nd01:16:58+00:29:56
189th

691

James FrancoM137th40-4416thBelper 10:2001:17:00+00:29:58
190th

712

Shaun SpurlingM138th50-5421st01:17:01+00:29:59
191st

639

Catherine Joanne ElseF49th45-496thBelper 10:2001:17:03+00:30:01
192nd

658

Nigel BurtonM139th60-646th01:17:03+00:30:01
193rd

644

iain WilliamsonM140th40-4417th01:17:11+00:30:09
194th

592

DAVID DickinsonM141st55-5916th01:17:15+00:30:13
195th

665

Sarah Ann BouldF50th35-3913th01:17:16+00:30:14
196th

641

TERRY McmanusM142nd60-647th01:17:21+00:30:19
197th

730

Daniel James SmedleyM143rd30-3422nd01:17:36+00:30:34
198th

520

Anne HegartyF51st55-593rd01:17:44+00:30:42
199th

685

Helen LongstaffF52nd30-346th01:17:45+00:30:43
200th

664

John OleshkoM144th55-5917th01:17:52+00:30:50
201st

538

Jemma RedheadF53rd40-448thKings Lynn Tri Club01:18:04+00:31:02
202nd

718

Barry MossM145th45-4923rdBelper 10:2001:18:11+00:31:09
203rd

677

John TaitM146th50-5422nd01:18:14+00:31:12
204th

790

AMANDA WallisF54th55-594thBroxtowe Tri Club01:18:18+00:31:16
205th

535

Sophia GaiquiF55th25-294thBelper 10:2001:18:18+00:31:16
206th

679

Barry MayohM147th35-3918th01:18:27+00:31:25
207th

629

DENNIS ParkerM148th60-648th01:18:38+00:31:36
208th

530

Lara HanesF56th30-347th01:18:41+00:31:39
209th

600

Andy MacdonaldM149th55-5918th01:18:49+00:31:47
210th

714

Neil Anthony RobertsM150th45-4924th01:19:07+00:32:05
211st

540

Francesca UftonF57th35-3914th01:19:09+00:32:07
212nd

704

Julia LagouF58th50-546thBroxtowe Tri Club01:19:14+00:32:12
213rd

671

Andrew BlurtonM151st40-4418th01:19:40+00:32:38
214th

574

Anastasija TurnerF59th35-3915thSheffield Triathlon Club01:19:50+00:32:48
215th

599

MICHAEL HaighM152nd50-5423rdSouth Cheshire Triathletes01:19:56+00:32:54
216th

598

Nicola PhotiouF60th40-449thErewash Valley RC01:20:00+00:32:58
217th

588

Zoe TrimmF61st35-3916th01:20:50+00:33:48
218th

551

Phil BentleyM153rd65-693rd01:21:09+00:34:07
219th

564

Alexis HutchinsonF62nd50-547thBroxtowe Tri Club01:21:24+00:34:22
220th

781

Patricia WoodwardF63rd35-3917th01:21:34+00:34:32
221st

571

Alexander Thomas MorganM154th30-3423rd01:21:50+00:34:48
222nd

628

Sue BakerF64th65-691st01:22:04+00:35:02
223rd

523

Jake BonhamM155th25-2914th01:22:04+00:35:02
224th

624

Hannah Louise MarriottF65th25-295th01:22:47+00:35:45
225th

633

Jo MaxwellF66th35-3918th01:22:59+00:35:57
226th

653

Michelle CastanhoF67th50-548thTFN TRI CLUB01:23:10+00:36:08
227th

534

Team Louise WithamU5thRELAY5th01:23:11+00:36:09
228th

526

David KolebukM156th50-5424th01:23:15+00:36:13
229th

525

Chris ThomasM157th25-2915th01:23:21+00:36:19
230th

557

Barry john HuttonM158th45-4925th01:23:27+00:36:25
231st

543

James Edward ThompsonM159th40-4419th01:24:39+00:37:37
232nd

645

Elizabeth BarthorpeF68th30-348th01:24:44+00:37:42
233rd

590

Anne BrownhillF69th70-741st01:24:47+00:37:45
234th

759

MARTIN Pearce-mcneillM160th45-4926th01:24:47+00:37:45
235th

649

Chloe ParkerF70th25-296th01:25:13+00:38:11
236th

601

ANGELA SargentF71st55-595th01:25:13+00:38:11
237th

578

Steven MillerM161st35-3919th01:25:22+00:38:20
238th

732

Jamie LinneyM162nd45-4927th01:25:57+00:38:55
239th

663

Jenna BrightwellF72nd25-297thBelper 10:2001:26:08+00:39:06
240th

570

Melanie OatesF73rd50-549th01:26:25+00:39:23
241st

579

Rachael de AngelisF74th40-4410th01:26:58+00:39:56
242nd

684

Sarah BaileyF75th30-349th01:27:13+00:40:11
243rd

607

Deborah WhitfieldF76th30-3410th01:27:17+00:40:15
244th

620

Carly PolakF77th35-3919thBroxtowe Tri Club01:27:41+00:40:39
245th

533

Jo SevernF78th35-3920th01:27:41+00:40:39
246th

723

Denise G RiceF79th40-4411thBelper 10:2001:27:44+00:40:42
247th

566

Lloyd FoxM163rd35-3920th01:28:13+00:41:11
248th

536

Adele HorobinF80th45-497th01:28:15+00:41:13
249th

680

Andrea Louise HoldenF81st40-4412th01:28:55+00:41:53
250th

546

Steven PithouseM164th60-649th01:29:32+00:42:30
251st

513

Claire WhittinghamF82nd30-3411th01:29:54+00:42:52
252nd

516

Zak RajaM165th25-2916th01:30:03+00:43:01
253rd

625

Deborah TylerF83rd55-596thBroxtowe Tri Club01:30:18+00:43:16
254th

626

Mary PenfoldF84th55-597thBroxtowe Tri Club01:30:19+00:43:17
255th

522

Chris WellsM166th30-3424th01:30:25+00:43:23
256th

544

Anya Louise HallF85th20-247th01:30:52+00:43:50
257th

591

Tracey GibsonF86th50-5410thLouth Triathlon Club01:31:36+00:44:34
258th

550

NEIL richard MortonM167th50-5425th01:32:12+00:45:10
259th

716

Tessa TurtonF87th40-4413thAbsolute Tri01:32:43+00:45:41
260th

804

Juliet Elizabeth MacveF88th45-498thLong Eaton Triathlon Club01:32:57+00:45:55
261st

539

Sian Louise PickeringF89th30-3412th01:32:58+00:45:56
262nd

603

Bernadette TilleyF90th50-5411th01:34:06+00:47:04
263rd

630

Amii RatcliffeF91st25-298th01:34:44+00:47:42
264th

581

Samantha JamiesonF92nd30-3413thDMP Sharks01:34:49+00:47:47
265th

556

Martin ThomasM168th55-5919th01:36:02+00:49:00
266th

517

Peter GaleM169th50-5426th01:36:17+00:49:15
267th

537

Rebekah Grace HampsonF93rd20-248th01:37:03+00:50:01
268th

635

Anne BarnesF94th30-3414th01:37:44+00:50:42
269th

555

Rebecca ThomasF95th25-299th01:39:15+00:52:13
270th

667

Rebecca JonesF96th40-4414th01:39:34+00:52:32
271st

554

Lynne HurrellF97th45-499th01:40:22+00:53:20
272nd

575

Sandra LinekerF98th55-598th01:44:35+00:57:33
273rd

561

Helen OstellF99th50-5412th01:47:39+01:00:37
274th

549

Emma JohnstonF100th40-4415th01:58:42+01:11:40
275th

541

Adrian BallM170th65-694th01:59:36+01:12:34
Started (1 in total)
-

675

Stephen NightingaleM50-54Army Triathlon Assocciation00:00:00-

This results listing includes athletes who have opted not to show their full name. This is an option in the member profile settings.

You may also be interested in...

East Leake Triathlon Sprint Distance 2019-03-31 08:00:00
East Leake Triathlon Sprint Distance 2019-09-29 08:00:00
Coventry Triathlon & Kenilworth Jnr Aquathlon Sprint Triathlon 2019-05-19 08:00:00
Beachborough Triathlon and Mixed Relay Event TriStart 2019-06-16 10:00:00